• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    PRUSATKO: Nastavení/Zvuk/Vibrovat v tichém režimu?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: vibrace při vyzvánění nestačí? ty fungují i v tichém režimu
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    nevite, kde na miui7 mi2s nastavit, aby mi v tichem rezimu mobil vibroval?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Redmi odjelo do brna na reklamaci, stihnul sem ho akorát šoupnout do klece a zamávat náklaďáku co ho odvážel.

    Sem zvědavej jak dopadnu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: no takže pro některý telefony jsou doporučený maximální kapacity proto ze za nima je to pomalý, dal odpojovani karty (nepristupnost) je buď karta na odchodu nebo prostě zaprasenej socket. On totiž slot na sd není na trvalý cteni/zapis delanej.
    jinak já po letech testu v jiné oblasti užívám pouze a jen značkové karty právě kvůli tomuhle. kingstona, adata nebrat.

    jinak jak poznat shitkartu na první pohled? zespodu má tistak jen pretrenej na černo. tyhle karty mají našlápnuto na to ze se samy jednou odmlci.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: 16GB kartu ADATA. pochopitelně starou minimálně ty dva roky. ale to je jedno. nebudu to už řešit.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MIKROM: pro lidi karta jako karta no :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUNDA: to určitě taky (viz nedávno http://www.midwesternmac.com/blogs/jeff-geerling/raspberry-pi-microsd-card), ale narážel jsem na to jak často se setkávám s tím, že mají lidi v telefonu s 16+GB vnitřní paměti třeba 2GB (i menší) kartu Nokia co tam dali ze zvyku z tý 6300 co měli předtím.. :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MIKROM: tak ono nápis class je jen orientační ukazatel. Stačí kouknout na testy karet a jsou mezi nimi opravdu významné rozdíly i v rámci stejného class.
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    pokud by mel nekdo zajem, mam tu dve nove glass protection na Xiaomi Redmi Note2
    2pcs 9H Premium Tempered Glass Film Screen Protector for Xiaomi Redmi Note 2 | eBay
    http://www.ebay.com/itm/281803302445
    nam jsou k nicemu, omylem jsme totiz v tom predvanocnim spechu objednali protection na jiny telefon, nez mame doma. Osobni predani Praha. Manzelka rika, ze by ji stacila napr. nejaka dobra cokolada :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUNDA: tak je pravda, že to někdo provozuje i na class4 :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: našel bych možná fólie (takový vysekaný kolečka) sklíčko je IMHO součástí středního krytu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: jakou tam mas kartu myslim znacku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: uz jsem to objednaval i z ciny ale posilaj to blbe nebo vubec.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    potreboval bych sklicko na fotak do redmi 1s. nevite kde to sehnat ?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    AOTEAROA: Vyměnil jsem 1s za 2 s 2gb RAM a spokojenost na max. žádný lagy, všechno rychlý..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MIKROM: za prvé karta musí být rychlá a za druhé je to řešení, které prodlouží životnost telefonu, ale za cenu snížení komfortu no. Sám s tím mám několikaleté zkušenosti na HTC Desire :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: to je přesně můj důvod ke skepsi ohledně přesunu aplikací na kartu po které touží čím dál víc lidí. bohužel to budu muset vyzkoušet na tátově samsungu, který nemá ve vnitřní paměti skoro ani jeden soubor, vše na kartě a telefon už odmítá fotit.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Po pár týdnech hodnotím přesunutí aplikací na SD kartu. Je to úplně na hovno! Všechno se načítá dlouho a dokonce mi od tý doby zlobí připojení na WiFi i mobilní data, má to občas výpadky, takže ti ještě seká appky co připojení vyžadují. Děje se mi to přibližně stejnou dobu, akorát mě nenapadá jak by to mohlo souviset. Každopádně přesunuji zpět a holt začnu po dvou letech pomalu šetřit na lepší telefon :-D Redmi první generace už to prostě nedává.
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM: viz. appka Skype (omlouvám se za velikost!) :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam