• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: nedělají, jen 7.9". Spíš se poohlídni po nějakém Chuwi nebo Cube nebo Telcast. Ty 10"+ dělají ;)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Dělají nějaký větší tablety, dejme tomu 10'?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja sem zvedavej na ntb
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    FEDAJKIN: OK, tak ten brand se jmenuje "90 minutes", to mi přijde v pohodě. původní odkaz, kterej jsem našel měl titulek Xiaomi Mi shoes a to mi přišlo jako kokotina to tak nazvat...

    Líbí se mi, klidně bych je koupil, jen jsem se lekl, že bych musel někomu vysvětlovat, že to dělá výrobce telefonů...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    FARFELOO: Je to složitější. Do startupů u kterých vidí potenciál aktivně investují, nasadí tam svoje lidi na quality control, svoje manažery výroby a celkově se začnou víc podílet na strategii firmy. Dává to i smysl, nemůžou si na svůj eshop xiaomi.com dát do prodeje něco čeho prodají x milionů a pak by se jim půlka vrátila.

    No proč to píšu - super je, že těmhle startupům pak Xiaomi dává volnost v zemích, kde oficiálně není (prakticky kdekoli mimo Asii), takže si můžeš koupit Ninbot, Yeelight nebo Yi (co teď ofiko vstoupili do ČR) a máš jistotu, že to bude kvalita Xiaomi a cena díky kvantitě co dělají klasická čína.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MIKROM: To chápu, že je to asi hlavně jenom jejich branding... Ale i tak: většinou tady ty pokusy nedopadají dobře. Ninebot a Yeelight jsou taky jejich a nejmenuje se to Xiaomi...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FARFELOO: nedělá, skupuje startupy
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Proboha. Xiaomi teď dělá už i boty. Nechtěli by raději updatovat jádro na novej Android?

    http://home.mi.com/shop/detail?gid=199
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: jasny. drzim palce at najdes.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    WAKI: To bych snad měl mít. 7.3.2.0 stable
    WAKI
    WAKI --- ---
    KORKMAZ: ty restarty se daji vyresit stable verzi sw.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Jako postěžoval jsem si no...navíc tajně doufám, že tydle problémy se signálem a samvolnym resetem se třeba vyřeší pozdější SW updatem

    ...jinak celkově si začínám myslet, že je hodně složitý sehnat fakt odladěnej mobil co se týče HW a SW. Všechno má svý mouchy a člověk musí někde slevit ze svejch požadavků. No a tim pádem imho teprve vystupuje do popředí ta nejzákladnější vlastnost - cena. Např...mám mobil co se mi fakt líbí a výkonově stačí, SW mě štve, takže jsem na nule. Ale nízká cena mě potěšila...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: a vi o jeho skvelych vlastnostech? :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Jí se ten telefon právě strašně líbí a už o něj projevila zájem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: ta ti teda podekuje :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Měl, ale neumí :-(

    ...ten Fixer snad pomůže.

    Navíc teďka řeším samovolné restarty telefonu a špatný signál, který znova naskočí až po restartu. Celkově mě to Mi4 nadchlo zpracováním a výkonem, ale SW je na úrovni mého 4 roky starýho samsungu, kde jsem si na špatný signál a samovolné restarty už zvyknul. Na necelou čtyřku tendle mobil dobrej, ale víc bych za fakt nedal. Zkusím ho chvíli používat, pak si střelim nákej update systému a pokud tydle základní školácký chyby nezmiznou, tak ho dám mladý a zkusim jít o dům dál.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Objevil někdo nějaký šikovný prostředek na čištění zadního krytu s tím jakoby sametovým povrchem co má například mi4c co se hned umaže?

    Taky sháním dobrou fólii na displej a kvalitní pouzdro, u Redmi jsem měla dost štěstí na ně. Teď jsem si pořídila tvrzené sklo a vydrželo sotva měsíc a to jsem byla opatrná.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: jojo to je ona, budu muset autorovi nějaký donate, protože ji používám na všech lidech v okolí a vždy ji tak do 2 minut zase odinstaluju (po opravě kontaktů) :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KORKMAZ: Number Fixer, ikona znaků křížku s náplasti, jsem lama, ale nezjistil jsem jak z mobilu sdílet Link z gp :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: tohle by mel telefon normalne umet, mi nerikej ze jsou xiaomi takovy sracky, ze tohle neumi. Zkus chompsms, ta by to mela umet automaticky.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PRUSATKO: A nevis jaka? Kdyz to udelam rucne, tak se mi u kazdeho kontaktu pak zobrazi 2 cisla a kdyz pak vytvarim novou SMS tam nevim, jaky zvolit a mit duplikovany kontakty je fakt otrava. Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam