• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    JULIAN: MiBand mám, vibrace mě vždy vzbudili bez problémů. Pásek na ruce mi ani nevadil (a to nenosím hodinky, náramky, nic), chce to mít lehce na volno. Měření fází spánku podle mě moc neodpovídalo. Nakonec jsem to po asi týdnu dal zase do krabičky, páč vibrační notifikace a rychloodemčení telefonu oželím na úkor baterie (aby to komunikovalo, musí být zaplý BT. Budík ale stačí nastavit a pak budí bez BT). A statistiky krokoměru jsem jenom nudná gamifikace chození :) Klidně ti ho za 2 stovky prodám :) (Praha)
    WAKI
    WAKI --- ---
    JULIAN: Jo mi band to umi, ale vyzkouseny to nemam zatim, nejdriv me teda budi tel a pak miband, ale vibrace jsou celkem silne.. takze by te to melo vzbudit.. kdyztak zitra vyzkousim, pokud ti sem nenapise nekdo jinej.. :-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    HVJ3R: za jak dlouho ti přišel a platils něco celníkům?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    AOTEAROA: Ja ho mam, objednaval jsem z ibuygou.com a zatim spokojenost, pokud se smiris s LTE jen ve velkych mestech (ale za to XiaoMi muze jen castecne) Dual jsem tedy zatim nezkousel (nepotrebuju). Dve MicroSIM.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Potrebuju nutne "tichy" budik, neco co me vzbudi bez toho aniz by to zvonilo. A narazil jsem, ze by to mohl umet Mi Band. Pravdepodobne nejakejma vibracema? Ma s tim nekdo zkusenosti? Vzbudi vas to? Je hodne neprijemne mit v noci na ruce gumovej naramek?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    je Mi 4C 32GB v tuto chvíli dobrá volba jako náhrada za Redmi? potřebuju dual.

    Mi 4C 32GB - Xiaomiforsale.com
    https://www.xiaomiforsale.com/.../245-mi-4c-32gb.html#/typ_site-lte/velikost_pameti-32gb/barva-modra
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    IXTREMIST: jojo :) koupil jsem ho tam jen a pouze kvuli pojistce. i s pojistkou stal 3k :D
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    RAINBOF: Elektroworld dealuje xiaomi? Toš mě tedka dostal.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    IXTREMIST: to možný je. nicméně ten tchanuv a svagruv to delaj od počátku. oba z elektroworldu. můj leží ve stole a já nemám chuť ho už řešit.
    mám teď zpet blackberry a to je zlaty.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Asi to bude kombinace uživatele a dodavatele. ..
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    mám redmi 2 2gb, přítelkyně 2ku s 1gb, předtím jsem měl 1s.. bezproblémové telefony. Já dávám telefonu fest zahul jak hardwarově, tak softwarově a všechno v pohodě - vlezl jsem sním do vody pro rybu, chci po něm diagnostiky sítí přes spec. soft atd..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: ja mel dve prvnimu chcipla ramka a druhy mam jedno ma tchan a jedno svara. nenasel jsem kombinaci kdy to nezlobi. musis mit vyply zamek telefonu a jet jen na 3g.... jak vystrcis paty z mesta nebo nedej boze cestujes. jsi v pekle. to rozhrani je vpohode protoze je snadny a i tchan to nakonec dal kdyz doted mel blby nokie bez os.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: já mám furt to první Redmi a rok a půl jsem byla extrémně spokojená a neměla jsem žádný problém. to až poslední měsíce se fest zpomalil, appky nestíhaj, swiftkey mě sere, a nevejdou se mi tam další appky. myslim že kdyby měl trochu víc místa a paměti, ještě by mi rok vydržel :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    RAINBOF: Říkám ze mám jablicko ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BESTIEVSAMETE:
    hlavne si neporizuj znova redmi. kazde redmi je proste smelo. hw problem sw problem vsechno maj na haku.
    (mam aktualne 2ku a restartuje se samo, semtam prijde o signal tak je potreba reboot...)

    xiaomi pres to jak pekne je si uz nekoupim. prijde mi to jako acer - hezke jen na papire.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    AOTEAROA: Na Applu funguje i v metru (anděl - florenc),takže věřím,ze to telefonem je ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Spotify mě taky děsně vytáčí, furt koukám na točící se kolečko. Jenže když používám appku na kompu doma (apple), je to nemlich to samý, tak to asi není telefonem.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Ahoj;) tak jsem se po necelém roce rozhodla pustit svoje redmi note 1 k vodě. Je v záruce,je po reistalu a je jako nové,ja jen proste nemám sílu se s tím dohadovat,jestli teda zrovna dneska bude dělat nepristojnosti (neprehravat spotify),nebo ne.
    Pustím ho do světa za 2000 i s roční zárukou..
    Tak kdyby ho někdo chtěl. Ja jsem dárkem dostala jablicko,tak jsem nezavahala.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: Ty máš ještě staré Redmi WCDMA...stáhni zip, nahraj do telefonu a updatuj ručně ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: já asi páteční updaty nejedu, mám MIUI 26.0.0 stable už celou věčnost a dycky mito řekne že mám aktuální :D ale asi budu muset na ruční aktualizaci no. možná neni špatnej nápad si to celý wipenout, ale nejsem si aktuálně jistá, jak dobře se mi to zazálohuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam