• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    REDSNAKE: jestli mas 1S tak odpoj usb flashky a disky pokud mas pripojeny a restartuj kompa. mne to takhle fungovalo pokazdy
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MIKROM: tyhlecty cloudovy sluzby nemam rad...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    REDSNAKE: fotky jsou na google photos, ne? proc kvuli tomu pripojovat mobil k pc? nebo pres airdroid.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: já nechápu že včera mi to ještě fungovalo..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: na staré V5 to bývalo normálně v menu, ale před docela dlouhým časem dali všude natvrdo MTP. Je na to aplikace USBModeSwitch, ale je nejspíš jen pro staré Redmi

    FIXED USB connection on REDMI 1w with MTK 6589T - Redmi 1 - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-18389-1-1.html
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: mi to nedává na výběr, kde to změním? Čekal jsem že v úložišti, ale tam je prd.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: MTP nebo mass storage?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Tak mi pro změnu nejde připojit telefon ke kompu usbčkem abych mohl stáhnout fotky. Fakt vtipný, asi si příště koupím windows phone, ať mám změnu :D
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    diky chlapi. uz jsem rozslapal. Nicmene sem chtel dat tovarni nastaveni, ale jedine co se mi vymazalo, tak byly aplikace. Kdyz tukam na smazani osobnich informaci, obrazky atd, tak to jen proklikne a nic se nedeje. Je jeste jina moznost jak dat telefon do tovarniho nastaveni a zaroven, aby zustala cestina? diky
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Jo, nekdy takhle, tak jsem to vlastne take jednou rozjel..
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    DZANDIS: vyndat baterku, píchnout nabijecku, zandat baterku :-)
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    HIPISIK: vyndat baterku, zandat baterku, nechat na nabijecce,opakovat, dokud nenajede....a on najede
    KEL
    KEL --- ---
    Je to naspany i v telefonu, ze to na Macu musis pouzit.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Taky musím přes ten Android File Transfer na Macu
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    ahoj. mam takovy problem. cca 2 mesice jsem mel MI2S v supliku. Davam na nabijecku a uz od 11. hodin jen cervene blika ledka a zatim se nezapnul. co s tim? :/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: android file transfer? to jsem nikdy nikde neinstaloval a vsude to funguje samo od sebe..
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    SGNLR: na win 7 pripojim a bez problemu, na OS X mam stejnej problem, tak radsi pripojuju jenom k pc
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    BUCCI: aha.tak to me pokazdy kdyz to k nejakymu novymu kompu pripojim, tak to vyzaduje instalaci android file transferu.ja jsem na applu btw(po prnim pripojeni jsem to taky musel instalovat)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SGNLR: něco mas špatně, mě se vždy připojí jako jakýkoliv USB disk, nic nikam neinstaluju... droidi ovladač si wokna najdou samy
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MIKROM: nevim co je MTP a nejak nechapu proc bych mel po kazdy kdyz pripojim tel k cizimu kompu instalovat ten adroid file transfer-to je naka marketingova mrdka ale itunes u apflu predpokladam a hejtuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam