• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: ještě je to taky dobrý na "helevolevhospoděkoliksemtohoušlapal" :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: Tak já to používám hlavně na buzení, notifikace a tyhle věci.
    A taky je dobrý, že vím, v kolik jsem asi dorazil z večírku :D
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: nevím proč by mě mělo zajímat kolik toho ušlapu, neběhám, haluzí to, pro mě to nic neumí, navíc je to plastový, hnusný a vibrací sem se lekal. Nejsem cílovka asi. Btw měl sem všechny verze 1 i 2.

    Dneska se budu doma srát s timdle. Je to celý v čínštině. Koupím si k tomu flašku vodky abych se nezblánil.

    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: No nevím. Já jsem s 1s spokojený. Proč myslíš?
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: na to co to umí je to drahý i zdarma. Geek neznám.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: Ty jo, není to nějaký drahý?
    Koukal jsem třeba na Geek a vychází to o dost levněji. Nějaké zkušenosti s tímto obchodem?
    Xiaomi Mi Band 2 Smart Bracelet with OLED Display/Touch Key - Black
    http://www.geekbuying.com/...i-Band-2-Smart-Bracelet-with-OLED-Display-Touch-Key---Black-372112.html
    KALTY
    KALTY --- ---
    Přemýšlím, že si koupím MiBand2 na místo mého 1s který už je dost obouchaný.
    Nějaké tipy kde koupit?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: redandroid.cz. SE je verze telefonu s LTE pro pásma 800 a 900HMZ. A mám v tom Global ROMku.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Je to doma :)

    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: kdes kupoval?
    Jinak SE je Taiwan verze, Ty máš předokládám Global verzi (anglický popis na krabičce, ne čínský jako u SE)?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dela mi to na emtecko.cz taky. vypadava to.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Tak mi dorazil Note 3 Pro SE s ceskym LTE. Jsem zvedavy jak bude slapat.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KALTY: mám týdenní 6.9.29, ale za posledních pár verzí jsem nezaznamenal nějaké bugy, které by byly na první i druhý dojem patrné.
    ADM
    ADM --- ---
    BUNDA: jo tak ono je to operatorem, neskutecne me to sere a zkousel jsem vsechno mozny. to jsou parchanti ...
    KALTY
    KALTY --- ---
    PRUSATKO: Právě proto mu chci dát novější verzi. A máš poslední stable nebo týdenní? A kterou?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KALTY: nepamatuji si už, jak to bylo ve starších verzích, ale aktuální nejnovější Rom je pro mě bez chyb a písmena se dají zvětšovat nativně v nastavení ;-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    RUM: ne Plus4U. Ano mám tam požadavek na vyřešení. Ale obecně jsem tam našel zmínku, že se na tom intenzívně pracuje a že v půlce října by to mělo být opraveno. Ale tipnu si, že příčinou je T-Mobile.
    RUM
    RUM --- ---
    BUNDA: taky GoMobil? Zkoušel si operátora kontaktovat? Jestli to nebudou schopni vyřešit, tak snad zněním operátora, protože mě to fakt štve. Přemejšlel jsem o větším balíčku dat, ale při tomto stavu asi náhodou.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    RUM: tak to je bohužel operátorem. Vztekám se s tím skoro denně. Co pomůže je neodpojovat se od dat. Jenže doma i v práci jsem na wifi a při cestování se pohybuju mezi BTS takže se prostě odpojení nevyhnu :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam