• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RAINBOF: po BlackBerry to byla prijemna zmena a bavime se o nejakym roce 2012
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Prave taham MIUI V8.0.4.0.MHRMIDG, tak doufam, ze je to opravdu "Stabilni verze" :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Když telefon dlouho nevypínám a dávám ho prostě do nabíječky, nabije se mi na 100 procent, ale přijde mi že ta baterka teda nicmoc.
    A když ho na noc úplně vypnu, dám do nabíječky a ráno sundám, je nabitý jen na 90 procent. WTF??
    Navíc mi přijde, že ta baterka vydrží tak stejně... I když mám naplno nabito, během snídaně než projedu fb a nyx, mám aspoň 5 procent v čudu, přitom automatické aktualizace atd nepoužívám.

    Mi4c.
    NEPHALEM
    NEPHALEM --- ---
    nevite nekdo jak zazalohovat telefon do micloudu? omylem jsem smazal backup a chce to po me asi cekat na dalsi sedmy den... mam novy RN3 SE a nechce se mi vse nastavovat :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KVJETAAK: tak pred odlehcenim touchwiz byly samsungy fak tragedie. nechapu jak to mohl nekdo vubec pouzivat
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Xiaomi se pustilo do chytrých hodinek. Jak vypadají naživo?
    https://www.youtube.com/watch?v=sid_d6oIRkc

    JUGI
    JUGI --- ---
    SARGO: čokl od doby zapojení routeru víc spí a je mírně dezorientovaný, tak sem trochu snížil výkon a je to trochu lepší :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    JUGI: Až ti začne žloutnout bělmo, nezapomeň upozornit doktora, že to možná není žloutenka :-D
    Je to paráda, poměr cena / výkon mají výtečný. :-)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    FEDAJKIN: ja presel na 1 ze Samsungu Galaxy SIII pred 2 rokama a bylo to jako bych se objevil v novem stoleti, podobnej pocit zazivam i ted :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    JUGI: xiaomi domacnost jede. Ten router je skvelej, super rychlej a ten dosaaaaaah je bozi. Doporucuji :)

    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KVJETAAK: Jo je to super telefon.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KVJETAAK: hehe vyměnit jedničku za trojku muselo bejt jak přejet z český dálnice na německou. a to mi před dvěma lety přišla jako luxusní telefon, šílený jak to jde dopředu.
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    FEDAJKIN: http://xiaomimobile.cz/390-xiaomi-redmi-note-3-lte-global.html#/ mam ho mesic, vymenil jsem RedMi Note Pro 1 za 3 a zatim nemam zadnou vytku
    FARIN
    FARIN --- ---
    RUM: mám pocit že tohle se na t-mobile sítí děje čas od času už dlouho. Speciálně pak na 3G. Telefon vidí síť ale nepřipojí se. Taky mám virtual operátora
    RUM
    RUM --- ---
    Tak jak jsem psal o problémy s daty u GoMobil (virtuální operátor t-mobile) tak už to asi fakt opravili a běhá to jako dřív
    SARGO
    SARGO --- ---
    DARUMA: To už navždy zůstane zahaleno tajemstvím. Obal od něj jsem vyhodila, na faktuře není specifikován a ze stránek zmizel. Nikdy se tak už nedozvím, jestli jsem pako já nebo oni. :-D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SARGO: Můžeš sem ten obal linknout?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: vyřešeno, díky ID RAINBOF za cenné rady a brainstorming, vytáhnul jsem to tak, že jsem vytáhnul středový kolík rozbitého jacku, dal na něj kapku sekundového lepidla a strčil ho do špičky jacku, která zůstala v telefonu. Podařilo se mi to na druhý pokus, chtělo to nechat lepidlo víc zaschnout.



    SARGO
    SARGO --- ---
    DARUMA: Ten obal, co jsem dostala, sedí krásně, ale chybí otvor na snímač prstu na zádech. I esteticky docela ujde, je to škoda. Když tak slyším, jaký jsou s tím šolichy, asi si tu díru zkusím nějak proleptat :-D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SARGO: Problém je v tom, že Note 3 PRO SE (verze s LTE 800,900) je o 2,5 mm vyšší než Note 3 PRO. Všechny ty obaly co se u nás dávají zdarma k telefonu jsou na verzi Note 3 PRO. V ČR je jeden eshop co má flipové pouzdro pro SE verzi ale mají to nehorázně předražené. Je potřeba počkat, až to někdo z Taiwanu doveze. ;-) SE verze je totiž verze určená pro Taiwan.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam