• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    MIKROM: Hele netuším, dělá to už od výroby a nikdy jsem ho nepolil

    No já se fakt nechci v tom nějak hlouběji hrabat. Tam píšou o samejch kořenech a botách (root, boot..) a s tim nemám dobrou zkušenost a nehodlám to dělat u mobilu v záruce. Chtěl bych aktualizaci pomocí nějakýho originálního softu nebo ještě lépe přímo v mobilu, ale tam nejsou aktualizace dostupné
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KORKMAZ: jestli to je skutečně sw závada, a né třeba oxidace po vystavení vlhkosti..
    co se aktualizací týče, tak od toho tu je miuios.cz ty stable verze mají update kdoví jestli jednou za měsíc.. pak je ještě týdenní kanál, a tam je aktualizace každý pátek (pokud není v číně svátek)
    JUGI
    JUGI --- ---
    FARFELOO: ty hodinky jsou mobil, muzes tam ulozit nekolik cisel, gpsko a gps ze site, abys presne vedel kde se zase couraj, daji se posilat hlasove vzkazy 15s, ma to wifi, asi BT a daj se tim parit (ma to gyro) nejaky jednodussi hry. Koukni na specs, stoji v prepoctu cca 1800,- Jen v CR to zatim nikdo neumi dodat.

    Odkud je mam koupit? Potrebuji dvoje, troje. Dik :)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    JUGI: Jo, chápu. Je to prostě univerzální hub. Spojenej s routerem. To je cool, tomu rozumím:-)

    Ty hodinky jsou místo mobilu? To je super nápad. To taky koupím dceři až půjde do školy:-)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Hele jak vlastně funguje aktualizace softu (např na Mi4). Napamatuju si, že bych nějakou prováděl a teď mám 7.3.2.0 Stable a mobil se celkem často sám vypíná či ztrácí signál a GPS. Když zkusím dát zkontrolovat aktualizace, tak to napíše, že nová verze neni dostupná. Rád bych se těchto nedostatků zbavil
    JUGI
    JUGI --- ---
    NTR23: pro děti objednávám tydle, my dospělí máme přeci mobily :)

    New Xiaomi Mi Bunny Smartwatches 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=s_ek6Fac7jc
    JUGI
    JUGI --- ---
    :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    JUGI: mám ale od tý doby plný yi cloud, má jen 5GB k mi účtu zdarma. Nikde ale nedokážu zjistit, neboť to je už vše v čínštině, kolik stojí třeba 1TB :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    FARFELOO: není to tak, router ti navíc třeba umožní task schedule, plánování rozsvěcování, kdy se má zapojit čistička vzduchu, hodinu před tvým příchodem domů vyluxovat, nastavení osvětlení, online monitoring odkudkoliv na světě nebo ukládání záznamů zařízení přímo do něj, včetně backupu fotek, videí, shareovanýho diskovýho pole atd. Dyť ten router stojí 1300,-, to mi nepřijde moc na chytrou domácnost. Všechny zařízení jsou buď wifi nebo BT, vše se připojuje appkou přes android, jen nesmíš mít moc staré zařízení. Na redmi hw 1 note, co maj děti s androidem 6.4., nepustím třeba ani appku na home cameru. Ale i před zapojením routeru jako mozku domácnosti mi to jelo na běžném čtyřporotvém routeru.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Proč ty xiaomi věci fungujou jenom s jejich routerem? Je v tom nějaký jejich super protokol nebo je to marketing? Přijde mi to jako dost velká bariéra pro to něco z toho vyzkoušet...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Mám takový exotický dotaz. Nevíte někdo o FUNKČNÍCH hodinách na plochu?
    (Ano, vím, že tam teoreticky jsou, ale když jsou, zmizí hodiny z horní lišty a hrozně mě to popouzí :-D)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Learn to understand the language of flowers
    Accurate monitoring: humidity, soil, light, temperature
    Cloud data storage
    Connection via Bluetooth

    Xiaomi Flower Monitor | xiaomi-mi.com
    http://xiaomi-mi.com/mi-smart-home/xiaomi-huahuacacao-flower-care-smart-monitor/

    To by melo jit taky napichnout na router. V nejhorsim je to fajn kytickovy monitor pece :)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KVJETAAK: v tu dobu jela 8900ka ne ? ta byla supr mam to dodnes jako trezor na hesla.
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RAINBOF: po BlackBerry to byla prijemna zmena a bavime se o nejakym roce 2012
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Prave taham MIUI V8.0.4.0.MHRMIDG, tak doufam, ze je to opravdu "Stabilni verze" :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Když telefon dlouho nevypínám a dávám ho prostě do nabíječky, nabije se mi na 100 procent, ale přijde mi že ta baterka teda nicmoc.
    A když ho na noc úplně vypnu, dám do nabíječky a ráno sundám, je nabitý jen na 90 procent. WTF??
    Navíc mi přijde, že ta baterka vydrží tak stejně... I když mám naplno nabito, během snídaně než projedu fb a nyx, mám aspoň 5 procent v čudu, přitom automatické aktualizace atd nepoužívám.

    Mi4c.
    NEPHALEM
    NEPHALEM --- ---
    nevite nekdo jak zazalohovat telefon do micloudu? omylem jsem smazal backup a chce to po me asi cekat na dalsi sedmy den... mam novy RN3 SE a nechce se mi vse nastavovat :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KVJETAAK: tak pred odlehcenim touchwiz byly samsungy fak tragedie. nechapu jak to mohl nekdo vubec pouzivat
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Xiaomi se pustilo do chytrých hodinek. Jak vypadají naživo?
    https://www.youtube.com/watch?v=sid_d6oIRkc

    JUGI
    JUGI --- ---
    SARGO: čokl od doby zapojení routeru víc spí a je mírně dezorientovaný, tak sem trochu snížil výkon a je to trochu lepší :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    JUGI: Až ti začne žloutnout bělmo, nezapomeň upozornit doktora, že to možná není žloutenka :-D
    Je to paráda, poměr cena / výkon mají výtečný. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam