• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: No prave od cineske ROMky bych cekal, ze budou fungovat cinske sluzby :)

    WAKI: Me to v tom telefonu prave nejde rozkliknout. To tlacitko nic neudela. Account jsem si zaridil pres web, ale v telefonu nemam kam vyplnit prihlasovaci udaje.

    ...takze to asi zkusim zitra prehrat tou z miuios.cz
    WAKI
    WAKI --- ---
    QUIP: Ja si pamatuji, ze jsem ho musel registrovet pres PC, kdyz si rozkliknes mi account, tak dole by mela byt web adresa.. je to takovy drbani se za pravym uchem levou rukou, ale pak by melo slapat vse tak jak ma :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: Podle me mas nejakou cinskou romku ;) ta z miuios je jistota ;)
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: to mam v planu, jen me pred tim zajinalo, jestli je to chyba jen u me, nebo je to neco globalniho
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: Nainstaluj ROM z miuios.cz ;)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Mam cerstve Xiaomi Redmi 2 (2GB/16GB, HM 2LTE-CMCC) s MIUI 66.55.22.00 (KHJCNCD). Pomalu se s tim zacinam seznamovat (driv jsem mel telefon s CyanogenMod 11, takze tohle je pro me hodne jine prostredi)
    Narazil jsem ale na jeden problem, ze mi v telefonu vubec zadnym zpusobem nejde nastavit Mi Account (polozka v menu na screenshotu) a diky tomu mi nejdou zadne Mi sluzby, ktere ten account vyzaduji (od takovych drobnosti, jako stahnout theme az po nefunkcni Mi Cloud a dalsi veci okolo synchronizace.
    Kdyz na to v menu kliknu, vubec nic to neudela. Stejne tak kdyz se pres nejakou aplikaci dostanu do faze, kde to chce "sign in Mi account" a je tam tlacitko pro prihlaseni, tak nijak nereaguje.

    Setkal jste se s tim nekdo? Muze to byt chyba v te ROM a mam si myslet, ze se to opravi nejakou aktualizaci?

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kde se v MIUI7 nastavuje autolock? Zaboha to nemůžu najít nikde, a docela rád bych ho úplně vypnul. Poslední dobou (nevím přesně od jakého update) mi to dělá docela často to, že přímo pod rukama mi nejdřív lehce ztmavne display, a pak skoro okamžitě lock - a to i když přímo něco dělám na obrazovce, typicky v browseru třeba. Koukal jsem je na to ticket na anglicky miui, ale bez odpovědi.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: přesně, protože de facto neudělá nic jinýho než script z xda (kterej jsem dokonce upravoval i já a postoval na miuios.cz)... prostě smaže oddíl data a oddíl storage a vytvoří novej spojenej...

    u scriptu, kterej jsem upravoval já je pár rozdílů - jelikož používám AOSP od Ivana, případně teď Mokee 5.11 což je čistá verze androidu, tak jsem:

    - zvětšil oddíl system0 na 1GB
    - zmenšil system1 na 1 MB

    a pak jsem - a to je to hlavní:
    - zvětšil oddíl data na 7GB
    - zmenšil oddíl storage na 21 GB

    a nic jsem nespojoval, tzn. využívám starej layout a na data mám stále cca 2,5 GB místa
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BUCCI: ok.. já si to zazálohuju přes titanium, jen jsem si říkal, jestli není nějaká jednodušší cesta. btw miflash vykundí i úložiště?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: bez ztráty dat to jde jedině tím, že vše zazálohuješ předem... přes miflash se musí nahrát nový formát partition, tím ale o data přijdeš... takže záloha, záloha a zase záloha....
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    hele začal mi po updatu na miui 6 řvát mi2s, že nemá místo pro aplikace. Předpokládám, že je to tím, jak měnili úložiště.
    Jak to spravit? musím to nějak flashovat přes fastboot? Nebo to jde i bez ztráty dat?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: tak jsem si tu diskusi pročetl a jde tu primárně o to ze některé radiove čipy mají podporu pro více frekvenci podle všeho ani na tom mi note tohle nemusí zafungovat.
    je to však materiál k úvaze kde vzal ty čísla, hádám že z "datasheetu" k tomu čipu. asi by mělo smysl se tímto víc zabyvat...

    zkousel to tedy někdo na note?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    PAYAXY: kdyby to slo i na mi3, tak bych to klidne testnul :)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    hm, ze by MIUI zacalo byt zajimavejsi? :)
    How to unlock more LTE bands for Mi Note Pro - Mi Note/Pro - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/...hread&tid=154862&extra=&highlight=mi%2Bnote%2Bpro%2Blte&page=1#test-band-modi/


    This post was edited by ethan2k at 11:15, Sep-03-2015


    Hi All,

    After 3 days of researching and semi bricking my phone, I have now worked out how to properly unlock most bands of LTE for international use!

    NOTE: This guide is for Xiaomi Note Pro 64gb China version only.
    ***** THIS GUIDE WILL UNLOCK THE FOLLOWING BANDS: 4G bands: LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 17(700), 20(800), 28(700) *****


    je tady nekdo odvazny? :-)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahoj, nejde mi nainstalovat Google kalendář do mojí mi2s. Nevíte někdo prosím o nějakém řešení? :c
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    SUMI: TOOMIX: Díky
    Promyslím to, jestli se mi to stojí za to řešit náhradní telefon atd.
    SUMI
    SUMI --- ---
    ZYAN: Tohle se taky stane, když něco dlouho tlačí z venku na displej.. :) Já reklamoval na ibuygo dvakrát telefon.. Normálně jim napiš na support a domluv se s nimi.. Pak ti dají adresu, kam to českou poštou za pár stovek pošleš.. Upozorňuji, že to nejsou žádný rychlíci! :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZYAN: na miuios.cz to jednu dobu hodně řešili s Mi2S, tak pohledej tam ;)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Zkoušel jste někdo reklamovat mobil na Ibuygo?
    Mám problém s Redmi Note, objevili se mi u dolejška displeje a pravé strany žluto-oranžové fleky.
    Podle internetu je to standardní problém tohoto typu v důsledku špatné konstrukce a přehřívání displejem.
    Jinak mobil jakš takš funguje.. Tak nevím, jestli riskovat že mi to číňané zašantrčí po cestě..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    uz mi sami z xiaomiobchodu napsali, ze to neni original-to by me teda popravd evubec nenapadlo zkoumat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam