• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ANDELICEK_ANDY
    ANDELICEK_ANDY --- ---
    HVJ3R: jo, kamarádka řikala, že čínskou našla, tak jsem to svedla na čínský rasismus,...uvidíme. Je nějaký web kde to stáhnout? Ať jí to ulehčím
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    ANDELICEK_ANDY: Nevim jak japonskou, ale cinskou jsem si musel extra stahnout (podobne jako aplikaci).
    ANDELICEK_ANDY
    ANDELICEK_ANDY --- ---
    čau, je to pro kamarádku, chce si na xiaomi přidat japonskou klávesnici a prý ji nemá v nabídce, možná byla ve špatném menu. já osobně telefon neviděla (ani z vlaku) a nevím, kde konkrétně koukala. nějaká hodně duše mi stručně může napsat kam kouknout? jakože nastavení -> xx -> xx -> přidat jap klávesnici.
    dík
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JUNGLEBOY: buzení mám nastavený na první... nikoliv to klouzavý
    spánek monitoruje relativně přesně i když ignoruje takový to válení se když už jsi ráno vzhůru... přes den nemám šanci usnout tak nevím jak přes den... ale předpokládám že ano
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    umi Mi band 2 merit spanek i ve dne? nekde jsem cetl, ze jsou s tim problemy. A umi opravdu spolehlive vzbudit ve fazi lehkeho spanku? je to hlavni duvod proc si to chci poridit. diky
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    RAINBOF: Mi Mix - první telefon pro černý trh :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEDAJKIN: tvl cernoch na cernym pozadi to je uz cernej humor ne ?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Hehe

    Vzpomínáte na černocha z letáku Lidlu? Teď se stává tváří smartphonu Xiaomi Mi Mix – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...-ted-se-stava-tvari-smartphonu-xiaomi-mi-mix/sc-4-a-1337373/default.aspx
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Něco podobného mi taky dělá asi 3/4 roku stará Mi4, de facto ale už po dvou měsících od nákupu. Měl jsem k tomu i výpadky signálu. Dost pomohlo přehrání OS na verzi 8, teď už je to fakt minimálně.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Mně tohle dělal iPhone. To jakože nevím, jestli změna stáje pomůže úplně... samo se to spravilo, což mě vede k myšlence, že to můžou být softwarový bugy
    RUM
    RUM --- ---
    AOTEAROA: aha takže s novým bych si nemusel pomoct... díky za tip s tím počkáním před dalším zapnutím
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RUM: dělá mi to přes půl roku starej Mi4C, asi ho pošlu na reklamaci a změním stáj.
    kolegovi to dělá rok a půl starej Mi4 myslim.

    když se mi ale na těch 20-30 % vypne, stačí obvykle chvilku počkat, i přestože hlásí mrtvou baterku, a pak naběhne a normálně má dál těch 20 procent. nebo i víc. šmejdi jsou to!
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    RUM: tohle mi delal kdyz sem hral fallout shelter
    asi teda ne ze 40% na 0 ale z 20% obcas jo
    RUM
    RUM --- ---
    má tu někdo ještě mi2s? začal mi blnout asi po 3 letech... vypíná se z ničeho nic a když se to stane tak se buď "vypaří" půlka baterka nebo se vyšťaví celá... takže mám 40%, vypne se, a je na 0% a ani ho nezapnu bez připojení na nabíječku. koupil jsem kvůli tomu novou origo baterii, ale je to furt stejné...
    JUGI
    JUGI --- ---
    AOTEAROA: myslíš, že číňani umí designovat handsfree pro naše bílý velký uši, když neumí zacílit ani reklamu? :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    máte někdo zkušenost s Xiaomi handsfree, hlavně jak to na uchu drží? přijde mi to nějaký moc dyzajnový :)

    Bezdrátové Bluetooth handsfree Xiaomi 2 | Beryko.cz
    https://www.beryko.cz/Bezdratove-Bluetooth-handsfree-Xiaomi-2.html
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak zbohem xiaomi :(
    Kdyby jste někdo chtěl redmi 2 s KO deskou jinak v super stavu, můžem se domluvit.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw z microUSB konektoru jsem už vytáh i zrnko kmínu :) na ležáka se tam hezky vešlo narvat
    JUGI
    JUGI --- ---
    SGNLR: potrebujes nejake nespicate ale ostre dloubatko :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    diky, tyvole díky! made my day:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SGNLR: vypnout, vyndat baterku a co nejslabší jehlou štourat, dělám to tak každý 2-3 měsíce už na 3. telefonu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam