• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: přesně, protože de facto neudělá nic jinýho než script z xda (kterej jsem dokonce upravoval i já a postoval na miuios.cz)... prostě smaže oddíl data a oddíl storage a vytvoří novej spojenej...

    u scriptu, kterej jsem upravoval já je pár rozdílů - jelikož používám AOSP od Ivana, případně teď Mokee 5.11 což je čistá verze androidu, tak jsem:

    - zvětšil oddíl system0 na 1GB
    - zmenšil system1 na 1 MB

    a pak jsem - a to je to hlavní:
    - zvětšil oddíl data na 7GB
    - zmenšil oddíl storage na 21 GB

    a nic jsem nespojoval, tzn. využívám starej layout a na data mám stále cca 2,5 GB místa
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BUCCI: ok.. já si to zazálohuju přes titanium, jen jsem si říkal, jestli není nějaká jednodušší cesta. btw miflash vykundí i úložiště?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: bez ztráty dat to jde jedině tím, že vše zazálohuješ předem... přes miflash se musí nahrát nový formát partition, tím ale o data přijdeš... takže záloha, záloha a zase záloha....
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    hele začal mi po updatu na miui 6 řvát mi2s, že nemá místo pro aplikace. Předpokládám, že je to tím, jak měnili úložiště.
    Jak to spravit? musím to nějak flashovat přes fastboot? Nebo to jde i bez ztráty dat?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: tak jsem si tu diskusi pročetl a jde tu primárně o to ze některé radiove čipy mají podporu pro více frekvenci podle všeho ani na tom mi note tohle nemusí zafungovat.
    je to však materiál k úvaze kde vzal ty čísla, hádám že z "datasheetu" k tomu čipu. asi by mělo smysl se tímto víc zabyvat...

    zkousel to tedy někdo na note?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    PAYAXY: kdyby to slo i na mi3, tak bych to klidne testnul :)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    hm, ze by MIUI zacalo byt zajimavejsi? :)
    How to unlock more LTE bands for Mi Note Pro - Mi Note/Pro - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/...hread&tid=154862&extra=&highlight=mi%2Bnote%2Bpro%2Blte&page=1#test-band-modi/


    This post was edited by ethan2k at 11:15, Sep-03-2015


    Hi All,

    After 3 days of researching and semi bricking my phone, I have now worked out how to properly unlock most bands of LTE for international use!

    NOTE: This guide is for Xiaomi Note Pro 64gb China version only.
    ***** THIS GUIDE WILL UNLOCK THE FOLLOWING BANDS: 4G bands: LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 17(700), 20(800), 28(700) *****


    je tady nekdo odvazny? :-)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahoj, nejde mi nainstalovat Google kalendář do mojí mi2s. Nevíte někdo prosím o nějakém řešení? :c
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    SUMI: TOOMIX: Díky
    Promyslím to, jestli se mi to stojí za to řešit náhradní telefon atd.
    SUMI
    SUMI --- ---
    ZYAN: Tohle se taky stane, když něco dlouho tlačí z venku na displej.. :) Já reklamoval na ibuygo dvakrát telefon.. Normálně jim napiš na support a domluv se s nimi.. Pak ti dají adresu, kam to českou poštou za pár stovek pošleš.. Upozorňuji, že to nejsou žádný rychlíci! :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZYAN: na miuios.cz to jednu dobu hodně řešili s Mi2S, tak pohledej tam ;)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Zkoušel jste někdo reklamovat mobil na Ibuygo?
    Mám problém s Redmi Note, objevili se mi u dolejška displeje a pravé strany žluto-oranžové fleky.
    Podle internetu je to standardní problém tohoto typu v důsledku špatné konstrukce a přehřívání displejem.
    Jinak mobil jakš takš funguje.. Tak nevím, jestli riskovat že mi to číňané zašantrčí po cestě..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    uz mi sami z xiaomiobchodu napsali, ze to neni original-to by me teda popravd evubec nenapadlo zkoumat...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: celý předek teda? nic si nelepil, jen šrouboval? pokud ano, tak vadný kus, nebo fake.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SGNLR: na xiaomi máš několik postupů pro validaci pravosti kód, appku, drobné značky.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    zdravim.

    objednal jsem si pres ceskej xiaomiobchod novy sklo a celej panel na MI2s a display je podezrele tmavsi, prijde mi, ze bila neni ciste bila, ale trochu do modro/fialovy a kdyz je display cernej a podivam se do nejak na dobrym svetle trochu z uhlu, tak jsou na nem videt takovy valeckovity horizontalni pruhy(trochu to vypada hako linie a struktur u solarnich panelu).zaroven se obcas "sam macka" a zacina ovladat telefon, aniz bych ja cokoli delal-jde o kopii nebo je spatne nandanej nebo se treba mohl telefon ponicit pri padu, pri kterem puvodni display prasknul?

    diky!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: no to není stejný. lte modem co dělá wifi takže zadnej walkman. je to univerzální pomocník. mám zesitovane telefony a Notas na jeden tarif (navíc file transfer) pokud mám nabíjet dva mobily tak už mi lte nevadí. vydrží mi kolem 2 dnů. velikost malá a nosím to v batohu.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EVILMIND: Takze kdyby telefon treba neprehraval dobre muziku, tak reknes ze ti nevadi behat s walkmanem v kapse? :-D
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    EVILMIND: jo o tomhle jsem ani netusil, ale ja spis preferuju all-in-one reseni :) takze to vidim na nejakou jinou cinu... dneska mi akorat prisla pozvanka na oneplus2 tak premejslim, ale pozvanka ma platnost jenom 24 hodin tak musim premejslet rychle :)
    docela si mi taky zamlouva honor7, ale to uz jsem tady OT...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CEEFA: no premejslel jsem o tom taky, ale ta Rainbofova cesta s mobilnim hotspotem mozna ma neco do sebe - zvlaste v situaci, kdy mobilni datovy tarify jsou u nas tak zoufaly. A jelikoz stejne vsude beham s powerbankama kvuli ingressu, tak me dalsi krabice v kapse nijak nevadi... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam