• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    REDSNAKE: btw na jednom pocitaci se mi taky zaboha proste z winupdate nechce stahnout driver, nicmene i tam se na data dostanu - Mi PC Suite ma nejakej vlastni explorer, kde to trochu pres ruku (import/export) jde. Treba ti to pomuze.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MIKROM: Xiaomi se nehlásí vůbec. Prostě přes správce souborů se do něj nedostanu.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    to dělal android 2.3.x a tu a tam nějakej čínskej krumpl, všechno normální se hlásí jako MTP ("jako disk bez písmenka" :) )
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MIKROM: no, to je možný, ale každej droid který jsem dosud měl se po připojení k PC objevil ve správci souborů jako další disk..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    REDSNAKE: no airdroid je dobrej, to jo, ale přímo v základu si můžeš zapnout ve správci souborů FTP..
    jinak kabel je na nabíjení (zatím, bohužel) a na flashovaní když se něco podělá :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: Airdroid. A na kabel už si nevzpomenu...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Jak je to s tím připojením Redmi 1S k PC jako na stažení dat? V PC se po připojení neukáže jako disk, nedostanu na výběr, jak to chci připojit a už mi z toho teče nerv. Nevíte jak na to?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MIKROM: uz jsem vyresil rucni instalaci apk swiftkey - podle vseho byly proste v systemu vyply vsechny klavesnice, a ten dialog z nastaveni nebyl pristupnej
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nakonec jsem tam proste narval nejakou posledni co jsem nasel, rucne, vypada to docela funkcne. Nicmene pred chvili jsem zjistil, ze mi nefunguje klavesnice, proste nevyskoci zadnej popup, v zadny aplikaci, v zadnym jazyce co jsem zkusil, takze ponekud nemuzu nic delat, kdyz nezadam heslo k wifi ani ucet do google, ehm... Jdu googlit no, ale jako jak takovahle chyba muze bejt ve funkcnim release, to mi hlava nebere.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM:
    žeby: @gt;Aktualizoval jsem Mi2s přes aplikaci Aktualizace a telefon se tváří, že nevidí žádný soubory na kartě. Je to jen můj problém nebo to (ne)vidíte taky?
    >Potvrzuji! Interní úložiště na MI2S se tváří, že neexistuje...
    u mě ale úložiště funguje
    >Mi2S ROM stiahli aj cinania... takze cakame na opravu.... :/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EVILMIND: chtěl jsem ti říct, že tam mi2s normálně je, ale není! ale já ji ráno normálně stáhnul! doufám, že ji stáhli kvůli nějaký chybě :) du to pročíst..
    jinak miui7 je pro mi2s normální verze, imho žádná beta.. a ta běží na 5.0.2 jako miui6 (jen je lepší)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Backupy je nejlepší dělat přes TWRP
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EVILMIND: miui v7 je pro mi2s v tydenni betaverzi, delam update pravidelne, jediny problem mam s obcasnym ztlemenim reproduktoru, to ale vzdy spravi restart
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    No kazdopadne jsem to asi udelal nejak blbe. Jelikoz mi nesla stahnout ta ROM pro MiFlash (resp. stahne se asi za 3 dny), tak jsem se rozhodl zkusit MiPhone. S tim, ze mi i vybere sam co flashne. Takze jsem sice skoncil se spojenou partition, nicmene mam zase 4.1 android a MIUI-JLB54.0, coz teda jako nechci. Ze jsem posral i zalohu (resp. ze backup v MiPhone nedela uplne to, co jsem si myslel), radsi nebudu zminovat, ale zase na druhou stranu jsem ted otevren vsem dalsim moznostem... :-)

    Stacilo by ted preplacnout to MIUI7 ceskym updatem? A jestli jo, kde ho najdu, protoze zrovna mi2s jako jedina tady k downloadu chybi:
    MIUI CZ&SK • MIUI 7 OFFICIAL RELEASE
    http://www.miuios.cz/viewtopic.php?f=278&t=10430
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Konečně jsem se rozhoupal že už nechci 4.1 v miui5, tak to tady studuju jak nejlépe vyzálohovat před flashem, abych pak i úspěšně obnovil, a najednou tohle... Co to je, "adaptivní osvětlení" mi ještě nikdy nevyhrožovalo? :-)

    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    MIKROM: u ceho je potreba udelat nejaky zalohovani? jaky je poradi toho co mam udelat? nejdriv root pak FR?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PETR_TNT: FR by bylo nejlepší dělat každý pátek.. mě začal blbnout proximity (po oddálení telefonu od ucha se už nerozsvítil) a pak to po nějaký aktualizaci začalo fungovat! radoval jsem se týden, pak to zase zmršili. ale po FR to teda zatím drží, ťuk, ťuk
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PETR_TNT:
    MIUI CZ&SK • Xiaomi Hongmi (Red Rice, Redmi)
    http://miuios.cz/viewforum.php?f=107
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    MIKROM: ne, bez FR, coz byla zrejme chyba
    ROOT mě čeká, musím okrájet pravomoce aplikací a současný stav to nedovoluje.
    Existuje třeba na tom českém miui serveru nějaký pekny tutorial?
    TOOMIX: asi jsem totalni noobie, kdyz ti sotva rozumim :)
    Tohle už by stálo za návštěvu někoho, kdo ví a umí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam