• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ahoj dotaz na uzivatele dual sim telefonu a mi bandu. Zvazuju koupi mi6 pokud bude dual sim a chci se zeptat, zdali funguje mi band upozorneni na obe sim karty nebo musim mit pro kazdou zvlast nainstalovanou aplikaci + ruzny naramky? Dekuji
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    14 dni jsem instaloval bambilion romek nez jsem nasel tu co funguje bez potizi.
    Favorit (pro redmi note 3) je nakonec Lineage 14.1
    Je to proste prace na x hodin najit co funguje pro konkretni kus.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BUNDA: Tak to by mě taky zajímalo. Když jsem něco hledal před půl rokem, tak jsem z toho nebyl úplně nadšený.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ERIKK: když se to tu zmiňuje je čistej android k dispozici i pro Redmi 3S Global LTE?
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: tak MIUI je jen klasická nástavba na androidu. Každá značka má svojí, viz rozdíl mezi samsung, sony atd prostředím.
    Spíš když uz kupuješ xiaomi, můžeš využít toho že se dá snadno rootnout a nacpeš si tam jakej android chceš. Ale nic tě k tomu vyloženě nenutí.
    Jako klem 5k si mylsím že Redmi 3s výborná volba i s originál MIUI
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ERIKK: jaj, na rootnotí MIUI jest úplně zapomněla... je to pro amminku co je zvyklá na Android, takže bych jí nechtěla děsit něčím jiným...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: já mám Redmi note 3 (je větší) s rootnutý s custom romkou (čistej android, MIUI mi nevyhovovalo) a jsem spokojenej uplně. Kolega má Redmi 3s , a je spokojen taky Žádné potíže s aplikacema ani prostředím nemá. Jen mu občas zlobí čtečka otisků. Má v tom origo MIUI8.
    MIUI obecně jde hodně dopředu ten vývoj a současné verze jsou super. Oproti androidu co vypouští renomovaní výrobci jako samsung, sony atd...
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    PSILOCYBER: Mi3 used měla, předala jsem bratrovi, ale štvalo mě, že na tom už nešly aktualizace a celé se to nějak zasekalo... jemu to po několikerém uvedení do továrního nastavení a naformátování funguje, ale zase je tam problém se stahováním aplikací, je tam jen dedikované místo, je to tak i u ERIKK ?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: ja uz mam tretim rokem Mi3 a poruchovost nula. ovsem nepridas SD kartu a neni LTE. coz me osobne naprosto v nicem neomezilo a neomezuje ani nadale ;)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Redmi 3s
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Ahoj, přicházím zase se zvídavým dotazem.

    Mamince odešel telefon (asus) a potřebuje rychle nový. Chci jí koupit Xiaomi, ale už se nevyznám v tom, jaké za to stojí, tak přicházím pro radu.
    Telefon by měl splňovat následující:
    Displej o velikosti okolo 5 palců, ale ne zase menší jak 3.5
    Interní pamět alespoň 32 gb s možností rozšíření o SD
    Nízká poruchovost
    Trvanlivost alespoň rok, dva :D


    Díky předem za tip
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KORKMAZ: Jasný. Ono na Xiaomi je ten Note 2 hodně drahý, když to porovnáš se Samsung nebo iPhone, tak cena luxusní :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    FEDAJKIN: Vypadá krásně a bude určitě supr...ale strašně drahý! Úplně mimo můj vesmír uvažování. V životě jsem nedal za mobil více než 4-6K a začít s tim u rejžový krabičky s pochybnou zárukou nepřipadá bohužel v úvahu.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KORKMAZ: Za mě nebrat nic jiného než Mi Note 2. Měl jsem to v ruce a zamiloval jsem se. CZ lte dle všeho má
    http://xiaomimobile.cz/408-xiaomi-mi-note-2.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nemáte někdo doma Xiaomi XiaoFang IP kameru?

    XiaoMi Mijia XiaoFang 1080P IP Camera Night Vision F2.0 Large Aperture E-523254-DE - TinyDeal
    https://www.tinydeal.com/...a-xiaofang-1080p-ip-camera-night-vision-f20-large-aperture-p-163596.html

    Nikde nemůžu dohledat, jestli kamera podporuje stream přes webserver po LAN do prohlížeče. Díky
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TRAZE: nemůžu srovnat s jedničkou ani eskem, ale máš zapnuté měření tepu u spánku?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    THESTOUPA: Takový ty nejobvyklejší u normálních operátorů (ne vodní foun)...tak šup sem s nima, klidně do SZ. Díky ti
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Neprijde vam taky, ze MiBand2 je oproti predchozi generaci velmi nepresny? Hlavne co se mereni spanku tyce.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KORKMAZ: jako vsechny u nas pouzivany? Takovych telefonu je uz nekolik...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam