• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLAVER: jenže tohle je redmi 1s :D
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    RAINBOF: určitě bude zas v akci, stáhni si appsales. Já mám v note něj GPS modul co jsem kdy v telefonu měl. Fix do 5 vteřin a mimo tunely mám polohu i v budově.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no takže teď koumam nějakou navigaci co do toho nacpat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLAVER: to je pak jiná :) ale teď za čr & rakousko & německo chtěj asi 1200. sem tchánovi koupil xiaomi jako navigaci do auta (možná schytá externí GPS přímač ještě zdá se mi že gps stojí za ...)
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    RAINBOF: je, ale kdysi jsem koupil asi za 400 s doživotní aktualizací. Není ideál, ale na cesty do zahraničí vyhovuje, projel jsem s ním skandinávii
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLAVER: no sygic ale je placenej ne ?
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    Někdo podezřelý restarty po poslední aktualizaci? Note
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    RAINBOF: na note sygic, když jedu do zahraničí a ok
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OPRAH: mojí mi2 se nevzdám a budu ji mít co to jen půjde. předtím jsem střídal telefony po dvou letech, mi2 už mám možná třetí rok a jinej telefon nechci :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    OPRAH: psal jsem ti SMS
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    OPRAH: ahoj klidne ti ho dam, vecne zamrza-teda jeste zkusim nekde splasit baterku
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Ahoj, vyměním mi3w 16gb za mi2s. Potřebuji menší telefon, na tenhle si nemůžu zvyknout.
    Budu jen na telefonu 704728020.
    Díky :)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ADITU: Aha, tak stačilo po staru zapnout a vypnout automatickou synchronizaci a už to zase běží... teď jen vychytat všechny kolize...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ADITU: No, je to záhada. Najednou, jako by se to od jistý doby vůbec s účtem nepropojilo (netušim odkdy). Všechna nastavení (zabezpečení, synchronizace atd) jsou v pohodě, jen když založim událost na kompu, tak se neobjeví v telefonu a naopak... Krucinál...
    ADITU
    ADITU --- ---
    ERVIN: když zakládáš událost do kalendáře, máš možnost si i vybrat do kterýho. Místo "Můj kalendář" si vyber ten se jménem svého google accountu.
    DYNK
    DYNK --- ---
    ERVIN: ja chci prvne zkusit ty MAPS.Me, protoze se mi zatim dost libily. Jen nemam jeste zkusenost s jizdou. Kdyz nebudu spokojenej, nainstaluju ty HERE. Dobrej tip.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DYNK: Ty nokiácký Here maps jsou pecka zatim jsem neměl jedinej problém. Jsou zdarma a běžej offline...
    DYNK
    DYNK --- ---
    ERVIN: Zkusil jsem MapFactor parkrat a byl jsem vylozene nespokojenej. Jeden priklad za vsechny - jedu po dalnici a v pravotocivy zatacce je sjezd (rovnobeznej s dalnici, ne takovej ten tocenej). MapFactor vyhodnotil jako rychlejsi variantu to riznout tim sjezdem, nez projet tu zatacku po dalnici.. dalsi vypadky si uz nepamatuju, tohle byla posledni kapka:)

    Pote jsem nainstaloval MAPS.ME, ale jeste jsem se neodvazil zkusit.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    RAINBOF: Jo, HERE maps a předtím MapFactor navigator s free mapama...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Takže, zajímavá věc. Redmi 1S s CYANOGEN a blbne google kalendář... To co v apce kalendáře napíšu do kalendáře zůstane v telefonu, na net se to nesynchronizuje a co nového napíšu na netu do GC v telefonu se neobjeví... někomu se něco podobného přihodilo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam