• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EXAGE: záleží kde se pohybuješ, mimo město je to většinou buď 2G nebo LTE, a to je pak sakra rozdíl. 3G pokrytí už pokud vím žádný operátor ne rozšiřuje. Tohle je pro mě třeba deal breaker, a důvod proč je pro mě Xiaomi k ničemu...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj všem, zvažuji koupi Mi4, má cenu kupovat LTE verzi? Měla by umět 2100/1800 to znamená u O2 bych měl LTE 1800 využít v Brně a Praze. Zbytek O2 pokrývá 800, kterou Mi4 neumí.
    Jaký je scénář do budoucna? Operátoři 3G zaříznou a pojede už jen 4G LTE a 2G? Chci telefon alespoň 2-3 roky, tak bych nerad abych si ho za rok naložil do octa. Díky. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BESTIEVSAMETE:
    link2sd, zapnout root a pak ho smažeš velmi snadno.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ZYAN: Já Spotify smazala a instalovala zas a ted (tuk tuk tuk) fachá :)
    Ale sere mě ten jejich přehrávač, co tam maj. Nedokázals ho smazat?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    BESTIEVSAMETE: Koukni, jestli nemáš natavení automatické čištění RAM a zkus si tu aplikaci zamknout (v přehledu jí posuneš dolu a objeví se zámeček).
    Mě ale Redmi Note LTE také blbne při přehrávání po zamknutí. Mají prostě špatné ovladače zvukovky a vykašlali se na aktualizaci.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ADM: nejak netusim kde vsude ty mikrofony na mi4 jsou, ale zkusim pogooglit a ucpat to, diky
    ADM
    ADM --- ---
    JULIAN: mikrom ma pravdu ze ten problem co popisujes je s nejvetsi pravdepodobnosti kvuli potlaceni okolniho zvuku zadnim mikrofonem, tak bych se soustredil na tohle, da se to jeste odpozorovat kdyz jej ucpes prstem, zda slysi protistrana zmenu. jak to deaktivovat na tvem typu telefonu ti ale bohuzel neporadim
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MIKROM: tam je Jen vyber mezi potlaceni jednim mikrofonem nebo dvema, bohuzel ani jedno na to nemá vliv


    PSILOCYBER: udělal jsem update, nepomohlo to...
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    MIKROM: to nepomáhá bohužel.. Musím nějak vypnout vypínání aplikací v režimu spánku. Tu WiFi mám nastavenou aby se nevypinalo,to jsem vygooglila.. :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JULIAN: presne tohle mi uz taky par lidi rikalo. jsem na Mi3. ted nevim v jaky jsem fazi, update jsem prave nedavno delal a je mozny, ze se to s tim vratilo do normalu..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    JULIAN: zkusit vypnout potlačení okolního hluku, někde v nastavení zvuku dole
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BESTIEVSAMETE: v pokročilém nastavení Wi-Fi je vypínání v režimu spánku
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    zajimavy je ze kdyz volam a dam to na speaker tak je to pry v pohode
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ahoj, trochu problem s mou pul roku starou Mi4. Dneska se mi stava, ze kdyz volam, tak me druha strana temer neslysi, pry jako bych byl v nejake velke mistnosti. Kdyz zkousim nahravat zvuk, tez je to nejak podezrele ticho. Stalo se mi to "najednou", zadnej update ROMky jsem nedelal (pouzivam miui) ani nic jineho zvlastniho. nejake rady/tipy cim by to mohlo byt ci co zkusit?
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ahoj. mám xiaomi redmi note a potíže se spotify. když telefon jako že usne,přestane to hrát. a já za bič na světě nedokáží najít kde nastavit,aby se to nevypinalo? neví to prosím někdo? díky!!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: já taky nereagoval na tebe:)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: já ten telefon mam :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MIKROM: Dohady a doměnky jsem zvládnul i sám, ale dík:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    REDSNAKE: kromě toho že už je to asi dost out featura, ji asi nebude mít low-end telefon
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: oznamuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam