• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FEDAJKIN: když Tě vidím, do pošty jsi koukal?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    FEDAJKIN: dik, dneska odeslano k nim, tak uvidime.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    THESTOUPA: Hodně štestí a pak poreferuj
    WAKI
    WAKI --- ---
    DRAGON: jj uz vim. cetl jsem na jinem foru..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    někdo tip na ověřeného českého prodejce dílů na xiaomi? aby měl veci skladem a nebyly to pokudmožno čínský fejky jako z xiaomiobchod.cz
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TOOMIX: pokud vim tak ano (jsem Android novacek :-)). Akorat je tedy potreba zadat Xiaomi o unlock bootloaderu, coz par dni trva. Detaily treba tady - http://miuios.cz/viewtopic.php?f=300&t=13477

    Prave Redmi 3 Pro jsme ted kupovali pritelkyni. Krome cekani na ten unlock byla instalace CZ/SK ROM a root v pohode. Akorat se ukazalo, ze telefonu nefunguje GPS, takze nas ceka reklamace. Nema nahodou nekdo zkusenost s reklamaci telefonu koupeneho pres https://www.xiaomiforsale.com, reklamace u http://mipoint.cz/xfs/? Abych vedel, co nas ceka...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PRUSATKO: ten root je přes TWRP?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: Mám teď nově Mi4 a je tam šaolíní soft 7.3 stable a běží to na pozadí droidu 6.0 a jsem spokojen. Čeština bez chyby. Jen trochu bojuju s těma dynamickýma tématama, ale to je dost ovlivněné tím, že jsem přešel ze Samsungu.

    Redmi si teď koupila kámoška a taky chválí...ale těžko z ní vyrazím nějaký odbornější hodnocení
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    TOOMIX: mam jen srovnani s mi2s a redmi note 3, uloziste je sloucene, rychlost paradni a root pres instalaci SU :-(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EAT_ME: zkušenosti s MIUI v7 (ikdyž teď už bude vycházet v8, na starém Redmi jsem skončil na v5, v7 jsem si jen trochu osahal), jak je rozdělené úložiště, rychlost systému, a co root ;)
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    TOOMIX: Má ho asi tejden ségra a je dost spokojená. Zajímá tě něco konkretního?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Redmi 3 Pro (3GB RAM, 32 GB paměť)? Pomalu mi s Windows 10 Phone dochází trpělivost, tak se poohlížím po náhradě za Lumii640. I staré Redmi bylo lepší než tenhle krám...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WAKI: o to vubec nejde. ja hodne cestuju do mist, kde je vlhkost kolem 80-90%. a pokud jsem v Cr, tak vozim mobil v cyklistickym dresu, kdy nemit vodotesnej telefon, tak ho do hodiny zkratuju potem.
    WAKI
    WAKI --- ---
    AOTEAROA: tak to s tim hajzlem se mi zatim nepovedlo.. a piti na stole by mel vydrzet kazdej telefon.. :-)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    AOTEAROA: Lovit mobil z hajzlíku musí bejt i s vodotěsností celkem na hovno :-D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    WAKI: já bych vodotěsnost docela ocenila a pod vodou fakt nefotim. Zato mi občas něco vypadne z kapsy na záchodě nebo si vyliju pití na stůl :-)
    WAKI
    WAKI --- ---
    DRAGON: jen ze zvedavosti, jak casto fotis pod vodou. aby se ti to vyplatilo. vim ze mas nejakou z serii uz nevim jakou.. jen jestli to vyuzivas?
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    DRAGON: Xiaomi zatim vodotesnej telefon nevyrabi
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: tuším, že žádnej takovej není. A pozor Xiaomi nepodporuje 800 a 900MHz LTE.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, google mi neodpovida: je nejakej mobil od Xiaomi (novejsi model, aby byl rychlej) vodotesnej?
    dik
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: mám. špatnou. nejdříve jsem kupoval i s rámečkem (výměna za 5 minut) a začal se odlepovat (bráno z nějakého českého shopu). známý kupoval taky s rámem z aliexpresu a začal se mu odlepovat asi po týdnu. pak jsem bral z bakru jen displej s dotykem a měl ghost touch, vyreklamovaný kus má nerovnoměrné podsvícení... :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam