• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Naskytla se mi možnost výhodné koupě jiného telefonu, takže bych rád poslal svoji Redmi 1S dál. Je reálný za ni chtít 2500? Je v pěknym stavu, zbytek pošta...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    mam stále 1s, používám dodanou nabíječku a v pohodě, ze začátku to blblo, ale pak se to vyřešilo nějak softwarově.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Čínské nabíječky hoď do koše. :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: používám nabíječku dodanou originálně k telefonu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: používáš stejný kabel a nabíječku jako u předchozího telefonu?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Máte tu ještě někdo 1S nebo už jste všichni výš?:) Chtěl jsem se zeptat, jak dlouho se vám to nabíjí? Protože já ho mám na nabíječce už několik hodin a leze to pěkně pomalu. Oproti mému předchozímu telefonu, který byl nabitý do plna třeba za dve hoďky Xiaomi vypadá spíš na hodin pět. Ale to je zatím jen subjektivní dojem, mám ho od včera, tak jsem to nesledoval.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: já jsem si musel v akci koupit Evropu + Rusko, vyšlo to levněji než jenom Evropa :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Kdybyste měl někdo zájem, tak prodávám rok používané Redmi 1S. Důvodem prodeje je nákup nového telefonu.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: každá navi má svoje silný a slabý stránky, vyzkoušel jsem krom toho nového TT všechny a nakonec koupil Sygica, jenže ten nejeden s novým xposed... takže here, případně google maps pro CZ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI:
    díval jsem se po ní kolegové mi jí tu radili. tak u ní asi i zůstanu.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: po tom, co jsem do své Mi2S nacpal Ivanovo 5.1.1 + xposed a od tý doby mám se Sygicem smůlu, co ale můžeš zkusit a co neni vůbec špatná věc je "here" od nokie... je to zadarmo, je to online s možností stažení dat a nastevení jako offline (vyzkoušeno obojí) naviguje fajn a je i docela rychlá...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLAVER: jenže tohle je redmi 1s :D
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    RAINBOF: určitě bude zas v akci, stáhni si appsales. Já mám v note něj GPS modul co jsem kdy v telefonu měl. Fix do 5 vteřin a mimo tunely mám polohu i v budově.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no takže teď koumam nějakou navigaci co do toho nacpat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLAVER: to je pak jiná :) ale teď za čr & rakousko & německo chtěj asi 1200. sem tchánovi koupil xiaomi jako navigaci do auta (možná schytá externí GPS přímač ještě zdá se mi že gps stojí za ...)
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    RAINBOF: je, ale kdysi jsem koupil asi za 400 s doživotní aktualizací. Není ideál, ale na cesty do zahraničí vyhovuje, projel jsem s ním skandinávii
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLAVER: no sygic ale je placenej ne ?
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    Někdo podezřelý restarty po poslední aktualizaci? Note
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    RAINBOF: na note sygic, když jedu do zahraničí a ok
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OPRAH: mojí mi2 se nevzdám a budu ji mít co to jen půjde. předtím jsem střídal telefony po dvou letech, mi2 už mám možná třetí rok a jinej telefon nechci :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam