• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    zdravim.

    objednal jsem si pres ceskej xiaomiobchod novy sklo a celej panel na MI2s a display je podezrele tmavsi, prijde mi, ze bila neni ciste bila, ale trochu do modro/fialovy a kdyz je display cernej a podivam se do nejak na dobrym svetle trochu z uhlu, tak jsou na nem videt takovy valeckovity horizontalni pruhy(trochu to vypada hako linie a struktur u solarnich panelu).zaroven se obcas "sam macka" a zacina ovladat telefon, aniz bych ja cokoli delal-jde o kopii nebo je spatne nandanej nebo se treba mohl telefon ponicit pri padu, pri kterem puvodni display prasknul?

    diky!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: no to není stejný. lte modem co dělá wifi takže zadnej walkman. je to univerzální pomocník. mám zesitovane telefony a Notas na jeden tarif (navíc file transfer) pokud mám nabíjet dva mobily tak už mi lte nevadí. vydrží mi kolem 2 dnů. velikost malá a nosím to v batohu.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EVILMIND: Takze kdyby telefon treba neprehraval dobre muziku, tak reknes ze ti nevadi behat s walkmanem v kapse? :-D
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    EVILMIND: jo o tomhle jsem ani netusil, ale ja spis preferuju all-in-one reseni :) takze to vidim na nejakou jinou cinu... dneska mi akorat prisla pozvanka na oneplus2 tak premejslim, ale pozvanka ma platnost jenom 24 hodin tak musim premejslet rychle :)
    docela si mi taky zamlouva honor7, ale to uz jsem tady OT...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CEEFA: no premejslel jsem o tom taky, ale ta Rainbofova cesta s mobilnim hotspotem mozna ma neco do sebe - zvlaste v situaci, kdy mobilni datovy tarify jsou u nas tak zoufaly. A jelikoz stejne vsude beham s powerbankama kvuli ingressu, tak me dalsi krabice v kapse nijak nevadi... :)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    CEEFA: právě si říkám za těch pár dolarů navíc za chipset s globální podporou LTE by se jim bohatě vrátilo na širším trhu, ale třeba si to představuju jak Hurvínek válku :@)
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    PAYAXY: bohuzel, to je presne duvod, proc pro dvou xiaomi telefonech prechazim k jiny znacce...
    SIVER
    SIVER --- ---
    SIVER: máte někdo podobný problém? vyřešili jste to?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    PAYAXY: kromě toho ty frekvence nepoužívá jen VF CZ, ale taky třeba v UK, což už by mohlo stát za zvážení
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EVILMIND: parodie, nebo ne, je to deal breaker ...:-(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    samsung mobile hotspot SM-V101F
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RAINBOF: jaky externi LTE pouzivas?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAYAXY: presneji, on LTE ma, ale ne tu vesnickou parodii 800/900, co maji nasi provideri
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    používám externí lte vydrží to pak déle na baterku.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    TOOMIX: Mi4 nepodporuje LTE vůbec, umí jen 3G
    Co jsem koukal na heureka.cz tak žádný Xaomi plné české LTE neumí, jen jsem doufal, ze mají třeba chybu v katalogu...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EVILMIND: no mě když to dělá tak síť odeberu a znova přidam.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PAYAXY: myslím, že Mi4, ale nejsem si jistej
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    Udělali už Xiaomi nejaký telefon s plnou podporou VF CZ LTE?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RAINBOF: já to třeba tak mám v práci (tři různé signály eduroam, z toho jeden mi leží na stole za zády), a přepínání teda funguje jak chce. Což by mi zase tak moc nevadilo, ale od nějakého update to dělá to, že se nepřípojí nikam, když vlezu do nastavení wifi tak vidím, jak skočí do stavu připojeno, a okamžitě se zase odpojí a je tam jen "uloženo". Až když kliknu ručně na něj, tak pak zůstane připojenej. Celkem na pytel...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: ony se rušit nebudou pokud budou kousek od sebe řešily by se kdybys měl směrovou nebo panelovou anténu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam