• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Já jsem z Redmi 1S přešel na Jiayu S3, kvůli LTE a velikosti displeje, ale Redmi 1S má super podporu od různých vývojářů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKEKT: rozhodně. já si ho koupil. měl jsem ho předtim výdrž dobrá, ovládání taky. když mě nasere schytá cyanogenmod
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Kam na nejlacinější a nejspolehlivější Redmi 2 Pro?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MIKEKT: imo je to porad jeste dost slusnej telefon a vykonej i pro deti
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    RAINBOF: Ma to cenu jeste kupovat, kdyz uz je na trhu 2s? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    datart ma redmi 1s za 2990 :)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    SHARKSYK: Mel jsem tenhle problem s Mi2S (uz ho nejakou dobu nemam), ale vyresilo se to nekterym z dalsich updatu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DZANDIS: popisoval jsem tu u mi2s podobnej problem, a vyresila to kupodivu jen vymena baterky za jinou. Nastesti jsem teda mel jednu navic, kupoval jsem ho rovnou s tvou vetsi kapacitou, takze jsem tam proste vratil originalni - nakonec je mala kapacita pro ingress jeste i vyhodnejsi, takze spokojenost...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    skoro bych řekl, že po dnešním updatu je na mi2s v6 proximity zase ok!
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    myslel jsem misuite.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: díík ... teď ještě sehnat pc, kde můžu miflash nainstalovat :o)
    Smaže se asi všechno, co?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBULIX: spoj si partition přes mi-flash a bude, nedochází ti místo na storage, ale na user-data, která je fakt malá...

    respektive v době uvedení telefonu na trh bylo vše OK, ale dnešní Gapps mají 1éti násobek původních hodnot, napři i FB+messenger zaberou i 400MB...
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Taky vám na MI2S po MIUI 6 pořád dochází místo na disku, i když tam skoro nic nemáte?
    TOMAN
    TOMAN --- ---
    TOMAN: Update - po poradě na pár fórech jsem jim poslal výhružnej email, že pokud reklamaci nevyhoví tak si nechám udělat posudek od soudního znalce na elektroniku a budu chtít vrátit peníze včetně nákladů na posudek a když ani pak nebudou ochotný to vyřešit tak půjdu do občanskoprávního sporu.

    Načež mi druhej volal nějakej jejich manažer a sáhodlouze se omlouval, že k takovéto politováníhodné situaci dochází jednou, maximálně dvakrát za deset let a ve finále mi dali úplně novej telefon.

    Když si představím kolik lidí se na to vykašle s tím, že jim to nestojí kvůli pár tisícovkám sáhodlouze řešit a nechaj to bejt tak je to smutný. Takže se nenechte odbýt!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ohledně xiaomimobile doporučuji obezřetnost. nemohu otevřené říct víc. kontrolujte co je v protokolu při příjmu do opravy, trvejte na správném vyplnění. v obchodě před předáním si udělejte foto přístroje pokud máte tu možnost.
    SHARKSYK
    SHARKSYK --- ---
    Zdravím :)
    Nemal/nemá niekto problém so xiaomi redmi 2, že mobil sa neustále odpája od siete? V podstate tak 6x za deň po odomknutí chce mobil PIN na sim-karty (dual sim, mám tam jednu od O2, jednu vodafone) čo je dosť blbé keď odpojený nie je dostupný. Prípadne sa mi stalo, že sa dlho tváril akoby na sieti bol, no sms ani hovor nedokázal sprovozniť, pomohol až reštart.
    Nevie niekto ako to riešiť?
    Vďaka.
    KEL
    KEL --- ---
    SIRLOON: Za mne mohu doporucit. Zvlast posledni upgrade uz slape naprosto paradne. Treba fotak je uplne bozi. Donedavna byl obcas trable s tim jejich browserem (ale uz par tydnu bez preoblemu) a pak s navigaci, ale tu jsem zkusil jen jednou a to se pak seklo. Takze to nemam ozkosuene, zvlastne po poslednim updatu.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SIRLOON: Za dva dny zatím ne.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    DARUMA: zadne problemy ve funkcionalite si zatim nenasel?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SIRLOON: Rozvést co? :-) Poslední verze V6 s Xcelerate Kernel má zatím nejlepší multitasking co kdy měla a výdrž baterie je také slušná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam