• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: to je pekny. V obchode mi to doporucili pred reklamaci kvuli tomu nocnimu vypinani...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: hele jako ale na v6 snad neni jedina rom bez problémů
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nemate navod na aktualizaci miui v6 na redmi 1s?
    Nasel jsem http://xiaomifans.cz/video-instalujeme-novy-miui-v6-do-xiaomi-mi2s/ tak jen jestli to mate nekdo overeny nebo vyzkouseny.

    Dostal jsem to jako doporuceni primo v obchode, kde jsem jej koupil..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MIKROM: Musi to podporovat kernel i system (Mass Storage je dost nizkourovnovej, na rozdil od userlevel MTP), a to uz drzi snad jen CyanogenMod.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: MTP se ti nelibi? imho asi nejde, je to featura androidu
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    pardon zda se to tu uz resilo, ale je moznost mit MI2 po pripojeni k pocitaci(jak Mac tak PC) videitelnej jako usb flash a nemuset to otevirat pres Android file transfer? pouzivam nativni miui system.tohle je asi ejdine vec co me na telefonu sere:)dik
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    MATEJCIK: Mi4 s FDD LTE uz existuje docela dlouho, problem jsou ale podprorovany frekvence, ve kterejch chybi 800 HMz a 900 MHz, ktery se pouzivaj u nas mimo mesta (900 MHz Vodafone, 800 MHz o2 + TM) - takze mi4 s ceskym lte existuje, naplno pouzitelny ale jenom v praze/brne atd...
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    počítám, že to tu rozebíráte každých čtrnáct dní znovu, ale záhlaví vypadá staře, takže:
    jak je to s tou slibovanou českou LTE verzí mi4? pokud už je, kde byste doporučili ji koupit?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    SIRLOON: jj je fakt že toto byl taky druhý slot
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    VLAKODLAK: mel sem podobnej problem. hlavne sem tu simku mel jeste v druhym slotu...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    REDSNAKE: To netušim, prostě ten telefon nějak nesprávně komunikoval se simkou, mě třeba na miui jenom vypadávaly sítě, na jinejch romkách se furt dokola restartoval. Vygooglilj sem to na nějakejch čínskejch fórách, nechal vyměnit simku a vše ok :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    REDSNAKE: V6 je v pohodě.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    VLAKODLAK: dík za tip. Každopádně, čemu by to mělo vadit?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    REDSNAKE: Jojo, má, moje 1S mě také velmi dlouho trápila, pak jsem si u operátora nechal dám novou SIMku, tu 10ti letou zahodil a telefon jede :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    VLAKODLAK: To mám, no. Netuším jak může být stará. To má vliv?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    REDSNAKE: Nemáš tam nějakou letitou SIMku?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: záruku instalací V6 neztratíš. Podle mě Ti při reklamaci maximálně tu ROMku přehrajou
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: ani ne, resp. nechci s tím dělat nic, kde by hrozilo, že přijdu o záruku. Zas tak drahý to nebylo, ale úplně nejlevnější taky ne, abych ten telefon bricknul po týdnu a nemohl jej vrátit. A třeba by to i klaplo, ale nemyslím si, že by to restartování byla obecná vlastnost toho telefonu na téhle romce. Aspoň jsem se to nikde nedočetl.

    A v6 není pokud vím, stable.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: V6 tam asi dávat nechceš viď?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: 50.0.0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam