• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: ano
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Asi trochu lamerskej dotaz, ale ty Global veze mají většinou kompletní LTE (včetně 800 a 900 Mhz)?
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    CYRILL:
    WAKI:
    BUNDA:
    KORKMAZ:
    díky. Koupím v Beryko.
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    O_THREE: Mám Redmi 4 Pro od beryko.cz a zatím naprostá spokojenost. Lítá to jak ďas.
    Kupoval jsem u nich před dvěma lety Redmi 2 (2GB) a to odešlo měsíc před koncem dvouleté záruční doby :)
    Poslal jsem jim ho na reklamaci, tu uznali bez řečí a nabídli mi zdarma nový přístroj v podobné cenové relaci.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    FEDAJKIN: No já ho měl vloni za stejný peníze, sic teda jen s 2Gb RAM. S tou LTE máš celkem pravdu. Úmyslně píšu "celkem" protože - u nás na chalupě kupodivu LTE šlape, zato třeba v Praze v místech s horším signálem (metro, vnitřky budov, hospody, sklepy, Horní Počernice) je to slabota.

    Jen bych si dovolil ještě nějaké poznatky k tomudle telefonu
    - Pozitiva: odolná konstrukce, super design, ucházející výdrž baterie, za levno lze koupit skvělý zadní kryt ze dřeva
    - Neutrální: s odolnou konstrukcí je spojena vyšší váha, foťák je náladový (to neni rarita)
    - Negativa: nelze rozšířit paměť - 16Gb paměti fakt nestačí! SW nedostatky - zpočátku samovolné vypínání (odstraněno novou verzí OS). I nadále se nechytá signál po přechodu časových pásem - nutno několikrát resetovat
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    KORKMAZ: s xiaomimobile mam docela dobry zkusenosti, kdyz teda pominu fakt, ze nabijecka k mi2s mi vybuchla v zasuvce a baterka na mi3 se nafoukla - coz ale predpokladam nebyla jejich chbya - tak oba tyhle problemy vyresili bez kecu, problemu a docela rychle: nabijecku mi poslali novou kuryrem okamzite, takze jsem ji mel asi hodinku po tom, co jsem jim psal, reklamaci mi3 taky vyresli driv nez v ramci te 30ti denni lhuty...
    WAKI
    WAKI --- ---
    O_THREE: u Beryko jsem kupoval mi band2 a musel jsem rrklamovat 2x jeden se rychle vybijel, druhy spatne pocital kroky.. jakoze muj prumerny den cita okolo 12000 kroku a on mi pocital ani ne 900. Behem tydne uznana reklamace a poslan novy. takze za me spokojenost..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KORKMAZ: hlavně Mi4 je ted za 3,5 tisíc. Pro člověka z města tutovka, na vesnici bych bez LTE asi nepřežil
    Xiaomi Mi4 - Xiaomimobile
    https://xiaomimobile.cz/xiaomi-mi4-3gb.html
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    O_THREE: s beroko spokojenost. Telefon byl v naprostém pořádku, takže netuším jaký je přístup, pokud se vyskytnou trable.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    O_THREE: Já tedy koupil trochu jiný telefon (Mi 4 LTE, prý CZ) u xiaomimobile.cz a mám ho rok. Už na začátku chyběla česká lokalizace, sic byla inzerována. Hned jsem to poslal do opravy a přehráli to asi za 10 dnů. Předprodejní komunikace (hodnotím na 80%), doručení zboží (90% - zadarmo i reklamace), poprodejní komunikace (60% - určitá porce mlžení), reklamace (30% - značné tendence neuznávat, chtějí přístupová hesla, nic si ale neúčtují). Celkově hodnotím na 60%.
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    uvažuji, že bych koupil dceři Xiaomi Redmi 4A LTE Global. Máte ho někdo? Jakou máte zkušenost s obchody beryko.cz a xiaomimobile.cz
    Dík
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Tak jsem nakonec podlehl vetsimu displayi. A koupil pro sebe Redmi 4X a pro ženu Redmi 4A a zatím musím říct že super.
    Tak moc velké to není a běží to super.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    k tématu :)

    Smartphony Xiaomi na globálním trhu? Nejdříve za dva roky
    https://smartmania.cz/smartphony-xiaomi-globalnim-trhu-nejdrive-za-dva-roky/
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    tak co rikate na mi6? podle zpravicek ze sveta mame s ceskym LTE opet smulu...
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: netusim :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: jakou jsi tam mel verzi pred aktualizaci?
    JUGI
    JUGI --- ---
    :)

    Xiaomi Mi6 Phone Waterproof Test
    https://www.youtube.com/watch?v=yG6C8b2DVq4
    JUGI
    JUGI --- ---
    Naše rodina. Foceno mi5-kou :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: me se tam hodila nejaka predtim, ta neprobehla a tadle jede. Ale kurva 1,6GB
    PANACEK
    PANACEK --- ---
    Krapet jine tema. Nestava se vam, ze omylem volate? Ja to bral za cosi jako lami kratochvili, dokud se to stavalo druhym. Jenze s uzkym bocnim rameckem u redmi 4 v tom uz jedu taky. Proto jsem se jal hledat reseni, kterym by byla appka typu call confirm. Jenze ouha, na miui call confirmy nefunguji, co jsem se tak docetl a progooglil. Resili jste? Treba i jinak...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam