• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RADDINO: zamknout aplikaci jsi zkousel? dejmetomu, že tl. menu se Ti vyvola seznam běžících aplikací, tak tu Sleep stáhni dolů
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    RADDINO: nastavit v miui, at se drzi Sleep na pozadi...myslim, ze kvuli tomu me kdysi MI2S taky nebudilo :)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Tak jsem si tedy koupil Mi4 a docela jsem si na MIUI zvyknul. Problém mám ale s budíkem, kdy mě dnes již po druhé ráno neprobudil. Když ho ale teď nastavím na za 10 minut, tak většinou zazvoní. Používám Sleep as Android. V čem by mohl být problém?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SGNLR: připoj si tam přes USB OTG myš, pokud je na displeji něco vidět ;)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    prosimvas, jak si zazalohuju poznamky v mym MI2S?prasknul mi dpslay, tak, ze na ni nereaguje.krome jinejch dat(nic nezalohuju) mi jde hlavne o poznamky, kde mam rozdelanou nejakou praci.jsem na applu, kde se data z telefonu pretahujou pres Android datatransfer.

    jinak resim tu vymenu displaye(nereaguje na zadny dotyk).neporadite kde a rychle?nebo zda se to vubec vyplati..

    dekuju!!
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: na miuios.cz je kdyžtak postup, jak TWRP nainstalovat ;)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: No Mi4 rozhodne ne...moc dekuju
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: proč by Xiaomi SD karty neumělo? Každopádně pokud k tomu připojíš přes USB OTG flashku naformátovanou na FAT32, mohlo by to fungovat. Airdroid to nedá, protože to je Recovery mód
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: nj ale XIAOMI SD karty neumí zejo :) umí to na externí disk, nebo kdyz je to pripojeny k pc treba pomoci airdroidu?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: je to custom recovery, backup to umí i na SD kartu, viz prostřední obrázek mého předchozího příspěvku - Klikneš se na Storage: Internal Storage a vybereš kam s tim

    What Is TWRP Recovery & How To Install & Use It On Android [Guide]
    http://www.addictivetips.com/android/what-is-twrp-how-to-install-use-it-on-android-devices-guide/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: Díky! A to je aplikace v telefonu? jde to backupovat nekam jinam nez do telefonu?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: takhle

    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Poradíte hoši, jak mám udělat BACKUP na mojí Mi4? Problém je v tom, že mám Mi4 LTE jenom 16GB verzi a proste mam PORAD cca 500MB volno....jde to udelat nejak elegantne mimo telefon?

    Díky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: jak jsi to myslel? :)
    TOMAN
    TOMAN --- ---
    TOMAN: Není to nejspíš nejlevnější servis, ale zato byli fakt rychlí a ochotní, takže doporučím: http://www.isupport.cz/servis-xiaomi (výměna displeje na MI3 jim trvala asi hodinu).
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    RADDINO: jasne... launcher si tam das jakejch chces...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    FARFELOO: hele mně se namoceny huhlajici reprak vyřešil časem sám.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    DYNK: Už jsem udělal. Bylo to fakt málo vody, takže to číňani už opravili... Zatím se zdá vše v pořádku, ale i tak bych rád věděl, jestli můžu počítat s opravou, kdyby to začalo blbnout...
    DYNK
    DYNK --- ---
    FARFELOO: ja bych prvne zkusil osvedcenou metodu.. muze pomoct

    RADDINO
    RADDINO --- ---
    MIKROM: takže v miui není app drawer, ale vše se to hází na další plochy jako u apple? Tohle je věc proč nechci huawei, páč mě to štve. mam na ploše rád pořádek a max pár složek :) Jde to případně řešit nova luncherem apod?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Právě jsme namočil partnerčino Mi3 - politý vodou. Jede, ale reprák hraje utlumeně... Jde tohle vyměnit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam