• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLAKODLAK: teď už nové.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Jak jsou staré simky? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SIRLOON: to je super takze useless. ze jsem se na to... :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RAINBOF: pujde mu jen edge. ja mel podobnej problem a musel sem obetovat rychlost netu za signal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SIRLOON: no a pak mu ale nepude net ne ? jezdi s tim mapy.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RAINBOF: at da natvrdo 2g sit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: ne :) ja jsem take vpohode ale svara si to poridil do taxiku a zda se ze to byl krok vedle.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: čus, já jsem v pohodě, ale to ti asi moc nepomůže, co.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    resite nekdo problem spatneho signalu na redmi 1s ? klidne polovicni signal nezli jinej telefon (plzen)
    telefon 14 dni starej. volba site je na auto.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: uz tlacej 2ku se 2gb ram no.
    KEL
    KEL --- ---
    REDSNAKE: zrovna jsme si s 1s rikal, ze je to povedena aktualizace. Obecne jaka kazda ale tady je par novejch fajn vychytavek.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Co rikate na novou verzi miui redmi 1S 5.7.31

    Po aktualizaci se to cely seka jak svin, kdo jeste neaaktualizoval doporucuju spis pockat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXAGE: no já to vyřešil takhle: SM-V101F
    Samsung, hotspot, mobil hotspot, 4G, SM-V101F
    http://www.samsung.com/se/consumer/mobile-devices/accessories/others/SM-V101FDWANEE
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PAYAXY: Teď mám telefon bez 4G a tak nějak mi to je jedno.. mimo to mám i služební JáTelefon 6 a že bych pociťoval nějaký extra rozdíl aby mi vadila absence 4G, to ne. Spíš mi jde o predikci budoucího stavu. Aby operátoři 3G nezařízli a nezůstalo mi GPRS a 4G LTE na který se nechytnu. Lze tohle odhadnout? :-/ Mimo mi4 totiž moc nevím kde brát:

    LG G3 má knoflíky na zadní straně, což mi přijde pitomý, navíc cokoli jsem měl od LG tak se odporoučelo i opakovaně.
    OnePlus 2, bude zase na pozvánky a přes 9000.. :-/
    Mi5 v nedohlednu.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EXAGE: záleží kde se pohybuješ, mimo město je to většinou buď 2G nebo LTE, a to je pak sakra rozdíl. 3G pokrytí už pokud vím žádný operátor ne rozšiřuje. Tohle je pro mě třeba deal breaker, a důvod proč je pro mě Xiaomi k ničemu...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj všem, zvažuji koupi Mi4, má cenu kupovat LTE verzi? Měla by umět 2100/1800 to znamená u O2 bych měl LTE 1800 využít v Brně a Praze. Zbytek O2 pokrývá 800, kterou Mi4 neumí.
    Jaký je scénář do budoucna? Operátoři 3G zaříznou a pojede už jen 4G LTE a 2G? Chci telefon alespoň 2-3 roky, tak bych nerad abych si ho za rok naložil do octa. Díky. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BESTIEVSAMETE:
    link2sd, zapnout root a pak ho smažeš velmi snadno.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ZYAN: Já Spotify smazala a instalovala zas a ted (tuk tuk tuk) fachá :)
    Ale sere mě ten jejich přehrávač, co tam maj. Nedokázals ho smazat?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    BESTIEVSAMETE: Koukni, jestli nemáš natavení automatické čištění RAM a zkus si tu aplikaci zamknout (v přehledu jí posuneš dolu a objeví se zámeček).
    Mě ale Redmi Note LTE také blbne při přehrávání po zamknutí. Mají prostě špatné ovladače zvukovky a vykašlali se na aktualizaci.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ADM: nejak netusim kde vsude ty mikrofony na mi4 jsou, ale zkusim pogooglit a ucpat to, diky
    ADM
    ADM --- ---
    JULIAN: mikrom ma pravdu ze ten problem co popisujes je s nejvetsi pravdepodobnosti kvuli potlaceni okolniho zvuku zadnim mikrofonem, tak bych se soustredil na tohle, da se to jeste odpozorovat kdyz jej ucpes prstem, zda slysi protistrana zmenu. jak to deaktivovat na tvem typu telefonu ti ale bohuzel neporadim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam