• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KABIS: mělo by to být *#*#miui#*#* (ale od miui6 mi to na mi2 nejde)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Tak ac zadny navod uplne nefungoval (nejaky starsi verze), tak se mi nakonec podarilo se ve factory modu dostat ke kalibraci a uz facha normalne, jeste jednou diky! :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    MIKROM: diky moc, mrknu
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KABIS: je to fólií. buď je blbá a nemá díru nad senzorem přiblížení, nebo je nalepená blbě. zkus pohledat jak udělat kalibraci proximity sensoru
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ranko, co jsem si nainstalovala ochrannou folii (netusim, jak by to mohlo souviset, ale casove to fakt sedi), tak se mi zacalo dit, ze jakmile zacnu s nekym telefonovat, ztmavne mi obrazovka a prakticky nejsem schopna ji nahodit, takze zavesovat musi napriklad ten druhy a tak. Nenapada nekoho, cim by to mohlo byt a co s tim? (Mam Redmi 2, MIUI verze 6.1.7)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RADDINO: jediny o kterým vím 100% BYL mi2s, ten už taky nemá.. mi3/4 dost možná taky ne..
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Nevíte prosím, jestli má Mi4 2 partition nebo jenom jednu? Doporučil jsem ten mobil kamarádovi a po nákupu v Alze ho má v AJ (já ho měl z Xiaomimobile hned v CZ). Tak mě čeká přehrávání SW a děsím se, do čeho jsem se při doporučení navezl.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PRUSATKO: nicmene zjevne ten samej update opravil ten rozbitej gps fix uvnitr budov, kterym jsem trpel predtim... prisaham, az jednou bude update, kde bude fungovat vsechno najednou, tak ty dalsi zakazu! :-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    TOOMIX: Ok, díky za tip. zkusím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SWIST: zkušenost mám se starým Hongmi (TD-SCDMA) - měl jsem bordel v konektoru ;) Origo kabel držel jen tak tak, ostatní míň, asi mají slabší ty "západky". Čistil jsem to tak, že jsem vypnul telefon, sundal zadní kryt, vyndal baterku, vzal co nejslabší jehlu a velice opatrně vydloubal tu špínu. Vždycky jí tam bylo dost.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim.
    Mám s tím problém už od začátku, ale zeptat se mne napadlo až teď.. Xiaomi HongMi 1S, originální nabíješka v pohodě bez problémů, ale jakýkoliv jiný kabel mi v telefonu drží špatně, na první pohled se zdá že je trochu jiný tvarem než originální. Zapojim, dobíjí se ale strašně snadno vypadne. Má někdo podobné zkušenosti, nějaký nápad jak to řešit?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EVILMIND: vcera se mi stalo to same, zacalo to zlobit po zapnuti a vypnuti usb debbugingu :-/
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    tak prave dorazil balik s telefonem z opravy. sem zvedavej jak bude fotit az do nej doma vrazim baterku :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Po nejakym poslednim update MIUI mi prestalo fungovat pripojeni k MiPCSuite - nedetekuje zarizeni. Na trech pocitacich soucasne, takze to hadam nebude chyba stanice. Kazda s vlastnim kabelem.
    Nejaky tip, co by to mohlo zpusobit? Podle googlu to nevypada, ze by to byl globalni problem, neco podobneho uz bylo v lete, ale to stacilo stahnou novejsi verzi MiPC, nicmene zadna jina tam nez tam z leta tam neni... Kdyz prepnu na PTP tak to funguje, resp. PC samotne fotky vidi, jestli fungovalo MiPC i v PTP modu si nejsem jisty, protoze jsem ho nikdy nepouzil, kazdopadne ted se chova stejne nezavisle na PTP/MTP.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    CYRILL: tak jo, bylo to tím, musel jsem zapnout šetření baterie, zvolit výchozí profil a už to dělá, co má
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    MIKROM: to zaškrtlé právě mám a nic :-(
    CYRILL: díky, zkusím se podívat, jestli jsem je tam někde nezakázal
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    PRUSATKO: případně si můžeš vytvořit profil v aplikaci Optimalizace/Baterie/Šetřit baterii… dá se tam zvolit např. Vibrovat když je ztišené zvonění, nebo Vibrovat vždy…
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    PRUSATKO: Nastavení/Zvuk/Vibrovat v tichém režimu?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: vibrace při vyzvánění nestačí? ty fungují i v tichém režimu
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    nevite, kde na miui7 mi2s nastavit, aby mi v tichem rezimu mobil vibroval?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Redmi odjelo do brna na reklamaci, stihnul sem ho akorát šoupnout do klece a zamávat náklaďáku co ho odvážel.

    Sem zvědavej jak dopadnu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam