• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: ony se rušit nebudou pokud budou kousek od sebe řešily by se kdybys měl směrovou nebo panelovou anténu.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: jo, to udelam, chtel jsem se vyhnout ruseni, mam to vudisnou carou 20m a proste to jednim nepokryju... kazdopadne dik!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: pojmenuj je stejně a dej na stejný kanál se stejným heslem
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Narazil jsem na problem, fungujr vam automaticke prepnuti ma ap se silnejsim signalem? Kvuli zeleni mam jedno ap v dome a druhe na zahrade, telefon se mi ale zuby nehty drzi ap v dome se slabym signalem a naopak, mam mi2s na lizatku s posledni patecni verzi romky
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Co mám udělat aby se aktualizovaly ikony google aplikací? Aplikace jsou v novém stylu, ale ikony pořád se serifovým logem...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RADDINO: v nastavení oprávnění aplikací povol notifikací ;)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    pokud aplikaci killnu, tak se mi u nekterych potom nezobrazuji notifikace (boom beach, messenger, zda se ze tasky apod.) a stejne tak budik, pokud ho killnu vecer tak nezvoni. zatim to resim zamknutim v pameti, ale mozna mam neco blbe nastaveneho, ze ti notifikace nechodi. pak jsem jeste cetl neco o autostart aplikaci, ale nemuzu to v nastaveni najit. neporadi pls nekdo?
    SIVER
    SIVER --- ---
    Zdravím lidi, mám xiaomi mi2s a rok běhal super až na pár much. Po roce mi blblo pár věcí, které sem záhadnými pokusy vždy vyřešil za pomoci fora pro xiaomi, ale jedna věc mě trápí pořád. Přestal mi mobil dělat pěkný fotky ve tmě. Když ve tmě zaostřim prstem na displeji tak se blesk ani nehodlá rozsvítit. Když nezaostřim tak vyfotí ze světlem třeba 1x ze tří pokusů. nějaké řešení?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: můžu se Ti podívat kde všude jsem narazil, že by měli skladem. většinou ale mají jen dotyk+sklo s tím je víc práce (lepení), ale někde bylo asi za 1600 celý předek - to zvládne vyměnit i běžný průměrně šikovný člověk :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    TOOMIX: dik za radu!takze probvlem solved.

    ted uz jen najit, kde mi vymenej ten display a nepotrva to mesic..
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    SGNLR: ja jsem na jablku, ale na poznámky používám Note Everything… a ty si přes File Transfer v pohodě najdu…
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    EVILMIND: a jak se jmenuje ta slozka s poznamkama?pouzivas primu to app na poznamky co byla v ramci miui systemu?ja nemam PC suite, tim, ze jsem na Applu no a v tom android file transferu to nemuzu najit(neni tu nekdo kdo pouziva android file transfer na applu s miui telefonem?)dik
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    neni tu mekdo kdo mi do tydne vyeni display na MI2s?teda i s tim, ze ho nedke sezen atd?diky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SGNLR: Mi PC Suite umi zobrazit i poznamky, a na to displej nepotrebujes
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    jeste jedna otazka, jestli se to neda nekde nastavit. hrozne me vytaci, kdyz na homescreen otevru slozku pustim app, vypnu app a jsem zpet v otevrene slozce. idealne bych chtel byt na homescreen. nejde to nekde zmenit?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    MIKROM: vyzkousim, diky. jenom me trochu bude srat, ze mi furt bude svitit v bezicich apps :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RADDINO: zamknout aplikaci jsi zkousel? dejmetomu, že tl. menu se Ti vyvola seznam běžících aplikací, tak tu Sleep stáhni dolů
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    RADDINO: nastavit v miui, at se drzi Sleep na pozadi...myslim, ze kvuli tomu me kdysi MI2S taky nebudilo :)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Tak jsem si tedy koupil Mi4 a docela jsem si na MIUI zvyknul. Problém mám ale s budíkem, kdy mě dnes již po druhé ráno neprobudil. Když ho ale teď nastavím na za 10 minut, tak většinou zazvoní. Používám Sleep as Android. V čem by mohl být problém?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SGNLR: připoj si tam přes USB OTG myš, pokud je na displeji něco vidět ;)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    prosimvas, jak si zazalohuju poznamky v mym MI2S?prasknul mi dpslay, tak, ze na ni nereaguje.krome jinejch dat(nic nezalohuju) mi jde hlavne o poznamky, kde mam rozdelanou nejakou praci.jsem na applu, kde se data z telefonu pretahujou pres Android datatransfer.

    jinak resim tu vymenu displaye(nereaguje na zadny dotyk).neporadite kde a rychle?nebo zda se to vubec vyplati..

    dekuju!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam