• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    FRANCIMOUR: snad to dorazi, u redmi note 3 jsem čekal 14 dní, ale bylo to cerstve po zavedeni zamykani, takže to snad klapne. jinak se nedes, když bude flash trvat déle, já měl hrachy a zbytečně ;-)
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    PRUSATKO: Dekuji moc. Zadost na odemceni odeslana. Ted je jen treba vydrzet 10 dnu a uvidime:)

    Diky
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    FRANCIMOUR: přesně jak píše Mikrom, u nových modelů je zamčený bootloader a bez odemčení tam českou Rom nedáš, v Global Rom by snad měla být čeština implementována, ale nemám to ověřené a bude to plne čínského balastu. pokud se budeš držet návodu na miuios.cz, neuděláš chybu i jako clovek neznalý této problematiky
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FRANCIMOUR: kdyby to šlo jednoduše, tak narazíš na jednoduchý návod. Afaik se musí odemknout bootloader, ale na miuios.cz určitě najdeš co potřebuješ
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Zdravim,

    Mam na vas asi stupidni otazku,
    Ale mam tu xiaomi 5 128GB, kupovane v Cone anpotreboval bych do nej nahrat cestinu (je tam je en a cn).
    Zkousel jsem ruzne navody ale jakoz to amater na poli androidu se nechytam. Existuje nejaky zpusob jak to co nejjednoduseji udelat? Bez cekani 10 dnu atd?

    Predem moc dekuji
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: jj, ale dá se tam nacpat i android. Používám ale Win 10
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: Ten je ale jen s voknama ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: mám půl roku Chuwi Hi10 a je to super
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: Díky, mrknu se, i když tydle jména neznám a na první pphled moc důvěry nevzbuzují. Jen ten Cube jsem tušim viděl v datartu, ale nezkoumal jsem to do detailu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: nedělají, jen 7.9". Spíš se poohlídni po nějakém Chuwi nebo Cube nebo Telcast. Ty 10"+ dělají ;)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Dělají nějaký větší tablety, dejme tomu 10'?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja sem zvedavej na ntb
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    FEDAJKIN: OK, tak ten brand se jmenuje "90 minutes", to mi přijde v pohodě. původní odkaz, kterej jsem našel měl titulek Xiaomi Mi shoes a to mi přišlo jako kokotina to tak nazvat...

    Líbí se mi, klidně bych je koupil, jen jsem se lekl, že bych musel někomu vysvětlovat, že to dělá výrobce telefonů...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    FARFELOO: Je to složitější. Do startupů u kterých vidí potenciál aktivně investují, nasadí tam svoje lidi na quality control, svoje manažery výroby a celkově se začnou víc podílet na strategii firmy. Dává to i smysl, nemůžou si na svůj eshop xiaomi.com dát do prodeje něco čeho prodají x milionů a pak by se jim půlka vrátila.

    No proč to píšu - super je, že těmhle startupům pak Xiaomi dává volnost v zemích, kde oficiálně není (prakticky kdekoli mimo Asii), takže si můžeš koupit Ninbot, Yeelight nebo Yi (co teď ofiko vstoupili do ČR) a máš jistotu, že to bude kvalita Xiaomi a cena díky kvantitě co dělají klasická čína.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MIKROM: To chápu, že je to asi hlavně jenom jejich branding... Ale i tak: většinou tady ty pokusy nedopadají dobře. Ninebot a Yeelight jsou taky jejich a nejmenuje se to Xiaomi...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FARFELOO: nedělá, skupuje startupy
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Proboha. Xiaomi teď dělá už i boty. Nechtěli by raději updatovat jádro na novej Android?

    http://home.mi.com/shop/detail?gid=199
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KORKMAZ: jasny. drzim palce at najdes.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    WAKI: To bych snad měl mít. 7.3.2.0 stable
    WAKI
    WAKI --- ---
    KORKMAZ: ty restarty se daji vyresit stable verzi sw.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Jako postěžoval jsem si no...navíc tajně doufám, že tydle problémy se signálem a samvolnym resetem se třeba vyřeší pozdější SW updatem

    ...jinak celkově si začínám myslet, že je hodně složitý sehnat fakt odladěnej mobil co se týče HW a SW. Všechno má svý mouchy a člověk musí někde slevit ze svejch požadavků. No a tim pádem imho teprve vystupuje do popředí ta nejzákladnější vlastnost - cena. Např...mám mobil co se mi fakt líbí a výkonově stačí, SW mě štve, takže jsem na nule. Ale nízká cena mě potěšila...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam