• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SARGO: Můžeš sem ten obal linknout?
    SARGO
    SARGO --- ---
    DARUMA: Ten obal, co jsem dostala, sedí krásně, ale chybí otvor na snímač prstu na zádech. I esteticky docela ujde, je to škoda. Když tak slyším, jaký jsou s tím šolichy, asi si tu díru zkusím nějak proleptat :-D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SARGO: Problém je v tom, že Note 3 PRO SE (verze s LTE 800,900) je o 2,5 mm vyšší než Note 3 PRO. Všechny ty obaly co se u nás dávají zdarma k telefonu jsou na verzi Note 3 PRO. V ČR je jeden eshop co má flipové pouzdro pro SE verzi ale mají to nehorázně předražené. Je potřeba počkat, až to někdo z Taiwanu doveze. ;-) SE verze je totiž verze určená pro Taiwan.
    SARGO
    SARGO --- ---
    DARUMA: myslíš treba to, jak mi poslali pouzdro na úplně jiný telefon? :-D Pouzdro, které by se mi skutečně líbilo, jsem měla snad jednou v životě, větší výběr nepomůže...
    Nefunguje mi můj nejoblíbenější budík (alarm clock xtreme), ale podle komentářů je to teď častý problém u kdekoho. A nepřišla jsem ještě úplně na to, kde/jestli mám prehled o tom, kdo všechno žere data.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SARGO: Po HW stránce je to super telefon! Fíky jsou spíš softwarového rázu. Jo a největší fík je zatím stále slabý výběr pouzder. :-(
    SARGO
    SARGO --- ---
    DARUMA: Ten můj zatím šlape dobře :-D Až začínám uvažovat, že si ho nechám. :-)) Co za fíky jsem asi neobjevila? 8-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nekupoval jste někdy někdo něco na Taiwanu? Nemáte tipy na nějaké online obchody s příslušenstvím pro Xiaomi telefony?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ahoj, do mi5 jsem strčil sluchátka a když jsem je vytáhl, zjistil jsem, že ta přední část Jacku zůstala vevnitř. Neumím to vytáhnout a telefon si myslí, že má v sobě sluchátka. Nevíte o nějakém českém servise, kde by mi to opravili a já nepřišel o záruku? Dík
    SIVER
    SIVER --- ---
    JUGI: po flašce vodky tomu budeš rozumět té čínštině :-)
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: kolik vrzu staci klientovi za hodinovou taxu? Njn, v Cine byli vzdycky o krok napred :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: však takový nástroj na počítání už je taky v oběhu :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: ty šlapou něčím jiným :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: když myslíš :) Ale nejsem děvka z Perlovky!
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: ještě je to taky dobrý na "helevolevhospoděkoliksemtohoušlapal" :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: Tak já to používám hlavně na buzení, notifikace a tyhle věci.
    A taky je dobrý, že vím, v kolik jsem asi dorazil z večírku :D
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: nevím proč by mě mělo zajímat kolik toho ušlapu, neběhám, haluzí to, pro mě to nic neumí, navíc je to plastový, hnusný a vibrací sem se lekal. Nejsem cílovka asi. Btw měl sem všechny verze 1 i 2.

    Dneska se budu doma srát s timdle. Je to celý v čínštině. Koupím si k tomu flašku vodky abych se nezblánil.

    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: No nevím. Já jsem s 1s spokojený. Proč myslíš?
    JUGI
    JUGI --- ---
    KALTY: na to co to umí je to drahý i zdarma. Geek neznám.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JUGI: Ty jo, není to nějaký drahý?
    Koukal jsem třeba na Geek a vychází to o dost levněji. Nějaké zkušenosti s tímto obchodem?
    Xiaomi Mi Band 2 Smart Bracelet with OLED Display/Touch Key - Black
    http://www.geekbuying.com/...i-Band-2-Smart-Bracelet-with-OLED-Display-Touch-Key---Black-372112.html
    KALTY
    KALTY --- ---
    Přemýšlím, že si koupím MiBand2 na místo mého 1s který už je dost obouchaný.
    Nějaké tipy kde koupit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam