• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ahoj. Mám MI3W. 6.0.1 - MIUI 7 - 6.2.25 - týdenní - TWRP 3.0.0.
    Jak zjistím, jestli mám zamklý bootloader? Vůbec netuším a rád bych si to ověřil, než začnu instalovat novější verzi systému.

    Doporučil by mi někdo nějakou verzi MIUI7 se kterou má dobré zkušenosti?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ADM: No nevim



    Zenbook teardown: Blatant copy of MacBook Air - TechRepublic
    http://www.techrepublic.com/blog/cracking-open/zenbook-teardown-blatant-copy-of-macbook-air/
    ADM
    ADM --- ---
    FEDAJKIN: asi jo, ale tohle uz mi prijde jako moc kopie, coz by se applu nemuselo libit
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ADM: Hele když mohl jít ven asus s těmi svými ultra Zenbooky který jsou taky jak přes (hodně špatnej) kopírak
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADM: no ja si vzpominam na lenovo u300s napriklad. to nebyl dobove moc rozdil. jen vysledek byl ze to po roce bylo na odpis a po 3 invalida.
    ADM
    ADM --- ---
    RAINBOF: no ja prave koukam ze za tu cenu to snad ani neni mozny, ale je to stejne asi jen pro cinsky trh a do sveta s tim nepujdou, to by je urcite zazalovali
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADM: na to prave koukam a trosku couvam.
    ADM
    ADM --- ---
    RAINBOF: jo takze ty myslis tu levnejsi variantu, no ok, ale asus prodava stejny notebook za dvojnasobnou cenu.
    a ta drazsi za 750$ ti prijde taky jako arm notebook za 2 litry? Under the hood, Xiaomi is promising an Intel Core i5 Processor with 8GB DDR4 RAM and 256GB PCIe SSD, and an expandable SSD slot. For games, there’s a dedicated NVIDIA GeForce 940MX graphics card.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADM: hm zda se ze se recenze lisi koukam na cesky svetadnroida a tam o tom pisou jinak. tak asi jsem si nasel apatnou cast internetu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADM: jasne. ale 4gb ram 256ssd vse integrovano. ubohy cpu a to jen proto aby to nacpali do tenkyho case. ne dekuji. smrdi z toho bugy a nizky vykon vhodne tak do kabelky.
    ADM
    ADM --- ---
    RAINBOF: nechapu, v cem ti to pripada? specifikace je prece uplne nekde jinde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SHIELDAZZ: lol. pripada mi to jako ty arm notebooky s windows ce za 2000 na aukru. smutny.
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    FARFELOO: Jo, to souhlas. O rivalitě asi moc nemůže bejt řeč a tadyto je fakt provokace, když člověk vidí i to trademark slovo v názvu. Ale stejně bych ho s klidnym svědomim koupil...
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    FEDAJKIN: na notebooku? ;-)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    SHIELDAZZ: A bude to mít české LTE?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    SHIELDAZZ: ještě, že tam nakonec nedali to translucentní logo... ale i tak mi to přijde spíš jako knockoff, spíš než rival .:-(
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    Xiaomi’s first laptop is a Macbook Air rival that’s as cheap as $540 | TechCrunch
    https://techcrunch.com/2016/07/27/you-know-this-all-sounds-familiar/?sr_share=facebook
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Odvěká nevýhoda je pryč. Testujeme první Xiaomi s českým LTE – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...-je-pryc-testujeme-prvni-xiaomi-s-ceskym-lte/sc-3-a-1335097/default.aspx
    DYNK
    DYNK --- ---
    RADDINO: Da se to k nim i donest. Segra reklamovala snad trikrat nakonec. Pristup prej relativne v pohode, ale kvalita provedenych zasahu nic moc.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    neřešil tu někdo reklamaci mobilu koupeného přes xiaomimobile.cz? Moje Mi4 záhadně odešla a nechce se zapnout a nereaguje na nabíjení/PC. Mobil mám v záruce, ale co jsem koukal na web, tak se to musí někam posílat, tak jsem zvědav, co mi na to řeknou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam