• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RAINBOF: jaky externi LTE pouzivas?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAYAXY: presneji, on LTE ma, ale ne tu vesnickou parodii 800/900, co maji nasi provideri
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    používám externí lte vydrží to pak déle na baterku.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    TOOMIX: Mi4 nepodporuje LTE vůbec, umí jen 3G
    Co jsem koukal na heureka.cz tak žádný Xaomi plné české LTE neumí, jen jsem doufal, ze mají třeba chybu v katalogu...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EVILMIND: no mě když to dělá tak síť odeberu a znova přidam.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PAYAXY: myslím, že Mi4, ale nejsem si jistej
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    Udělali už Xiaomi nejaký telefon s plnou podporou VF CZ LTE?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RAINBOF: já to třeba tak mám v práci (tři různé signály eduroam, z toho jeden mi leží na stole za zády), a přepínání teda funguje jak chce. Což by mi zase tak moc nevadilo, ale od nějakého update to dělá to, že se nepřípojí nikam, když vlezu do nastavení wifi tak vidím, jak skočí do stavu připojeno, a okamžitě se zase odpojí a je tam jen "uloženo". Až když kliknu ručně na něj, tak pak zůstane připojenej. Celkem na pytel...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: ony se rušit nebudou pokud budou kousek od sebe řešily by se kdybys měl směrovou nebo panelovou anténu.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FARFELOO: ikony jsou na miui samostatná kapitola. většinou se použijí "miui ikonky", které jsou designově sladěné se zbytkem systému, čili bys musel upravit to téma.

    moje ikonky http://zhuti.xiaomi.com/detail/b59a42ba-77df-4507-905b-fb2d3575a084 (které mají nové google ikony) jsou aktuálně v jakémsi mezistádiu, kdy na webu jsou ikony OK, pokud je z webu stáhnu do PC tak jsou ok, ale MTZ nejde nainstalovat do telefonu (mě jo, páč jsem designer, ale ostatním ne), ale když je pošleš do telefonu (zelený čudlík s klikyháky) tak se stáhne nějaká úplně jiná verze, stejně tak pokud ikony najdeš přes aplikaci témata :/
    už jsem psal přímo xiaomi a mlčí :/
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: jo, to udelam, chtel jsem se vyhnout ruseni, mam to vudisnou carou 20m a proste to jednim nepokryju... kazdopadne dik!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: pojmenuj je stejně a dej na stejný kanál se stejným heslem
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Narazil jsem na problem, fungujr vam automaticke prepnuti ma ap se silnejsim signalem? Kvuli zeleni mam jedno ap v dome a druhe na zahrade, telefon se mi ale zuby nehty drzi ap v dome se slabym signalem a naopak, mam mi2s na lizatku s posledni patecni verzi romky
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Co mám udělat aby se aktualizovaly ikony google aplikací? Aplikace jsou v novém stylu, ale ikony pořád se serifovým logem...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RADDINO: v nastavení oprávnění aplikací povol notifikací ;)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    pokud aplikaci killnu, tak se mi u nekterych potom nezobrazuji notifikace (boom beach, messenger, zda se ze tasky apod.) a stejne tak budik, pokud ho killnu vecer tak nezvoni. zatim to resim zamknutim v pameti, ale mozna mam neco blbe nastaveneho, ze ti notifikace nechodi. pak jsem jeste cetl neco o autostart aplikaci, ale nemuzu to v nastaveni najit. neporadi pls nekdo?
    SIVER
    SIVER --- ---
    Zdravím lidi, mám xiaomi mi2s a rok běhal super až na pár much. Po roce mi blblo pár věcí, které sem záhadnými pokusy vždy vyřešil za pomoci fora pro xiaomi, ale jedna věc mě trápí pořád. Přestal mi mobil dělat pěkný fotky ve tmě. Když ve tmě zaostřim prstem na displeji tak se blesk ani nehodlá rozsvítit. Když nezaostřim tak vyfotí ze světlem třeba 1x ze tří pokusů. nějaké řešení?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: můžu se Ti podívat kde všude jsem narazil, že by měli skladem. většinou ale mají jen dotyk+sklo s tím je víc práce (lepení), ale někde bylo asi za 1600 celý předek - to zvládne vyměnit i běžný průměrně šikovný člověk :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    TOOMIX: dik za radu!takze probvlem solved.

    ted uz jen najit, kde mi vymenej ten display a nepotrva to mesic..
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    SGNLR: ja jsem na jablku, ale na poznámky používám Note Everything… a ty si přes File Transfer v pohodě najdu…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam