• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    HVJ3R: ja se v tom moc nevyznam, ale bezi to v ruznych pasmech -to jsme myslel.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    LOPIN: "Ceska". No, mozna me nekdo erudovanejsi opravi, ale "globalni" LTE telefon neexistuje. V CZ ti bude v Praze LTE fungovat (mne funguje s Mi4c), mimo Prahu nemam moc vyzkouseno, ale spis ne.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    HITOMI: ale tam nejde ta ceska lte ne?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TOOMIX: pro me je to prave azaz mista Navic ani 2. SIM nepouzivam a v dohledne dobe ani nebudu, firemni mobily u nas nastesti nefrcej :))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HITOMI: 16GB je málo i vzhledem k tomu, že 2. slot je sdílený - buď je v něm 2. SIM karta nebo paměťovka. Kdyby byla 64GB verze, tak bych ji bral, takhle ne...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak koukám, že už nám prodávají Redmi 3

    Xiaomi RedMi 3 - Xiaomiforsale.com
    https://www.xiaomiforsale.com/en/phones/306-xiaomi-redmi-3.html

    Pořád váhám, zda z jedničky přejít právě na tenhle model, mi 4c nebo si počkat na 5 :))
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    UF0UN: jo, na odemceni redmi note 3 jsem cekal dvanact dni
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    Xiaomi Locks Bootloaders, Unlocking May Take up to 3 Weeks
    http://www.xda-developers.com/xiaomi-locks-bootloader-on-recent-devices/
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Pořídil jsem větší SD kartu, jak ji můžu vyměnit za starou? Je na ní spoustu balastu(na té staré) chtěl bych tam jen data aktuálních aplikací.
    KABIS
    KABIS --- ---
    MIKROM: je to *#*#64663#*#* anebo 4x na kernel verzi v about phone, ale tam mas jen testy, nemas tam kalibraci (aspon jsem ji nenasla), ta je opravdu v recovery, akorat mi chvili trvalo, nez jsem se zorientovala :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KABIS: mělo by to být *#*#miui#*#* (ale od miui6 mi to na mi2 nejde)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Tak ac zadny navod uplne nefungoval (nejaky starsi verze), tak se mi nakonec podarilo se ve factory modu dostat ke kalibraci a uz facha normalne, jeste jednou diky! :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    MIKROM: diky moc, mrknu
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KABIS: je to fólií. buď je blbá a nemá díru nad senzorem přiblížení, nebo je nalepená blbě. zkus pohledat jak udělat kalibraci proximity sensoru
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ranko, co jsem si nainstalovala ochrannou folii (netusim, jak by to mohlo souviset, ale casove to fakt sedi), tak se mi zacalo dit, ze jakmile zacnu s nekym telefonovat, ztmavne mi obrazovka a prakticky nejsem schopna ji nahodit, takze zavesovat musi napriklad ten druhy a tak. Nenapada nekoho, cim by to mohlo byt a co s tim? (Mam Redmi 2, MIUI verze 6.1.7)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RADDINO: jediny o kterým vím 100% BYL mi2s, ten už taky nemá.. mi3/4 dost možná taky ne..
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Nevíte prosím, jestli má Mi4 2 partition nebo jenom jednu? Doporučil jsem ten mobil kamarádovi a po nákupu v Alze ho má v AJ (já ho měl z Xiaomimobile hned v CZ). Tak mě čeká přehrávání SW a děsím se, do čeho jsem se při doporučení navezl.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PRUSATKO: nicmene zjevne ten samej update opravil ten rozbitej gps fix uvnitr budov, kterym jsem trpel predtim... prisaham, az jednou bude update, kde bude fungovat vsechno najednou, tak ty dalsi zakazu! :-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    TOOMIX: Ok, díky za tip. zkusím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SWIST: zkušenost mám se starým Hongmi (TD-SCDMA) - měl jsem bordel v konektoru ;) Origo kabel držel jen tak tak, ostatní míň, asi mají slabší ty "západky". Čistil jsem to tak, že jsem vypnul telefon, sundal zadní kryt, vyndal baterku, vzal co nejslabší jehlu a velice opatrně vydloubal tu špínu. Vždycky jí tam bylo dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam