• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Už asi 14 dnu se mě na redmi2 google play pořád snaží získat GPS polohu. Jdiný co pomáhá je po restartu nebo instalaci aplikace killnout play. Zkoušel sem všemožný nastavení i se drbat levou nohou za pravým uchem, ale nic nepomohlo ;( Manželka má stejnej mobil stejnou verzi a nic. Nepotkal se stím někdo?
    JUGI
    JUGI --- ---
    Prdele, když neznám pin k druhý SIM v Mi5, tak mě telefon nepustí po startu nikam? Přestože PIN k SMI1 je ok? A nemám u sebe to malý píchátko, co vymysleli píčusové po vzoru iphone? Kurvadrát.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: jedine novym tematem, ale to zmeni barvy vsude
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Dá se nějak upravit nastavení barev v nativní appce na smsky? Asi ne. Jsem s ní jinak spokojená. Stáhla jsem si na zkoušku appku Textra, ale i když si tam nastavím nejmenší písmo, tak je pořád stejně obrovské.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    WOODMAKER: nastavení, notifikace, správa upozornění. Najdi appku a nastav.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Nevíte, jak udělám, aby mi nešly číst smsky, když mám zamčenej telefon? Na běžným androidovým místě to nemůžu najít. Dík
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: restart to vyřešil. Ale neobvyklý mi to příjde.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    :D sorry, za špatnou reklamu. Ten telefon mi zrovna začal vibrovat a vibruje a vibruje. Jen tak.
    SWIST
    SWIST --- ---
    MIKROM: jo tu jsem měl na mysli.. Už ji mám
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SWIST: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools tuhle chceš. klasickej mifit je dobrej tak na kroky/spánek, tahle appka zvládne notifikace naprosto do detailů - notifikace na hovory/sms/aplikace podle lidí/skupin/textu_co_(ne)obsahuje_notifikace pro všechno vlastní batva v RGB..
    takže mám nastaveno zavibrování/modrou barvu na facebook lite, ale mám vyfiltrovaný notifikace typu někdo něco sdílel apd, takže mi zbyde pro zavibrování skoro jen to, že mi někdo píše.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Tak mi band 2 objednaný, dneska si pro něj snad i dojdu.. Na http://xiaomimobile.cz je teď za 1300,- Jakou aplikaci by jst mi k tomu doporučili? Jasně, defaultně Mi Fit a k tomu? Koukla jsem se že je nějaká česká asi za 50,- která je docela dobře hodnocená..
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: ale furt mě zajímá, co to.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MIKROM: jo, tak jsem to zase odinstaloval. Chtělo to po mně víc pozornosti, než ta celoobrazovková reklama. Teď to nechávám být a čekám na cm14
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    WOODMAKER: myslel jsem odinstalovat! :D
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MIKROM: Zkusil jsem. O ničem extra to nemluvilo, uvidíme, jestli se to už nestane. Dík.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    nemate nekdo Mi Box Pro 4? nebo jinej, to je asi jedno, potreboval bych se trochu poradit jak tam kopnout google play
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    WOODMAKER: cleanmaster?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosim nemate zkusenost po poslednim updatu (zatim nevim na co, tel nemam v ruce) tchanovi prestala jit vpn. proste se nepripoji. vsude jinde jde.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    touchpal mam deaktivovanej a zrovna ... jako wtf :(

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    WOODMAKER: touchpal je zlo, byla to super klávesnice, lepší než kdysi placená swiftkey od které jsem přešel, ale poslední dobou ji děsně kur*ěj p*čovinama jako zrychlení nabíjení, applock, občas celoobrazovkové reklamy.. Utekl jsem z5 na swiftkey
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam