• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KALTY
    KALTY --- ---
    Problém s aktualizací Xiaomi telefonů | Beryko.cz
    https://www.beryko.cz/xiaomi-aktualizace/
    Kdyby měl někdo problém tak Beryko udělalo návod
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    E2E4: neaktualizovat Global Rom, umrtvuje telefon
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    E2E4: tak tak, dneska to psali na twitteru
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Dostal jsem ted sms od GoSMS brany, asi z eshopu kde jsem koupil reďmi 3. vite nekdo neco blizsiho?

    Upozornění!Poslední aktualizace MT RedMi 3/3S je chybná.NUTNO vypnout automatické aktualizace!Aktualizaci provést v únoruMaT
    ADM
    ADM --- ---
    IXTREMIST: na tom bilym screenshotu to pise 32gb takze to asi bude 32gb
    MELDA: zkus si nainstalovat nejaky partition explorer nebo tak neco, nebo se v terminalu podivat na vystup prikazu "df"
    MELDA
    MELDA --- ---
    IXTREMIST: Ja bych rekl, ze jen 8GB... to internal storage a system storage je jedno a to same... dost bych se divil, kdybych mel u dvou ruznejch ulozist zabrano naprosto stejne miste.
    MELDA
    MELDA --- ---
    IXTREMIST: Uz to nejak pomalu resim. Diky
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MELDA: dali ti 16gb
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MELDA: reklamace
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCCI: Hele...vidim to takhle





    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MELDA: tak to by nemusel.... v tom případě dej obnovit tovární nastavení a pokud tam paměti bude furt málo, tak nechat vyměnit... nebo vyreklamovat...
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCCI: Je to z Alzy...tak nepredpokladam, ze by to mel byt fake.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MELDA: více partitions tam bude, ale u 32 bys na čistym telefonu měl mít tak 24 - 28 GB (podle typu... MI4 přesně neznám)...

    ... druhá varianta je, že máš FAKE
    MELDA
    MELDA --- ---
    Mohl by mne nekdo poradit. Mam MI4 co ma mit 32GB Romku vnitrni a bohuzel vidim stale jen cca 8Gb. V parametrech systemu (info o telefonu to pise, ze mam volne cca 6GB z 32GB (na telefonu neni nic nainstalovano). V Antutu mne to taky najde jen 8GB. Neni mozne, ze to uloziste je rozdeleno na vice partitions? Existuje nejakej program, utilitka co to dovede spojit v jeden?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdar, můžeme mi pls někdo zkušenější pomoct? Updatoval jsem MIUI na 8.1.4.0 stabilní (já ne, servis). Pomohlo to sice od samovolných restartů mobilu – což je super, ale zase to nějak změnilo nastavení bluetooth a už se mi to samo nepropojí s navigací v autě, což se dřív na verzi 7 normálně dělo – stačilo nastavit automatické spojení v té navigaci. Teď to chce pokaždé PIN. Existuje nějaké permanentní ověření pro BT ve výše zmíněné verzi MIUI? Díky
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    REDSNAKE: Neee to má MTK. Leda počkat na Note 4 pro.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    REDSNAKE: Redmi Note 3 LTE (občas píšou Global)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: a co note 4?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Redmi 3S, ikdyž nevím jak ten foťák, mně vyhovuje
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    zdrc, co byste ted doporucili za foun? Slibil jsem, ze se zeptam. Limit je tak do osmi tisic, pozadavky na kvalitni fotak, lte frekvence nejsou az tak dulezite, ale osobne bych k tomu prihledl. Jo a ideal kdyby byl ve zlaty barve, je to pro holku, znate to, no... Dekuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam