• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PETR_TNT: FR by bylo nejlepší dělat každý pátek.. mě začal blbnout proximity (po oddálení telefonu od ucha se už nerozsvítil) a pak to po nějaký aktualizaci začalo fungovat! radoval jsem se týden, pak to zase zmršili. ale po FR to teda zatím drží, ťuk, ťuk
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PETR_TNT:
    MIUI CZ&SK • Xiaomi Hongmi (Red Rice, Redmi)
    http://miuios.cz/viewforum.php?f=107
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    MIKROM: ne, bez FR, coz byla zrejme chyba
    ROOT mě čeká, musím okrájet pravomoce aplikací a současný stav to nedovoluje.
    Existuje třeba na tom českém miui serveru nějaký pekny tutorial?
    TOOMIX: asi jsem totalni noobie, kdyz ti sotva rozumim :)
    Tohle už by stálo za návštěvu někoho, kdo ví a umí
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PETR_TNT:
    na něj není sloučení oddílů?
    přechod na miui7 byl následován FR, nebo ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PETR_TNT: prostor se dá řešit kombinací root + ext4 oddíl na kartě + link2SD ;)
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    Mám red rice 1:
    1/ týden mi vynechává reproduktor při hovoru, musím vždy restartovat, přechod na Miui 7 nepomohl. Nějaký tipy?
    2/ docela bojuju i s volným prostorem před každou aktualizací,
    3/ nejde mi nastavit aby tlačítka hlasitosti měnily písničky při přehrávání, at nastavim cokoli v záložce hudba, porad meni jen hlasitost
    KEL
    KEL --- ---
    Tak dnes update na 5.8.27 beta, browser se rozhodne zlepsil, navigace testuna znova o vikendu a slapala dobre.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FARFELOO: mám tam objednanou powerbanku a už dva měsíce čekám minulý týden dorazil omluvny email a nějakej kupón na slevu jako kompenzace za zdržení.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Máte někdo zkušenosti s webem gearbest.com mají dost zajímavý ceny, takže obezřetnost na místě... Myslíte, že je to legit?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    redmi 1s, opet nekolik dni rano telefon restartovany, dneska se mi zmenila tapeta na plochu, nevim jestli probehla nejaka aktualizace, co co...
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: jeste jsem ho nehodil, jako posledni chci zkusit vymenit baterku, zatim jsem nesehnal nekoho,kdo by mi ji pujcil, je pravada, ze nijak intenzivnnehledam..jo a hodit nemuzu:-(....byl to (danajskej) darek
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    hodilo by se pin ulozeny v telefonu aby si ho to zadalo samo kdyz uz se to musi restartovat
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    DZANDIS: to se mi taky občas stává. Vyřešilo to až to mrštění proti zdi?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: me zase zamrzal, uz jsem to vzdal :-(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEL: to nepozoruju.
    KEL
    KEL --- ---
    RAINBOF: zkusim ale ono to spíš zamrzne a telefon se rozpali. přijde mi že to nedává vykonostne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEL: aha ale to je spis tim ze 3g jde dohaje navrub 4g (operatori onezuji) zkus nejakou z offline map
    KEL
    KEL --- ---
    RAINBOF: no tu z google maps
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEL: a co používáš za navigaci?
    KEL
    KEL --- ---
    no na redmi 1s je teda navigace nepoužitelná a ten browser taky nic moc. tak snad to odladi...na v6 to že začátku taky blblo
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Já jsem se sedmičkou nadmíru spokojený. Určitě mi telefon vydrží tak o půl dne déle...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: To netvrdím, jen říkám, že mi Stable resetovala denně telefon a unstable je v tomhle lepším. Jestli je v něčem horší, to nevim, nestačil jsem si jiných neduhů všimnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam