• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: stejně jako muj předchozí příspěvek... tohle nemá s pamětí pro použití co dělat...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO: bacha, mi2S má 27 oddílů flash paměti.... system a system2 mají po 504 MB, appdata má origo 3 GB, což je strašně málo, a nemá to co dělat s místem na uložišti... zkus v nastavení aplikace přesunout co se dá na SD, ale ušetří ti to jen trochu místa

    já jedu teď na CM12 a dělal jsem repartition appdata oddílu na 7GB
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    PRUSATKO: to samé a to mám volných 18 GB ale nechce mi to nainstalovat aplikace ani aktualizace aplikací a pořád mi vyskakuje informace o nedostatku místa v úložišti
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    PRUSATKO: jen pro upresni, mam 16GB verzi a ofiko miui rom v6 na androidu 5.0
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    nekdo s mi2s na lizatku? Po aktualizaci mam plne vnitrni uloziste a GP hlasi nedostatek mista v externim ulozisti, i kdyz mam cca 3GB volno :-/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RUM: http://wiki.cyanogenmod.org/w/Why_Mod%3F cca.. proste kupa zajimavych nastaveni navic oproti holymu AOSP. jenze z toho co si pamatuju nekde kolem CM9/10 jsem se na miui dost rozmlsal a CM bych uz nechtel :) protoze miui neni jen o par nastavenich, ale o komplexnich featurach v aplikacich.. muj nazor :D
    RUM
    RUM --- ---
    BUCCI: můžeš uvést příklad nějaké takové vychytávky? :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RUM: jj je - http://forum.xda-developers.com/mi-2/development/rom-cyanogenmod-12-0-t3032286

    s tím, že je to neoficiální CM12 (zatím není ve verzi 5.1) obojí má své pro a proti, Ivanovo buildy jsou stabilní, ale uplně holý bez jakejchkoliv funkcí navíc, CM12 zase obsahuje CM vychytávky

    já jedu na M11chaa 20150322
    RUM
    RUM --- ---
    BUCCI: m1sha je taky stock android? který doporučuješ víc? :-) jinak ivana všichni hodně chválí, ale třeba na tu 5.1 verzi jsem nebyl schopen najít žádný zkušenosti z užívání. jsou tam nějaký problémy o kterých by bylo dobré vědět? Díky
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    No tak hurá. Po 4 hodinách jsem (snad) tam, kde jsem byl. Verze 5, obnovenej backup. Akorát teda nefunguje playstore a nemam root, takže ideál...
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    E2E4: Ano pane, jistě pane. Mea culpa! :-)
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    A jinak teda ještě úplnej noob, ale nemůžu nikde najít poslední official release MIUI V5 CZ/SK na mi2s. Na miuios.cz jsou oba mirrory pro poslední verzi z prosince 2014 mrtvý a předchozí verze tam taky nemůžu najít.

    Jestli někdo máte v živý paměti kde to je, budu vděčnej.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    NINE_OF_NINE: Bezva, děkuju. To vypadá že jsem se přehlíd a pak vygooglil post na nějakým fóru, kterej mi potvrdil, že to tam neni. To by byla dobrá zpráva celkem. :-)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    LAKSHMANA: Jop, nativni zalohu. Ve V6 nezmizela viz. screeny:



    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    NINE_OF_NINE: A použil jsi nativní funkci "backup", nebo jinej soft, jestli se můžu zeptat? Mi2s kartu nemá a záloha z V5 se uložila do MIUI>backup>allbackup, ale jednoduše jsem ve V6 nezjistil, kde je nějaká funkce restore. Z menu zmizela a jinde jsem jí nenašel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MIKROM: ja mam prave kamose co ma 4.1 mobil a 4.4 tablet, a na tom 4.4 mu to funguje korektne... tak budu doufat ze to je tim, no
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EVILMIND: zrovna tohle mi prijde ze se deje vsude na vsech telefonech, ale nevim, messenger ani fb v telefonu nastesti nemam.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Ma nekdo zkusenost s Xiaomi Mi Box ?
    Xiaomi MI Box Pro Enhanced Edition 1GB with 4K and 1080P video playback support
    http://www.ibuygou.com/...ro-enhanced-edition-1gb-with-4k-and-1080p-video-playback-support-6237.html
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MIKROM: miui5 jeste ani nemam :) V podstate jedine, co me aktualne sere, a trochu tlaci do upgrade, je ze Messenger z FB po spusteni vzdycky zobrazi vsechny zpravy od svyho posledniho spusteni, a to nezavisle na tom, jestli uz jsou precteny jinde. A jelikoz ho poustim jen kdyz jsem nekde mimo PC, tj. tak jednou tejdne, tak to je vzdycky neco, a koukal jsem dela to (zrejme) lidem s 4.1 androidem...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LAKSHMANA: vzdycky je blbost upgradovat na verzi něco.0 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam