• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: já mám Redmi note 3 (je větší) s rootnutý s custom romkou (čistej android, MIUI mi nevyhovovalo) a jsem spokojenej uplně. Kolega má Redmi 3s , a je spokojen taky Žádné potíže s aplikacema ani prostředím nemá. Jen mu občas zlobí čtečka otisků. Má v tom origo MIUI8.
    MIUI obecně jde hodně dopředu ten vývoj a současné verze jsou super. Oproti androidu co vypouští renomovaní výrobci jako samsung, sony atd...
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    PSILOCYBER: Mi3 used měla, předala jsem bratrovi, ale štvalo mě, že na tom už nešly aktualizace a celé se to nějak zasekalo... jemu to po několikerém uvedení do továrního nastavení a naformátování funguje, ale zase je tam problém se stahováním aplikací, je tam jen dedikované místo, je to tak i u ERIKK ?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: ja uz mam tretim rokem Mi3 a poruchovost nula. ovsem nepridas SD kartu a neni LTE. coz me osobne naprosto v nicem neomezilo a neomezuje ani nadale ;)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Redmi 3s
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Ahoj, přicházím zase se zvídavým dotazem.

    Mamince odešel telefon (asus) a potřebuje rychle nový. Chci jí koupit Xiaomi, ale už se nevyznám v tom, jaké za to stojí, tak přicházím pro radu.
    Telefon by měl splňovat následující:
    Displej o velikosti okolo 5 palců, ale ne zase menší jak 3.5
    Interní pamět alespoň 32 gb s možností rozšíření o SD
    Nízká poruchovost
    Trvanlivost alespoň rok, dva :D


    Díky předem za tip
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KORKMAZ: Jasný. Ono na Xiaomi je ten Note 2 hodně drahý, když to porovnáš se Samsung nebo iPhone, tak cena luxusní :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    FEDAJKIN: Vypadá krásně a bude určitě supr...ale strašně drahý! Úplně mimo můj vesmír uvažování. V životě jsem nedal za mobil více než 4-6K a začít s tim u rejžový krabičky s pochybnou zárukou nepřipadá bohužel v úvahu.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KORKMAZ: Za mě nebrat nic jiného než Mi Note 2. Měl jsem to v ruce a zamiloval jsem se. CZ lte dle všeho má
    http://xiaomimobile.cz/408-xiaomi-mi-note-2.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nemáte někdo doma Xiaomi XiaoFang IP kameru?

    XiaoMi Mijia XiaoFang 1080P IP Camera Night Vision F2.0 Large Aperture E-523254-DE - TinyDeal
    https://www.tinydeal.com/...a-xiaofang-1080p-ip-camera-night-vision-f20-large-aperture-p-163596.html

    Nikde nemůžu dohledat, jestli kamera podporuje stream přes webserver po LAN do prohlížeče. Díky
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TRAZE: nemůžu srovnat s jedničkou ani eskem, ale máš zapnuté měření tepu u spánku?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    THESTOUPA: Takový ty nejobvyklejší u normálních operátorů (ne vodní foun)...tak šup sem s nima, klidně do SZ. Díky ti
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Neprijde vam taky, ze MiBand2 je oproti predchozi generaci velmi nepresny? Hlavne co se mereni spanku tyce.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KORKMAZ: jako vsechny u nas pouzivany? Takovych telefonu je uz nekolik...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PISTA1: Jasně, ale tak vybírám mobil dle svých preferencí. Např. u nás na chalupě v Novohradských horách je 4G...ono se mimo Prahu dá taky dělat něco jinýho než jen furt čumákovat do mobilu :-)

    Btw. existuje nákej šaolín, co umí všechny 4G frekvence?
    NOIK
    NOIK --- ---
    já teda čekám na global verzi s 800 MHz, věřím že bude co nevidět, u 4 Notu už je
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KORKMAZ: tak ono se dá žít i jinde než v Praze ;)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PISTA1: Hele už skoro rok jedu na Mi4 též bez té vesnické LTE a v poho. Městskou frekvenci chytám všude, kde se pravidelně pohybuju, kromě Horních Počernic. Tam ale neni vlastně žádný mobilní signál.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KORKMAZ: věř tomu že nedalo, teprva když mě redmi kikslo, a jápořídil mobil s kompletním LTE sem poznal jaká to byla strašná pakárna jet na 3g případně edge.

    Btw kdyby jste chtěl někdo redmi2 16/2gb pamětí (verze s xxx13) hardwarově naprosto v pořádku kromě kikslý paměti. Za 6 kil může bejt vaše :D
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Máte někdo Redmi 4 Pro? http://dotekomanie.cz/2017/01/xiaomi-redmi-4-az-jeden-evergreen-povedeny-telefon-recenze/

    Má to už osvetlená spodní tlačítka? Cena zdá se být dobrá a absence venkovské LTE by se dala oželet.
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    THESTOUPA: Aha, to je ono, díky. Přitom jsem na RA koukal, ale nějak se mi to nepodařilo správně vyfiltrovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam