• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    FEDAJKIN: ha asi to tu čte někdo z dotekomanie :)

    XiaomiForSale aneb špatné zkušenosti? | Dotekománie.cz
    http://dotekomanie.cz/2016/11/xiaomiforsale-aneb-spatne-zkusenosti/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEDAJKIN: ještě, že jsem Redmi 3 Pro koupil v czc, ale taky jsem nad xiaomiforsale.com uvažoval
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    LOL, XFS který mohutně propagovala "komunita" zkrachoval, neodesílá objednávky a zákazníci přišli o jakoukoli záruku měli. Tolik k levným nákupům od čecháčků kteří se vydávali za čínany.

    Vážení zákazníci,

    jak si někteří z vás všimli, komunita MIUIOS.cz ukončila před nějakým časem spolupráci s e-shopem xiaomiforsale.com. Doufali jsme, že nás se to týkat nebude. Po několika týdnech neúspěšném snažení se o získání finančních prostředků na opravy reklamací a také náhradních dílů od xiaomiforsale.com, jsme nuceni tuto spolupráci ukončit i my. Nedokážeme zaručit realizaci oprav v rámci záruky právě z důvodu výše uvedeného. Nově přijaté reklamace budou od dnešního dne odmítány s odkazem na email e-shopu xiaomiforsale.com, kde by mely být zákazníkům poskytnuty informace o dalším řešení reklamace.
    Popřípadě je zde možnost mimozáruční opravy. Budeme se snažit Vám vyjít vstříc a nabídneme příznivější ceny oprav.

    Omlouváme se za způsobené potíže, i když naše vina to není, ale nespolehlivost tohoto e-shopu vzrostla natolik, že je to už neúnosné.

    MiPoint servis

    https://www.facebook.com/mipointservis

    https://www.facebook.com/xiaomiforsale
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PISTA1: Redmi 3 stojí 3000 Kč a Redmi 4a 3600 Kč, takže tak za cca 1500 by to mohlo být prodejný
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Za kolik může bejt prodejný rok starý redmi2 (2gb RAMky) Konečně dostali v práci rozum a koupili 2 simkáč, takže je zbytečný, aby se mě redmi válelo v šuplíku.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TOOMIX: raději zůstanu u stájových (stable) verzí :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTISHEK: jo a při přechodu z dev - stable nebo stable - dev je nutný factory reset
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TOOMIX: děkuji .)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTISHEK: ta první bude developer verze s možností aktualizace každý týden. Ta druhá je odladěná stable, ale můžou jí chybět nějaké opravy a featuty z té developer
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    dotaz na MIUI na MI5, už jsem z toho nějak vypadnul :)

    jaký je rozdíl mezi MIUI 8.2 6.11.10 OFFICIAL CZ SK a MIUIv8/8.1 OFFICIAL CZ SK STABLE a kterou nainstalovat?
    Aktuálně mám MIUI Global 8.0, stable 8.0.5.0 (MAAMIDG)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SARGO: na V5 to bývalo v nastavení aplikace, ale na V7 to nikde nevidím, zkus ještě kouknout, jestli se mu nedá něco povolit v optimalizace-povolení-správa povolení
    SARGO
    SARGO --- ---
    TOOMIX: Hm hm hm. A kdyby byl třeba někdo slepý jako patrona a nevěděl, kde to hledat, kam bys ho poslal? :-))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SARGO: pokud se na nainstalovaných hodinách "zasekává" čas, musíš v nastavení aplikace nastavit, že aplikaci věříš, pak se budou teprve aktualizovatSARGO:
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    SARGO: ne, pardon, vlevo (narozdíl od umístění na všech ostatních mobilech) #
    SARGO
    SARGO --- ---
    TOOMIX: Už asi na padesátém mobilu mám Simple Calendar Widget, zatím vždycky všude bez výjimky v pohodě, problémy až teď. A to ho nechávám běžet na tom kalendáři, co tam byl, aby to fungovalo alespoň jakž takž, i když ten tedy není vrcholem elegance a praktičnosti.
    Nainstalované hodiny právě nefungují, a že jsem jich zkusila! :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    WOODMAKER: Vpravo? Překlik, nebo zajímavost? Ty moje jdou umstit jenom doleva - ale zabírají celou šířku obrazovky a jsou dost vysoké - a když jsem na obrazovce, kde jsou umístěné, zmizí hodiny nahoře v liště, což mě vytáčí. A když dám jiné, tak neběží :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOODMAKER: asi myslí widget s hodinama
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SARGO: hodiny jsou 2x4, s tim se smiř nebo nainstaluj nějaký menší, jiná možnost fakt není ;)

    kalendář máš ten vestavěný nebo nějaký vlastní?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    SARGO: jaký hodiny? Já mám jediný hodiny vpravo nahoře a pak na zamykací obrazovce.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: Nj, ale jak se teda domoct opravy telefonu v záruce? Mám nejspíš jen SW problém - samovolné restarty 1-2x denně a pak se nechytá signál a musím to třeba 2-3x vypnout/zapnout manuálně.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Po pár týdnech s novým mobilem musím říci, že funguje sice mírně nad očekávání, ale těch pár fíků mě sejří o to víc :-D
    Existuje nějaká finta v nastavení, kterou jsem neobjevila, aby miui lépe spolupracovalo s programy, které si tam dodám? Největší vada je asi to, že se neaktualizují widgety - hlavně kalendář, ten prostě potřebuju tak jak je, koukat na něj napřímo na ploše. A poweramp se tu neumí synchronizovat s itunes přes wifi, jenom po drátě, ale budiž; skoro víc mi vadí, že na uzamykací obrazovce pořád vyskakuje lišta toho jejich přehrávače, které se mi nepovedlo se zbavit. A ty zatracené hodiny... proč probůh zabírají tak strašně moc místa? :-))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: že je to banda neschopnejch pitomců
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam