• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Prosím o radu, v servise při reklamaci chtějí heslo na šaolín účet v mobilu, jinak prý nemůžou přehrát software - to mi přijde nějak divný. Nikdo nikdy po mě pro přehrání SW nechtěl heslo např pro google. Setkal se s tím ještě někdo?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: myslím odemčení možnosti instalace alternativního OS
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    teď mi ta Mi5 nejde odemčít. První se to zastavilo na tom, že to v nemá žádný nástroj na odemčení pro Linux. Našel jsem nějaký Windows stroje, aplikace ten teleofon už naachází, ale progress doběhne do 50% a nepodaří se ověřit, že jde opravdu o xiaomi telefon.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KORKMAZ: ale umelo to export csv
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    RAINBOF: Export na google to neumí - jen naopak a já google kontakty nepoužívám a mám jich minimum
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KORKMAZ: kontakty si vyblej na google a zkontroluj pres google.com/contacts zda jsou vsechny.

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Můžete mi pls poradit ohledně zálohování Mi4. Chcí dát telefon do reklamace a tim pádem mi ho asi komplet smáznout. Mám nastavenou synchronizaci na nějaký cloud, ale chtěl bych si to klasicky zálohovat do PC přes PC suite. Jenže nejde mi to spojit, jelikož to chce aktuální soft na mobilu a ten zase tvrdí, že nic aktuálnějšího neni dostupné - jde to nějak rozseknout? Nebo se mám spolehnout na tu cloudovou zálohu (hlavně kontakty)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: nejspis se chysta neco novyho misto lte..
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    xiaomi mix vypadá uuuzasne snad bude mít také podporu lte jako note2, jestli , tak nevaham:)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    PAYAXY: Xiaomi says the Note 2 features global LTE support for a total of 37 LTE bands supported.

    Ze by konecne? :-)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    SHIELDAZZ: gearbest rozhodně lepší jak ibuygou, ale k cenám nesmíš zapomenou připočítat 21% dph
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    Xiaomi Air 12 v hezký bleskový slevě, která je teda možná podmíněná odběrem newsletteru...

    Xiaomi Air 12 Laptop-865.37 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/laptops/pp_416105.html

    Obecně tam je k nalezení hodně xiaomi věcí a ceny mi přijdou solidní. Osobně jsem objednával jen drobnější věci od jinejch značek, ale všechno vždy dorazilo bez problémů a byl v tom pořádek.

    Pokud je to nemístný promo, klidně to smažte...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KORKMAZ: v tom případě to reklamuj a oni Ti to přehrají záručně
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    MIKROM: Hele netuším, dělá to už od výroby a nikdy jsem ho nepolil

    No já se fakt nechci v tom nějak hlouběji hrabat. Tam píšou o samejch kořenech a botách (root, boot..) a s tim nemám dobrou zkušenost a nehodlám to dělat u mobilu v záruce. Chtěl bych aktualizaci pomocí nějakýho originálního softu nebo ještě lépe přímo v mobilu, ale tam nejsou aktualizace dostupné
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KORKMAZ: jestli to je skutečně sw závada, a né třeba oxidace po vystavení vlhkosti..
    co se aktualizací týče, tak od toho tu je miuios.cz ty stable verze mají update kdoví jestli jednou za měsíc.. pak je ještě týdenní kanál, a tam je aktualizace každý pátek (pokud není v číně svátek)
    JUGI
    JUGI --- ---
    FARFELOO: ty hodinky jsou mobil, muzes tam ulozit nekolik cisel, gpsko a gps ze site, abys presne vedel kde se zase couraj, daji se posilat hlasove vzkazy 15s, ma to wifi, asi BT a daj se tim parit (ma to gyro) nejaky jednodussi hry. Koukni na specs, stoji v prepoctu cca 1800,- Jen v CR to zatim nikdo neumi dodat.

    Odkud je mam koupit? Potrebuji dvoje, troje. Dik :)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    JUGI: Jo, chápu. Je to prostě univerzální hub. Spojenej s routerem. To je cool, tomu rozumím:-)

    Ty hodinky jsou místo mobilu? To je super nápad. To taky koupím dceři až půjde do školy:-)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Hele jak vlastně funguje aktualizace softu (např na Mi4). Napamatuju si, že bych nějakou prováděl a teď mám 7.3.2.0 Stable a mobil se celkem často sám vypíná či ztrácí signál a GPS. Když zkusím dát zkontrolovat aktualizace, tak to napíše, že nová verze neni dostupná. Rád bych se těchto nedostatků zbavil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam