• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    AOTEAROA: mám to úplně stejně :) a nakonec asi příští týden objednám redmi 3, nějak se mi do toho nechce investovat víc a za ty peníze mi to přijde jako velmi dobrá koupě.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: já bych šelv do Redmi 3...akorár mrkni na miuios.cz, snad už je i čeština
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    HITOMI: taky mi dosluhuje jednička a pátrám, co bych si pořídila, a strašně se bojím hodiny a hodiny srovnávat všechny možné telefony a pátrat (páč vím že z toho stejně moc moudrá nebudu).

    chci rychlý telefon, kam se toho hodně vejde, bude mít velký displej, Android (MIUI by velmi vyhovuje) a nebude drahej (cca do 6000 CZK)... a vydrží mi zas aspoň ty dva roky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to uz hlavne mame davno ne? si ani nepamatuju, jak to vypadalo driv :)
    vic me zajima, kdy konecne zacne zase fungovat MiPCSuite, protoze jediny co vidim je zamykani threadu lidi na eng foru, co si na to stezujou, s tim ze chyba uz je ohlasena... to nam je platnz, ze je od prosince nahlasena
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TRAZE: jsem zatím nepoznal rozdíl krom tlačítka na tapety při uzamknuté obrazovce nebo co to je..
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    co rikate na MiUI 7?
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    Mam MiBand,verzi s bilyma LEDkama. I kdyz povolim v oficialni aplikaci oznameni napr. z FB Messengeru,naramek nereaguje. Provozovano s Mi3,origos ROMka. Nemate nekdo tip co s tim? Na sms,volani a budik naramek reaguje v pohode...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    proste jsem chtel rict ze shitna karta dokaze z dobryho telefonu udelat nestabilni a mnohdy i pomaly kram.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    urovnejte to tady trosku :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    REDSNAKE: to je oxymorón! ale koukal jsem, že dělají nějaký karty pro průmyslový použití a nebyly o tolik dražší.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: chápu :) sam mam to evo.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: jestli s nimi mas dobre zkusenosti tak ok, ale ja bych je nedoporucil ani nejvetsimu nepriteli..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: no, hele jak co. adata je smeska vseho. ty rychlejsi kusy dost vydrzej. mam na karty dobrej test.

    Mam tu v praci aktualne 4 lidi kteri toci video jako dokumentaci. Kazdej tejden 1x-2x (nekteri denne) tu kartu vyndaj by z ni precetli data. kartu menime cca za rok a pul. shitky nevydrzi ani pul rok, kingston vydrzi tak 3. Oproti tomu Adata premier celkem drzej ja nerikam ze maj kdovijakej vykon ale drzej. Od momentu co se obevily samsung evo pouzivam to a drzi to.
    (microsd pouzivam proto ze vyndani z redukce mene kurvi jak kartu tak mechanismus kamery)

    jinak dobre jsou i transcend ale ty jsem pouzival jen ve velkem SD formatu.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Tak náramek z beryko.cz je už doma a je to originál, takže díky za radu :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: značková karta ADATA? Dobrej vtip:))
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: jo, ty nejlevnejsi odchazeji rychle. uz jsem zahodil tri a meli tistak jen prelepeny paskou ci co
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CRUSHEER: samsung evo, sandisk, takovy ty stribrny adata, obecne receno bych tam zaradil skoro vsechny rychly karty ktere pri pohledu zdola nemaji desku odhalenou a jen pretrenou na cerno v tom spatruju totiz jeden z hlavnich bodu selhani
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    RAINBOF: lehce OT, ale co jsou znackove karty napr.?
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    Mam MiBand,verzi s bilyma LEDkama. I kdyz povolim v oficialni aplikaci oznameni napr. z FB Messengeru,naramek nereaguju. Provozovano s Mi3,origos ROMka. Nemate nekdo tip co s tim? Na sms,volani a budik naramek reaguje v pohode...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FLLIP: zeptej se FEDAJKINa ;)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    FLLIP: zkusenost nemam, original bych rekl ze jo.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    CYRILL:No už je na cestě tak uvidíme co přijde. Ale přemýšlím, že možná koupím rovnou celý nový náramek, abych měl jistotu že budu mít originál .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam