• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUNDA: tak je pravda, že to někdo provozuje i na class4 :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: našel bych možná fólie (takový vysekaný kolečka) sklíčko je IMHO součástí středního krytu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: jakou tam mas kartu myslim znacku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: uz jsem to objednaval i z ciny ale posilaj to blbe nebo vubec.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    potreboval bych sklicko na fotak do redmi 1s. nevite kde to sehnat ?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    AOTEAROA: Vyměnil jsem 1s za 2 s 2gb RAM a spokojenost na max. žádný lagy, všechno rychlý..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MIKROM: za prvé karta musí být rychlá a za druhé je to řešení, které prodlouží životnost telefonu, ale za cenu snížení komfortu no. Sám s tím mám několikaleté zkušenosti na HTC Desire :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: to je přesně můj důvod ke skepsi ohledně přesunu aplikací na kartu po které touží čím dál víc lidí. bohužel to budu muset vyzkoušet na tátově samsungu, který nemá ve vnitřní paměti skoro ani jeden soubor, vše na kartě a telefon už odmítá fotit.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Po pár týdnech hodnotím přesunutí aplikací na SD kartu. Je to úplně na hovno! Všechno se načítá dlouho a dokonce mi od tý doby zlobí připojení na WiFi i mobilní data, má to občas výpadky, takže ti ještě seká appky co připojení vyžadují. Děje se mi to přibližně stejnou dobu, akorát mě nenapadá jak by to mohlo souviset. Každopádně přesunuji zpět a holt začnu po dvou letech pomalu šetřit na lepší telefon :-D Redmi první generace už to prostě nedává.
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM: viz. appka Skype (omlouvám se za velikost!) :)

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: slyším prvně / nerozumím :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM: díky za info! to z toho dropu jsem zkoušel... teď mi to občas na ploše vyhodí obě ikony "tvojí" a "původní"...:D někdy ta jedna zmizí, někdy jí musím smazat ručně..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: ikonky jsou na delší povídání, mají to nějak dojebaný na shopu, je tam správná verze, ale stáhne se stará. v prvním příspěvku na miuios.cz je odkaz na dropbox a pak to zkusit nainstalovat ručně (na mi2 to jde, na redmi tuším ne)
    SUMI
    SUMI --- ---
    PRUSATKO: díky, zkusím to! ještě mne napadlo "přepsat" nějaký defaultní téma, ale ještě musím vykoumat, jak na to :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SUMI: to jsem rad :-) mikromovy ikonky jsem uz nenahraval, byl nejaky problem ze strany xiaomi a jejich politiky. mozna to jde upravit pres app temata, vypnout data, spustit temata a tam dat upravit dane tema, to ale strilim z hlavy, navod bude urcite na miuios.cz
    SUMI
    SUMI --- ---
    PRUSATKO: díky za tip, vše jede..:) akorát se mi tam nedaří narvat mikromovi ikonky :/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    naposledy k mibandu
    nejlevnejsi barevna verze: http://www.tinydeal.com/simple-package-fashion-xiaomi-miband-smart-bracelet-p-142799.html
    "Note: This is the old version Miband with 5 colors of the light, including white red blue green orange(colors of red blue green orange are optional). The New version of Miband only has one white color of the light."
    howk
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SUMI: kvalita fotografii se mi zda horsi, ale staci jina appka, jinak bez vyhrad, aktualizuju pravidelne
    SUMI
    SUMI --- ---
    PRUSATKO: díky zkusím to! S v7 spokojen?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam