• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KALTY: to vypínání dela autokill kvůli paměti ne? nestačilo by spotify locknout?
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    KALTY: mam 6.0.1 Stable a az na obcasny vypadky GPS jsem zadny problemy nezaregistroval. Baterka drzi,Spotify hraje (v nastaveni spotreby jsem ji musel jen povolit provoz na pozadi)...
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ahoj. Mám už přes rok MI3W. Jedu už teď nějakou chvíli na 6.0.1 - MIUI 7 - 6.2.25 - týdenní.
    Nechtělo se mi v tom vrtat, ale rád bych konečně pořešil nějakou verzi systému, co bude fungovat bez problémů.
    V této verzi je problém se zvukem při připojení sluchátek. Taky mi to vypíná Poweramp nebo Spotify /občas nepřehraje ani jeden song a zastaví se. Jindy hraje hodiny bez problému. Pokud se ale začne vypínat, tak musím restartovat a chvilku to zas neblbne/.
    Dále mi tedy moc dlouho nevydrží baterie. Srašně to padá rychle dolů. Nabíjím přes noc a ráno v 7 mám 100%.
    V práci (skoro vůbec nevolám, občas nějaká zpráva přes Disa (facebook), Hangout a občas omrknu maily a FB) a během poledne už mám jen 60%. Je tedy pravda, že mi hraje muzika v práci skoro pořád, ale to dříve taky a nevybíjelo se mi to tak strašně.

    Nějaké zkušenosti s dobrou verzí? Stable? Nebo nějaká týdenní? Android 6 mít asi ani nemusím. Prostě chci něco stabilního.

    Díky moc!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: ne. myslim to vazne samo to takhle pouzivam.
    mam http://www.samsung.com/se/consumer/mobile-devices/accessories/others/SM-V101FDWANEE to mam v batohu. kdyz jsem mival redmi tak to ani jinak neslo. telefon jsem mel bez dat a jel jsem na tohle. vydrzi to dele nez mobil a ma to signal jako bejk.
    jedinou nevyhodu kterou jsem nasel bylo to ze kdyz mas citlivej kompas na mobilu a pobihas nekde v lese tak ti kompas na 5m ukazuje k modemu ale mohlo to byt i necim jinym...
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    RAINBOF: sarkasmus? Doufám :-)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    neresil nahodou nekdo problem, ze s xcelerate kernelem se nekamaradi Mi PC Suite a rve to, ze mam updatnout telefon?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chce to wifi modem a data a lte vubec neresit.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JUGI: záleží na operátorovi, s VF je to bez 800/900 katastrofa
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    JUGI: To se si taky říkal, než sem zrovna dneska odesílal 5mb fotku přes edge asi 10 minut :D
    JUGI
    JUGI --- ---
    PAYAXY: jo to vim, myslim, že tomu chybí ten vesnickej LTE, městskej LTE jede. Ale pro mě to není důležitý, mám okolo sebe všude tolik internetu přes wifi, že mi to stačí. Možná se ale pletu..
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JUGI: chybi plna podpora ceskeho LTE, pro nekoho je to dealbreaker, treba pro me... ;-)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Mi5 je cool telefon- tenký, lehký, výkoný, skvěle fotí (dokonce i v šeru) a natáčí videa. Jsem z něj nadšen a nenašel sem zatím jedinou nevýhodu nebo slabinu. Výdrž baterie je neuvěřitelně někdy až dva dny - nehraju hry, jen kancl, focení, net.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition - první s kompletním LTE - GizChina.cz
    http://gizchina.cz/2016/06/26/xiaomi-redmi-note-3-special-edition-prvni-s-kompletnim-lte/
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THESTOUPA: slibena reference na reklamaci pres http://mipoint.cz/xfs/ (telefon koupeny na https://www.xiaomiforsale.com): telefon odeslan z Prahy do Brna ve ctvrtek 2.6., z mipoint se ozvali v patek 10.6. (GPS, ktera se me doma nechytala, se jim chytla na prvni pokus. Treba jsem neco delal spatne, nebo to proste byla klasika - jakmile na to koukne technik, tak to funguje :-)), telefon poslali zpatky a prisel ve stredu 15.6. a funguje. Mohlo by to byt rychlejsi, ale v zasade je to snesitelne. Komunikace se servisem v pohode. Takze reklamacni proces zda se funguje.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAINBOF: aby, když ti někdo ukradne telefon, tak aby ho nemohl přeflashnout, při prvním naběhnutí OS se ti telefon spáruje se SIM a pokud tam pak není, tak máš smůlu....


    PRUSATKO: jj, v global ROM už je i čeština a po pár updatech a doinstalování pár dalších balíčků je kompletní a snad i bez chyb.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite proc to delaj ?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    FRANCIMOUR: snad to dorazi, u redmi note 3 jsem čekal 14 dní, ale bylo to cerstve po zavedeni zamykani, takže to snad klapne. jinak se nedes, když bude flash trvat déle, já měl hrachy a zbytečně ;-)
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    PRUSATKO: Dekuji moc. Zadost na odemceni odeslana. Ted je jen treba vydrzet 10 dnu a uvidime:)

    Diky
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    FRANCIMOUR: přesně jak píše Mikrom, u nových modelů je zamčený bootloader a bez odemčení tam českou Rom nedáš, v Global Rom by snad měla být čeština implementována, ale nemám to ověřené a bude to plne čínského balastu. pokud se budeš držet návodu na miuios.cz, neuděláš chybu i jako clovek neznalý této problematiky
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FRANCIMOUR: kdyby to šlo jednoduše, tak narazíš na jednoduchý návod. Afaik se musí odemknout bootloader, ale na miuios.cz určitě najdeš co potřebuješ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam