• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    WAKI
    WAKI --- ---
    SWIST: Ahoj, mas TWRP nebo jeste ten jejich mi boot, nebo jak se to jmenuje?
    SWIST
    SWIST --- ---
    Tak mám problém.. Zálohu jsem si nakonec udělal přes Mi PC Suite přímo do PC.. Nahrál aktualizaci a mobil rebootl. Aktualizace se sekla na 98% a dál nic. Po nějaké době to vyhodilo hlášku o nepovedené aktualizaci a už se dostanu pouze do fastbootu nebo Mi-Recovery.. V ani jendom toho ale moc nezmůžu.. Nějaké rady? Lze se nějakým způsobem teď dostat na vnitřní úložiště telefonu?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    mate nekdo MI5 s nejakym opravdu odolnym krytem-klidne i treba outdoor vodotesnym?dosel jsem do faze, ze uz si nemuzu koupit telefon bez tohodle a rad bych si ale nejaky osahal, abych vedel, jestli je mi to projemny do ruky..diky!
    SWIST
    SWIST --- ---
    SWIST: Ale v mobilu zálohu vidím i cestu k ní - to co se na PC zdá jako soubor se chová na moblu jako složka a v ní je dnešní záloha
    SWIST
    SWIST --- ---
    Kam se prosím vás ukládá záloha na Hongmi S1? Udělal jsem si backup který má přes 1Gb a rád bych si ho zazálohoval na PC abych ušetřil úložiště.. Našel jsme někde na netu že má být v Phone Storage/MIUI/backup/AllBackup
    Soubor AllBackup tam sice je, ale z 30.6 2014 a má jen 4KB..
    NEPHALEM
    NEPHALEM --- ---
    zdarec... jako cestvy majitel redmi note 3 chci rict ze telefon pecka ve vsech smerech az na to lte.... asi se to tu resilo... ale je tu nekdo kdo dokaze odemknout ty nase dve vesnicky frekvence nebo to teprv ceka na pokoreni...? Je vubec true ze je to vylozene pouze software zalezitost?

    tady frajer vypada ze to skoro ma ale pry bez positivniho vysledku :/
    [TUTORIAL] How to unlock more LTE frequency … | Xiaomi Mi Note Pro
    http://forum.xda-developers.com/...ote-pro/development/how-to-unlock-lte-frequency-bands-mi-t3215880
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RAINBOF: autokill appky jeji zamknuti neovlivni, ja kdyz mam pustenej mp3 folder, messanger a hangouts, pusteni par zalozek v chromu mi bezpecne killne mp3 a taky ho mam locknuty
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Millions of Xiaomi Smartphone vulnerable to remote hackingSecurity Affairs
    http://securityaffairs.co/wordpress/49346/hacking/xiaomi-smartphone-flaw.html
    KALTY
    KALTY --- ---
    RAINBOF: Mám locklé. A ono se nevypne úplně (poweramp/spotiffy), jen přestane hrát.
    A ty když to pustíš, tak začne poslední song od znova, nebo někde kde si to pamatovalo, že to hrálo.

    Jinak jak je to s tím TWRP? Koukal jsem, že s tím lidi mají problémy.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KALTY: to vypínání dela autokill kvůli paměti ne? nestačilo by spotify locknout?
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    KALTY: mam 6.0.1 Stable a az na obcasny vypadky GPS jsem zadny problemy nezaregistroval. Baterka drzi,Spotify hraje (v nastaveni spotreby jsem ji musel jen povolit provoz na pozadi)...
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ahoj. Mám už přes rok MI3W. Jedu už teď nějakou chvíli na 6.0.1 - MIUI 7 - 6.2.25 - týdenní.
    Nechtělo se mi v tom vrtat, ale rád bych konečně pořešil nějakou verzi systému, co bude fungovat bez problémů.
    V této verzi je problém se zvukem při připojení sluchátek. Taky mi to vypíná Poweramp nebo Spotify /občas nepřehraje ani jeden song a zastaví se. Jindy hraje hodiny bez problému. Pokud se ale začne vypínat, tak musím restartovat a chvilku to zas neblbne/.
    Dále mi tedy moc dlouho nevydrží baterie. Srašně to padá rychle dolů. Nabíjím přes noc a ráno v 7 mám 100%.
    V práci (skoro vůbec nevolám, občas nějaká zpráva přes Disa (facebook), Hangout a občas omrknu maily a FB) a během poledne už mám jen 60%. Je tedy pravda, že mi hraje muzika v práci skoro pořád, ale to dříve taky a nevybíjelo se mi to tak strašně.

    Nějaké zkušenosti s dobrou verzí? Stable? Nebo nějaká týdenní? Android 6 mít asi ani nemusím. Prostě chci něco stabilního.

    Díky moc!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: ne. myslim to vazne samo to takhle pouzivam.
    mam http://www.samsung.com/se/consumer/mobile-devices/accessories/others/SM-V101FDWANEE to mam v batohu. kdyz jsem mival redmi tak to ani jinak neslo. telefon jsem mel bez dat a jel jsem na tohle. vydrzi to dele nez mobil a ma to signal jako bejk.
    jedinou nevyhodu kterou jsem nasel bylo to ze kdyz mas citlivej kompas na mobilu a pobihas nekde v lese tak ti kompas na 5m ukazuje k modemu ale mohlo to byt i necim jinym...
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    RAINBOF: sarkasmus? Doufám :-)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    neresil nahodou nekdo problem, ze s xcelerate kernelem se nekamaradi Mi PC Suite a rve to, ze mam updatnout telefon?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chce to wifi modem a data a lte vubec neresit.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JUGI: záleží na operátorovi, s VF je to bez 800/900 katastrofa
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    JUGI: To se si taky říkal, než sem zrovna dneska odesílal 5mb fotku přes edge asi 10 minut :D
    JUGI
    JUGI --- ---
    PAYAXY: jo to vim, myslim, že tomu chybí ten vesnickej LTE, městskej LTE jede. Ale pro mě to není důležitý, mám okolo sebe všude tolik internetu přes wifi, že mi to stačí. Možná se ale pletu..
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JUGI: chybi plna podpora ceskeho LTE, pro nekoho je to dealbreaker, treba pro me... ;-)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Mi5 je cool telefon- tenký, lehký, výkoný, skvěle fotí (dokonce i v šeru) a natáčí videa. Jsem z něj nadšen a nenašel sem zatím jedinou nevýhodu nebo slabinu. Výdrž baterie je neuvěřitelně někdy až dva dny - nehraju hry, jen kancl, focení, net.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam