• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Reklamoval jsem Mi4 na nefunkční GPS a přešel na Nexus.

    Věnuju někomu pražskému úplně nový Mi4 screenshield a nějaké obaly. (když nikdo nebude mít zájem, tak to vyhodím)
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    FEDAJKIN: Bylo by na case,ale s jasanim bych pockal do oficialniho potvrzeni ;)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Na světě jsou další Xiaomi s „českým LTE“. Tentokrát levný Redmi a špičková Mi 5 – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...ym-lte-tentokrat-levny-redmi-a-spickova-mi-5/sc-4-a-1335336/default.aspx
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: stačí obyc čokoláda oříšková obyc, jezdím trasu Kačerov Hostivař, okolo pate ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO:
    no typicky se pohybujou docky na 2ku kolem 1,5 eura se shippingem; asi bych navrhnul pade nebo pivko az dve v pekny hospode v centru :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: taky se mi doma vali dock pro jedničku, zítra nebo v pa Praha, cenu navrhni ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TECZKO: ahoj bohuzel se zdrzuju v praze.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    RAINBOF: tak dock pro Mi Band 1 bych mel a muzu ti prihodit i cernej pasek (modul jsem nekde ztratil a tohle mi zustalo). Pokud jsi z Brna,muzu ti to nekde predat...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TEAPACK:
    TETREV: kontakty se mi zobrazují, o nás mi vyhazuje chybu serveru.
    TETREV
    TETREV --- ---
    TEAPACK: stránky fungujou v pohodě, asi VPN
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Ahoj, nakupujete někdo přes xiaomi-store.cz ? chtěl jsem se tam kouknout na nějakou sekci "O nás" nebo "Konstakty" ale internety mi tvrdí, že ty stránky jsou úplně prázdný... je to VPNkou z práce, nebo tím e-shopem? O.o
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KALTY: já právě jinej než tu svojí 1ku neviděl ale znamená to nejspíš že si holt musim pošéfovat ten správnej.
    KALTY
    KALTY --- ---
    RAINBOF: Tak jelikož je rozdílně velký i pro MiBand 1 a 1s tak ti nevím.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    u mibandu 1 se mi poškodil charging dock (když nabíjím musí to tam být děsně krkolomě). Na ebay jsem koukal že se prodávají docky výslovně pro miband 2 ale přijdou mi stejné. Jsou stejné ? když si ho koupim měl by fungovat ?
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s Mi Band 2? Funguje Vam buzeni pomoci Smart Alarm ve fazi lehciho spanku? Ani po trech dnech se mi to nepodarilo overit.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    CHEWBACCA: Mě simka taky nešla - byl to nějaký starší typ. Po výměně za novou u operátora to pak šlo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Koukni na miuios.cz
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dotaz cislo dve. Ve video recenzi slibovali ze bude andros 6.0 ale jede to na 5.1. Aktualizovat se da?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ahoj. Prosim potreboval bych poradit. Kouoil jsem si xiaomi a nevim jak aktivovat sim. Prisla mi notifikace s aktivacnim kodem, na tu sem klikl a zmizela. Nemam v tel zadne kontakty. Poradte
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám za to, že je cesta i bez toho bootloaderu skrz twrp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam