• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: a vi o jeho skvelych vlastnostech? :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Jí se ten telefon právě strašně líbí a už o něj projevila zájem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: ta ti teda podekuje :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Měl, ale neumí :-(

    ...ten Fixer snad pomůže.

    Navíc teďka řeším samovolné restarty telefonu a špatný signál, který znova naskočí až po restartu. Celkově mě to Mi4 nadchlo zpracováním a výkonem, ale SW je na úrovni mého 4 roky starýho samsungu, kde jsem si na špatný signál a samovolné restarty už zvyknul. Na necelou čtyřku tendle mobil dobrej, ale víc bych za fakt nedal. Zkusím ho chvíli používat, pak si střelim nákej update systému a pokud tydle základní školácký chyby nezmiznou, tak ho dám mladý a zkusim jít o dům dál.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Objevil někdo nějaký šikovný prostředek na čištění zadního krytu s tím jakoby sametovým povrchem co má například mi4c co se hned umaže?

    Taky sháním dobrou fólii na displej a kvalitní pouzdro, u Redmi jsem měla dost štěstí na ně. Teď jsem si pořídila tvrzené sklo a vydrželo sotva měsíc a to jsem byla opatrná.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: jojo to je ona, budu muset autorovi nějaký donate, protože ji používám na všech lidech v okolí a vždy ji tak do 2 minut zase odinstaluju (po opravě kontaktů) :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KORKMAZ: Number Fixer, ikona znaků křížku s náplasti, jsem lama, ale nezjistil jsem jak z mobilu sdílet Link z gp :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: tohle by mel telefon normalne umet, mi nerikej ze jsou xiaomi takovy sracky, ze tohle neumi. Zkus chompsms, ta by to mela umet automaticky.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PRUSATKO: A nevis jaka? Kdyz to udelam rucne, tak se mi u kazdeho kontaktu pak zobrazi 2 cisla a kdyz pak vytvarim novou SMS tam nevim, jaky zvolit a mit duplikovany kontakty je fakt otrava. Diky
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KORKMAZ: existuje appka na gp, automaticky opravi předvolby u kontaktu
    DYNK
    DYNK --- ---
    KORKMAZ: jo, pokud pred cislem nemas mezinarodni predvolbu, tak se ti prichozi sms/hovor zobrazi jen jako cislo. Nevim jestli je nejakej workaround, ja si to doplnil rucne.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Prosim o pomoc. Mam celkem zmatky v SMS zpravach. Kontakty mam ulozeny v mobilu a nejaky s a nejaky bez ceskyho prefixu. No a kdyz napisu zpravu a vyberu ho ze seznamu, tak se odeslana zprava zobrazi normalne pod jeho jmenem, ale kdyz mi pak odpovi, tak uz se to nesparuje a odpoved se hodi do novyho vlakna. Muze to byt tim, ze nemam vsechna cisla ulozena ve stejnem formatu? Jak to vyresit? Jako celkem me to stve. Android 6.0 a miui 7 a naky drobny k tomu. Diky
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Má tady někdo ten dřevěnej zadní kryt na Mi4...nebo na nějaký jiný telefon, kde se tento origo kryt dělá? Mě právě přišel z Aliexu a nejsem si úplně jistej, zda to dřevo vůbec někdy vidělo :-( ...ale telefon se najednou drží o dost líp než s tim lesklym krytem
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FEDAJKIN: když Tě vidím, do pošty jsi koukal?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    TOOMIX: jo, su.zip v twrp a pak jeste aktualizace z gp, pac jsem stahl starsi verzi
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Microsoft čínskému Xiaomi prodá 1 500 patentů. Ten na své mobily nasadí Skype a Office |
    http://byznys.ihned.cz/...skym-vyrobcem-mobilu-xiaomi-spolupracovat-v-patentech-i-vyuzivani-softwaru
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    FEDAJKIN: dik, dneska odeslano k nim, tak uvidime.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    THESTOUPA: Hodně štestí a pak poreferuj
    WAKI
    WAKI --- ---
    DRAGON: jj uz vim. cetl jsem na jinem foru..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    někdo tip na ověřeného českého prodejce dílů na xiaomi? aby měl veci skladem a nebyly to pokudmožno čínský fejky jako z xiaomiobchod.cz
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TOOMIX: pokud vim tak ano (jsem Android novacek :-)). Akorat je tedy potreba zadat Xiaomi o unlock bootloaderu, coz par dni trva. Detaily treba tady - http://miuios.cz/viewtopic.php?f=300&t=13477

    Prave Redmi 3 Pro jsme ted kupovali pritelkyni. Krome cekani na ten unlock byla instalace CZ/SK ROM a root v pohode. Akorat se ukazalo, ze telefonu nefunguje GPS, takze nas ceka reklamace. Nema nahodou nekdo zkusenost s reklamaci telefonu koupeneho pres https://www.xiaomiforsale.com, reklamace u http://mipoint.cz/xfs/? Abych vedel, co nas ceka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam