• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    JUGI
    JUGI --- ---
    DYNK: To právě taky čekám, Mi4C je cool. Fotí ta Mi5 alespoň o level líp? Nehraju hry na tom, jako osobní kancl mi to přijde fajn. Máš tu LTE verzi?
    DYNK
    DYNK --- ---
    JUGI: Na me moc velka. Porad cekam az udelaji neco nabusenyho ve velikosti mi2.
    JUGI
    JUGI --- ---
    To fakt nemáte ještě nikdo Mi5? Mi4C je cool ale ta pětka vypadá libovějc, ne?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    AOTEAROA: Ja ho mam...Praha
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    jo a kdybyste nekdo chtel nove anteny k mi4, nejaky tu mam navic
    JUGI
    JUGI --- ---
    Máte někdo Mi5? Má to smysl nebo Mi4 stačí? Dík
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Nemate nahodou nekdo zakladni desku na mi4?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Šiřte a sdílejte :-)

    Anketa: jakou značku mobilu nosíte v kapse? - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/anketa-souboj-znacek-0r1-/mob_tech.aspx?c=A160426_140446_mob_tech_oma
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    PISTA1: co mas za verzi rom? zkousel jsi se pohrabat v nastaveni micloudu?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    na redmi mě začlo furt votravovat nějaký privátní úložiště a zaboha to nemůžu nikde vypnout, neřešil jste to někdo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jaka je posledni "stable" verze vetsi nez 50 pro redmi 1s ? mam na mysli neco s dobrym pomerem rychlos/bugy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw, jako wifi adapter to funguje (na to taky zadna aplikace neni potreba ze jo), nicmene aby se to prepnulo do rezimu AP, tak je treba pouzit volbu ids_switch, v rozsypanem caji je to treti zdola, ktera je ovsem neaktivni pokud ta aplikace nebezi. Zatim jsem nenasel kde je ulozena informace, v jakem rezimu ma nabihat.
    Premaznul jsem to starsi verzi aplikace, ktera je prelozena, a vykricnik znamena "nelze se pripojit" (coz je k nasrani kdyz hw zjevne bezi).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    rozchodil jste nekdo xiaomi USB mini portable wifi? trochu me prekvapilo, ze to nema vubec zadny informace anglicky v baleni, i software je jen kompletne cinsky, sice na youtube jsou nejaky (starsi) navody, nicmene i kdyz se to zarizeni tvari ve woknech jako ok se spravnym driverem, tak ten soft po chvili scanovani vyhodi jen velkej vykricnik, coz hadam v Cine znamena problem stejne jako u nas :-)
    zkusil jsem ruzny verze toho driveru se stejnym vysledkem, a predevsim jako vubec nechapu, co vlastne v te chvili startu ten program dela, protoze zarizeni ocividne vidi (spusti se sam kdyz vlozim dongle)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    nemate nekdo antenni kablik z Mi4?
    KEL
    KEL --- ---
    nevim proste tam "Block reported numbers" chybi a co jsem koukal tak by tam byt melo....takze asi bug?

    KEL
    KEL --- ---
    priapdne ten changelog je tady, ale jak rikam, poprve mi to tuto nabidku dalo, pak uz ne. tagovat muzu ale dal se nedostanu.

    [MIUI Device Team] Identifying Unknown Number -- Looks simple but Powerful - MIUI General - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-170888-1-1.html
    KEL
    KEL --- ---
    prosim, nevite kde se nachazi toto menu. Poprve co jsem otagoval nekoho jako "sales" mi to tu nabidku nabidlo, ale ted uz se do ni nemuzu dostat a nikde jsem ji nenasel. V blocklistu ji nevidim.

    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MIKROM: ne.cloudy nepouzivam.ledaze by to nejak delalo samo,coz by akorat podporilo moji paranoiu:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: na google photos to nemáš odzálohovaný?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: Dr.Fone android data rescue se mi pokazdysekne na 29% scanovani a nikam se bohuzel nepohne.nejakej jinej tip na soft na zachranu dat,co se kamarafi s MIUI os?dekuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam