• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: android file transfer? to jsem nikdy nikde neinstaloval a vsude to funguje samo od sebe..
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    SGNLR: na win 7 pripojim a bez problemu, na OS X mam stejnej problem, tak radsi pripojuju jenom k pc
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    BUCCI: aha.tak to me pokazdy kdyz to k nejakymu novymu kompu pripojim, tak to vyzaduje instalaci android file transferu.ja jsem na applu btw(po prnim pripojeni jsem to taky musel instalovat)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SGNLR: něco mas špatně, mě se vždy připojí jako jakýkoliv USB disk, nic nikam neinstaluju... droidi ovladač si wokna najdou samy
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MIKROM: nevim co je MTP a nejak nechapu proc bych mel po kazdy kdyz pripojim tel k cizimu kompu instalovat ten adroid file transfer-to je naka marketingova mrdka ale itunes u apflu predpokladam a hejtuju
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    REDSNAKE: vse o miui najdes na miuios.cz jsou tam i navody pro zacatecniky, zaruka ofiko rom s kvalitnim ceskym prekladem a skvela podpora komunity ;-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Tak jsem si zapanikařil, ale už to asi mám :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Tak mám v Redmi V6, ale už nevím jak tam dostat ten český překlad. Jde to vůbec, je už, případně bude pro Redmi 1S V6?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Snažím se o zálohu telefonu, ale nemůžu na Redmi 1S najít "heslo pro zálohy v počítači", viz http://www.svetandroida.cz/zaloha-telefon-tablet-android-201412

    Nevíte kde to tam je, nebo jak ho zjistit?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: to si nebrickneš ale zálohuj si OS
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: Tak podle tohodle návodu mi to nejde, ty download linky, nebo aspoň na samotný MIUI je mrtvý link.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    jdu na to, snad si nebricknu telefon
    KEL
    KEL --- ---
    RAINBOF: divné, mě je de aktuální úplně v pohodě ;))
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: to je pekny. V obchode mi to doporucili pred reklamaci kvuli tomu nocnimu vypinani...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: hele jako ale na v6 snad neni jedina rom bez problémů
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nemate navod na aktualizaci miui v6 na redmi 1s?
    Nasel jsem http://xiaomifans.cz/video-instalujeme-novy-miui-v6-do-xiaomi-mi2s/ tak jen jestli to mate nekdo overeny nebo vyzkouseny.

    Dostal jsem to jako doporuceni primo v obchode, kde jsem jej koupil..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MIKROM: Musi to podporovat kernel i system (Mass Storage je dost nizkourovnovej, na rozdil od userlevel MTP), a to uz drzi snad jen CyanogenMod.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: MTP se ti nelibi? imho asi nejde, je to featura androidu
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    pardon zda se to tu uz resilo, ale je moznost mit MI2 po pripojeni k pocitaci(jak Mac tak PC) videitelnej jako usb flash a nemuset to otevirat pres Android file transfer? pouzivam nativni miui system.tohle je asi ejdine vec co me na telefonu sere:)dik
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    MATEJCIK: Mi4 s FDD LTE uz existuje docela dlouho, problem jsou ale podprorovany frekvence, ve kterejch chybi 800 HMz a 900 MHz, ktery se pouzivaj u nas mimo mesta (900 MHz Vodafone, 800 MHz o2 + TM) - takze mi4 s ceskym lte existuje, naplno pouzitelny ale jenom v praze/brne atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam