• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DYNK
    DYNK --- ---
    ERVIN: Zkusil jsem MapFactor parkrat a byl jsem vylozene nespokojenej. Jeden priklad za vsechny - jedu po dalnici a v pravotocivy zatacce je sjezd (rovnobeznej s dalnici, ne takovej ten tocenej). MapFactor vyhodnotil jako rychlejsi variantu to riznout tim sjezdem, nez projet tu zatacku po dalnici.. dalsi vypadky si uz nepamatuju, tohle byla posledni kapka:)

    Pote jsem nainstaloval MAPS.ME, ale jeste jsem se neodvazil zkusit.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    RAINBOF: Jo, HERE maps a předtím MapFactor navigator s free mapama...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Takže, zajímavá věc. Redmi 1S s CYANOGEN a blbne google kalendář... To co v apce kalendáře napíšu do kalendáře zůstane v telefonu, na net se to nesynchronizuje a co nového napíšu na netu do GC v telefonu se neobjeví... někomu se něco podobného přihodilo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    provozujete nekdo na xiaomi redmi offline navigaci ?
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    MIKROM: ok, díky, sic se mi do toho nechce, ale už mě to také napadlo.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLAVER: zkus to bez paměťovky, pokud to pomůže, tak jí zformátovat
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    Ahoj, někdo zkušenost se službou mdnsd a mediaserver žeroucí nehorázným způsobem baterku? Všude čtu že je to hudebním přehrávačem, ale já používám jen Google Music, tak nevím. Zkoušel jsem smazat cache, ale pomůže to vždy jen dočasně. Z diskuzí na webu jsem zjistil že wipe nepomůže taky, tak já nevím. Mám Redmi Note LTE. Díky za každou radu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    v cine si proste s trademarkama hlavu nelamou :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEDAJKIN: jotak.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    RAINBOF: kódové označení. redmi série značí Xiaomi podle slavných značek, top modely podle zvěrokruhu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    proč se redmi 1s říká armani ?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Já jsem z Redmi 1S přešel na Jiayu S3, kvůli LTE a velikosti displeje, ale Redmi 1S má super podporu od různých vývojářů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKEKT: rozhodně. já si ho koupil. měl jsem ho předtim výdrž dobrá, ovládání taky. když mě nasere schytá cyanogenmod
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Kam na nejlacinější a nejspolehlivější Redmi 2 Pro?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MIKEKT: imo je to porad jeste dost slusnej telefon a vykonej i pro deti
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    RAINBOF: Ma to cenu jeste kupovat, kdyz uz je na trhu 2s? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    datart ma redmi 1s za 2990 :)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    SHARKSYK: Mel jsem tenhle problem s Mi2S (uz ho nejakou dobu nemam), ale vyresilo se to nekterym z dalsich updatu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DZANDIS: popisoval jsem tu u mi2s podobnej problem, a vyresila to kupodivu jen vymena baterky za jinou. Nastesti jsem teda mel jednu navic, kupoval jsem ho rovnou s tvou vetsi kapacitou, takze jsem tam proste vratil originalni - nakonec je mala kapacita pro ingress jeste i vyhodnejsi, takze spokojenost...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    skoro bych řekl, že po dnešním updatu je na mi2s v6 proximity zase ok!
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    myslel jsem misuite.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam