• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    RAINBOF: lehce OT, ale co jsou znackove karty napr.?
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    Mam MiBand,verzi s bilyma LEDkama. I kdyz povolim v oficialni aplikaci oznameni napr. z FB Messengeru,naramek nereaguju. Provozovano s Mi3,origos ROMka. Nemate nekdo tip co s tim? Na sms,volani a budik naramek reaguje v pohode...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FLLIP: zeptej se FEDAJKINa ;)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    FLLIP: zkusenost nemam, original bych rekl ze jo.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    CYRILL:No už je na cestě tak uvidíme co přijde. Ale přemýšlím, že možná koupím rovnou celý nový náramek, abych měl jistotu že budu mít originál .
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    FLLIP: já u nich pořizoval Redmi 2 Enhanced… a naprostá spokojenost…
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    RADDINO: Máš s nimi zkušenosti? Je to originál?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Nevíte kde by se ideálně v Praze, nebo čr dal sehnat náhradní originál pásek k MiBandu?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    LOPIN: To ano, ale kdyz si koupis telefon (od ceskeho operatora), ktery ti bude fungovat na LTE v CR, nemusi ti zas fungovat jinde. Tohle soudruzi pri vymyslwni Long Term Evolution asi trochu nedomysleli, podobne jako soft handover do 3G.
    Vyber pasem je do velke miry na operatorech, takze se globalne ze 4G zacina stavat pekny bordel, zlate 2/3 frekvence GSM.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    HVJ3R: ja se v tom moc nevyznam, ale bezi to v ruznych pasmech -to jsme myslel.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    LOPIN: "Ceska". No, mozna me nekdo erudovanejsi opravi, ale "globalni" LTE telefon neexistuje. V CZ ti bude v Praze LTE fungovat (mne funguje s Mi4c), mimo Prahu nemam moc vyzkouseno, ale spis ne.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    HITOMI: ale tam nejde ta ceska lte ne?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TOOMIX: pro me je to prave azaz mista Navic ani 2. SIM nepouzivam a v dohledne dobe ani nebudu, firemni mobily u nas nastesti nefrcej :))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HITOMI: 16GB je málo i vzhledem k tomu, že 2. slot je sdílený - buď je v něm 2. SIM karta nebo paměťovka. Kdyby byla 64GB verze, tak bych ji bral, takhle ne...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak koukám, že už nám prodávají Redmi 3

    Xiaomi RedMi 3 - Xiaomiforsale.com
    https://www.xiaomiforsale.com/en/phones/306-xiaomi-redmi-3.html

    Pořád váhám, zda z jedničky přejít právě na tenhle model, mi 4c nebo si počkat na 5 :))
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    UF0UN: jo, na odemceni redmi note 3 jsem cekal dvanact dni
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    Xiaomi Locks Bootloaders, Unlocking May Take up to 3 Weeks
    http://www.xda-developers.com/xiaomi-locks-bootloader-on-recent-devices/
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Pořídil jsem větší SD kartu, jak ji můžu vyměnit za starou? Je na ní spoustu balastu(na té staré) chtěl bych tam jen data aktuálních aplikací.
    KABIS
    KABIS --- ---
    MIKROM: je to *#*#64663#*#* anebo 4x na kernel verzi v about phone, ale tam mas jen testy, nemas tam kalibraci (aspon jsem ji nenasla), ta je opravdu v recovery, akorat mi chvili trvalo, nez jsem se zorientovala :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam