• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    REDSNAKE: V6 je v pohodě.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: záruku instalací V6 neztratíš. Podle mě Ti při reklamaci maximálně tu ROMku přehrajou
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: ani ne, resp. nechci s tím dělat nic, kde by hrozilo, že přijdu o záruku. Zas tak drahý to nebylo, ale úplně nejlevnější taky ne, abych ten telefon bricknul po týdnu a nemohl jej vrátit. A třeba by to i klaplo, ale nemyslím si, že by to restartování byla obecná vlastnost toho telefonu na téhle romce. Aspoň jsem se to nikde nedočetl.

    A v6 není pokud vím, stable.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: V6 tam asi dávat nechceš viď?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: 50.0.0
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: co tam máš za verzi MIUI?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Do patku s tim vydrzim, pak jde na vymenu. Snad nebudou delat problemy...
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    REDSNAKE: stalo se mi na note minulý týden 2x, po nové aktualizaci zatím ne
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    REDSNAKE: Já jsem se samovolnym restartováním na 1S snad nikdy problém neměl. Možná kdysi párkrát při spuštěné navigaci. A to jsem v tom měl MIUI 5, 6 a CM 11 a 12.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Tak se mi 1S už asi po čtvrté restartoval. Vždycky v kapse, nic s ním nedělám. Trochu mě to začíná štvát, vzhledem k tomu, že je to nový telefon, prakticky bez doinstalovaných aplikací, originální systém. Někdo s podobnou zkušeností?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ZAKCK: je to gmail, ale tak nějak jsem si říkal, proč nevyužít nativní appku. Navíc už to funguje, takže cajk.
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    REDSNAKE: Předpokládám že se nejedná ani o gmail, jinak bys také jistě použil nativní app :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ZAKCK: mail na seznamu nemám ani omylem :)
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    REDSNAKE: Jestli máš mail na seznamu tak si stáhni tohle, a máš klid ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    REDSNAKE: určitě bych to řešil přes imap, ale ten se musí na dost schrankach povolit (seznam.cz apd)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: Tak nevím, ale smazal jsem účet, nastavil pop3 místo imap a už to funguje. Pop3 mi stahoval maily z roku 2011....
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Mám trochu problém s mailem, používám implementovanou aplikaci v Xiaomi 1S. Nastavil jsem přihlášení, připojí se, ale stáhne jen pár mailů což jsou konkrétně notifikace z fcb staré pár let a pak ani prd. Nechápu proč zrovna tyhle maily a žádné jiné. Nevíte kde na co mrknout a nastavit?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tu aukci jsem tam dal jakože podle toho za kolik se vydraží zřejmě bude vyjadřovat kolik jsou za to ochotni lidi dat..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ERVIN: no polož si otázku na záruku stáří a stav.
    Xiaomi Redmi 1S 8GB (5473630161) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/xiaomi-redmi-1s-8gb-i5473630161.html
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Koukal jsem, až co jsem napsal, letí to rychle, k sakru. A co 2000?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ERVIN: neni datart 2900 za novou.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nová stojí 2900.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam