• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Já jsem na mi4c koupila obal od někoho na miuios.cz fóru a je dokonalej :-) značka Nillkin.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MIKROM: to je presne ta informace, kterou potrebuju, ale blby je ze "Sorry, this item is no longer available!" a ted kdyz budu hledat, tak vsecky vapadaj stejne, tak ale vzhledem k vyrobci stejny nejsou:/ kzdp dik


    FARFELOO: ja mam android transfer utilitku, ale nechci ji popuzivat/nenapadlo me, ze je to tak hloupy a nevidi to jako externi disk.diky
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: mám/nedám. objednal jsem jich z číny asi deset a všechny stály za ho*no, pak jsem vzal nějaký origo xiaomi asi za 170 kaček (z číny) a je matný, jdou přes něj dobře mačkat čudlíky a sedí dokonale.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    SGNLR: Potřebuješ android transfer utilitu. Otevřela to v tom a potom můžeš mezi tím a finderem normálně přetahovat soubory, takže se to chová více méně jako nativní disk
    DYNK
    DYNK --- ---
    SGNLR: Podivam se ti doma a jestli jsi z Prahy, tak se klidne toho svyho zbavim. Pouzival jsem ho asi mesic. Byl na me telefon moc velkej s tim obalem. Sedi podle me dobre.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    a jeste jeden dotaz na majitele MI2(uz jsem to jednou zkousel, ale nezda se mi, ze by tu nikdo takovej nebyl). nemate nekdo silikonovej/gumovej/neklouzavej kryt, kterej na telefonu opravdu sedi? Aby nemel na kazdy strane vuli, neplandal apod. ten co sem si koupil z aliexpresu je takovej plandajici kondom a neni to v ruce vubec prijemny:) dik za pripadnej tip na presnej model.(aneb po trictvrte roce s iPhonem se opet vracim na MIUI, ale tentokrat bych ho uz mel lip chranit teda:)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    KEL: blby,diky
    KEL
    KEL --- ---
    SGNLR: u osx je to standart
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MIKROM: to bych presne potrebovaql do svyho MI2 nabastlit:) absence slotu na sd karty je snad jedina vec co me na telefonu stve
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    prosim nevite nekdo proc se mi MI2 na Applu nezobrazi jako externi disk? Nebo je to standard, ze se na prenos dat musi pouzivat android file transfer? Diky
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jakou verzi Note 3 PRO si mám pořídit? Čínskou nebo International? Rád bych měl LTE v Evropě i US.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: sice asi není z aliexpressu, ale mám tu parádní fejk mi2s, kde je jako vnitřní úložiště klasická microSD karta: https://lh3.googleusercontent.com/...T2wMXqUSbHh2LrI6YTW1jlaRyX862j-_LO6A4RswfHhyZUi4r=w1366-h770-no

    fejkuje se všechno, mám i fejk powerbanky, rozhodně bych šel po ověřeným prodejci
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DARUMA: není lepší vzít to na https://www.ibuygou.com/ kde to je sakra prověřené?
    DYNK
    DYNK --- ---
    DARUMA: Jeden jsem tam koupil pred tremi lety a spokojenost. Vybiral jsem prodejce podle referenci a ceny - "originaly" za polovinu jsem ani nezkoumal.
    SIVER
    SIVER --- ---
    DARUMA: to by mě taky zajímalo právě :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Máte někdo zkušenosti s kupováním Xiaomi telefonu na https://www.aliexpress.com?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIVER: mám Redmi 3 Pro a spokojenost
    SIVER
    SIVER --- ---
    zdravím jaký se ted vyplatí xiaomi, aby byl výkonější a probíhala na něm stále aktualizace. Mám ted xiaomi mi2s 32gb, co se vyplatí ted? xiaomi mi3s mi4s mi5s či nějaký note? upřímně mi5s mi přijde ještě dost drahý....
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Když jsme u těch "komerčních" dotazů - dostala se mi do ruky Xiaomi Hongmi, hledám někoho, kdo by
    1/ přeformátoval partišny, aby nedocházelo místo v "internal storage"
    2/ případně dohrál nějakou novější ROM
    Tuším, že je to asi jednoduchá akce na pár minut, ale jsem lama a nehodlám se do toho pouštět, radši to za odměnu přenechám někomu zkušenějšímu. Nejlíp v Praze, kdyžtak prosím do pošty, díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam