• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jaka je posledni "stable" verze vetsi nez 50 pro redmi 1s ? mam na mysli neco s dobrym pomerem rychlos/bugy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw, jako wifi adapter to funguje (na to taky zadna aplikace neni potreba ze jo), nicmene aby se to prepnulo do rezimu AP, tak je treba pouzit volbu ids_switch, v rozsypanem caji je to treti zdola, ktera je ovsem neaktivni pokud ta aplikace nebezi. Zatim jsem nenasel kde je ulozena informace, v jakem rezimu ma nabihat.
    Premaznul jsem to starsi verzi aplikace, ktera je prelozena, a vykricnik znamena "nelze se pripojit" (coz je k nasrani kdyz hw zjevne bezi).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    rozchodil jste nekdo xiaomi USB mini portable wifi? trochu me prekvapilo, ze to nema vubec zadny informace anglicky v baleni, i software je jen kompletne cinsky, sice na youtube jsou nejaky (starsi) navody, nicmene i kdyz se to zarizeni tvari ve woknech jako ok se spravnym driverem, tak ten soft po chvili scanovani vyhodi jen velkej vykricnik, coz hadam v Cine znamena problem stejne jako u nas :-)
    zkusil jsem ruzny verze toho driveru se stejnym vysledkem, a predevsim jako vubec nechapu, co vlastne v te chvili startu ten program dela, protoze zarizeni ocividne vidi (spusti se sam kdyz vlozim dongle)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    nemate nekdo antenni kablik z Mi4?
    KEL
    KEL --- ---
    nevim proste tam "Block reported numbers" chybi a co jsem koukal tak by tam byt melo....takze asi bug?

    KEL
    KEL --- ---
    priapdne ten changelog je tady, ale jak rikam, poprve mi to tuto nabidku dalo, pak uz ne. tagovat muzu ale dal se nedostanu.

    [MIUI Device Team] Identifying Unknown Number -- Looks simple but Powerful - MIUI General - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-170888-1-1.html
    KEL
    KEL --- ---
    prosim, nevite kde se nachazi toto menu. Poprve co jsem otagoval nekoho jako "sales" mi to tu nabidku nabidlo, ale ted uz se do ni nemuzu dostat a nikde jsem ji nenasel. V blocklistu ji nevidim.

    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MIKROM: ne.cloudy nepouzivam.ledaze by to nejak delalo samo,coz by akorat podporilo moji paranoiu:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: na google photos to nemáš odzálohovaný?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: Dr.Fone android data rescue se mi pokazdysekne na 29% scanovani a nikam se bohuzel nepohne.nejakej jinej tip na soft na zachranu dat,co se kamarafi s MIUI os?dekuju
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MI2 mi opet "samovolne" smazal videa natoceny nativni aplikaci kamery z mobilu.tipuju, ze to dela, kdyz spustim cisteni systemu a z nejakyho me neznamyho duvodu povazuje videa za odpad.nemate nekdo zkusenostn a moznost mi pomoct to z nej nejak dostat?jde opet o par zaberu, ale pro me TOP dulezitejch:(

    diky!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite jak je to s reklamaci v hareku kdyz jsem ztratil uctenku od puvodniho prodejce ? chroupnou to ?
    KEL
    KEL --- ---
    ZAKCK:
    ADM:

    Zakazal jsem instagramu a viberu autostart (to byly procesy ktere nejak moc zraly - viber pouzivam zcela vyjimecne) a v manage apps battery usage jsem zmeni nastaveni ze standart na advanced a uz to vypada podstatne lepe. Na wakelock detektor se podivam, ale ten Battery Stats Plus, mi to ukazal docela jasne. jen je tam dost reklam. Kazdopadne za rady dekuji, zda se ze vyreseno :)



    ADM
    ADM --- ---
    KEL: zkus nainstalovat wakelock detector, z nej by to mohlo jit videt
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    KEL: myslel sem tim že ti to právě s kombinací nějakýho wakeu vybije tu baterku.
    KEL
    KEL --- ---
    ZAKCK: je to mozny, mne v podstate nevadi ze se nevypina wifi, me vadi ze telefon neprezije noc bez adapteru.
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    KEL: Někde sem snad četl že Viber nechává wifinu pořád zapnutou (i když ji ručně vypneš), ale nevim zda si to pamatuji dobře a zda to neni úplnej blábol :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    KEL: Me se to taky cas od casu vybiji nonstop. Resim to zastavenim procesu, kterej si ten wakelock requestuje.
    KEL
    KEL --- ---
    BUNDA: Apps: Android 73%, Android System 7%, Phone 4%, Viber 2% ...

    DYNK: Mozna zkusim nejakou detailnejsi apku.

    Spis mne zajimalo zda nekdo nema/nemel stejny problem. Pred spanim jsem killnul vsechny bezici appky. Ted ho mam na stole a skoro se nevybiji. To je skoro na paranoiu :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    KEL: s wifi neporadim, tu vypinam rucne spolecne se zapnutim DND. Nicmene ten awake to vybije vic, nez wifi. Pouzivam aplikaci Battery Stats, ta ukaze na proces, kterej awake pozaduje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam