• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JULIAN: nejjednodussi je proste si tam dat theme co uz ma neco animovaneho, to je nejrychlejsi cesta jak zjistit, ze to vlastne nechces... :-) Treba ted to novy oficialni podzimni od Xiaomi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    QUIP: ok, diky za nasmerovani ve spravnem smeru, testnu
    QUIP
    QUIP --- ---
    JULIAN: Pokud teda neexistuje nejaka jina cesta... tak jedina, co jsem tak vycetl ruzne po forech, je vytvoreni vlastniho Theme a abys ho dostal do telefonu, tak k tomu asi budes jeste potrebovat registraci na MIUI Theme designer account.
    Nemusis delat cely theme, staci ten lockscreen a ten uz si pak v Themes nastavis k jakemukoliv jinemu theme.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    takze to asi nebude tak lehke coz? :(
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Rád bych si dal na lockscreen něco animovaného, poradite prosim nějakou nejjednodušší cestu? Mám mi4 na miui a kromě hodin nepotřebují nic dalsiho
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Mam wcdma Hongmi, posledni 2 buildy v6 konci pokus o instalaci xposed chybou, nema nekdo tip co s tim?

    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MIKROM: "Čínský trh s chytrými telefony je bezpochyby ten největší na celém světě a až doposud mu zdánlivě neohroženě kralovala společnost Xiaomi. "

    Neohroženě kralovat = 5 let stará společnost co se teprve loni dostala na první příčku v prodejích.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Huawei králem čínského trhu, sesadilo Xiaomi
    http://www.svetandroida.cz/huawei-xiaomi-trh-201510
    KALTY
    KALTY --- ---
    SGNLR: Já měl z ibuygou a byl jsem spokojen. V ČR bohužel netuším.
    Jinak mám doma jeden s rozbitým sklem, kdyby někdo chtěl (uměl si vyměnit sklo).
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nevite de v CR koupit OPRAVDU ORIGINALNI display na Mi2s?diky

    za posledni mesic jsem uz jednou menil a ten neoriginalni nejenze ducharil, bal tmavej a jsou pres nej pruhy, ale i po malinkym "padu" z 10cm na desku drevenyho stolu sel hned doprdele..
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Pres Xposed + Plak to nastavit jde :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: na MIUI jdeou ikony dávat jen 4x4 nebo 4x5
    QUIP
    QUIP --- ---
    PETR_TNT: No ale to je porad jen do 4 sloupcu. Me jde o to, aby se zarovnavaly do vice sloupcu - aby se jich na home veslo vic.

    Zatim jsem k tomu nasel tohle
    PLAK 1.8 Overview
    https://www.youtube.com/watch?v=VB3hyuPDfAg

    Plak | Xposed Module Repository
    http://repo.xposed.info/module/hello.dcsms.plak
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    QUIP: prostě podrz ikonu táhni s ní doleva na homescreen, tam zařadit do řádku
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nevite, jestli jde nejak snadno zmenit pocet ikon na homescreen? Ted jsou 4 sloupce, da se nastavit treba 5?
    A to same pro toggle buttony na status screenu - mam tam jen 3x3, rad bych treba 4x4., nebo 5x4.
    Mam "obrovsky telefon" (4.7") a mam tam min ikon, nez jsem mel na 3.5" - to mi prijde trosku neefektivni.
    QUIP
    QUIP --- ---
    PETR_TNT: AFAIK o vsechno, co je v systemove pameti. Takze si udelej zalohu a pak muzes restorovat co je potreba.

    Co se toho resetu a rozsypaneho caje tyce - muzes si pres fastboot nabootovat jiny recovery (treba CWM, nebo TWRP), aniz by doslo k jeho flashnuti (ulozeni), takze budes mit nabidku normalne anglicky, tam si resetnes / wipenes co potrebujes.
    Po dalsim rebootu bude CWM / TWRP zase pryc.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    o co všecno přijdu pri hard resetu do továrního nastavení?
    navic mam problem, ze tu nabidku mam v "rozsypanym čaji" tedy ne anglicky
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KOX: blbá fólie třeba, nebo zkalibrovat proximity
    WAKI
    WAKI --- ---
    KOX: nastaveni->zamek displaye->zabranit nahodnemu pouziti vypnout, pokud te to otravuje..
    KOX
    KOX --- ---
    Zdravím, nevíte proč se mi neustále zobrazuje při probuzení telefonu hláška Odkryjte senzor přiblížení? Nepomohla ani nová ROM... Dík za radu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam